"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

29 Ekim 2015 Perşembe

BİR KASIMDA KİME OY VERMELİ?01 Kasım 2015 günü, sadece iktidarı paylaşmak istemeyen R.T.Erdoğan’ın hırsından kaynaklanan genel seçimlerin tekrarını yaşayacağız.

Oy kullanma yaşına gelmiş insanlara oraya at, buraya at demek o kişiye hakaret gibi geliyor bana.
O nedenle herkes haber dinliyor, gazete okuyor, cep telefonu, 10 yıl öncesinin en iyi ev  bilgisayarlarından daha gelişmiş, internet dahil her şey var. Herkes yürüyen postahane gibi.
Yani herkesin durumu gördüğünü düşünüyorum.


Kimisi de zaten kendilerini siyasi partiler, cemaatler, dernekler ile birleştirdiğinden onların oy verecekleri yerler bu kurumlarca belirlenir.

Hala da bilmiyorum diyenlere;

AKP- mevcut iktidar partisine oy verildiğinde, ABD’nin dünyaya köktendincilik pazarlayan Protestan başkanı G.W.Bush’ın Neo-con’cu partisinin bizim için hazırladığı Amerikan Protestan Hristiyanlığına batırılmış, Ortodoks Ermeni, Süryani, Yahudi mezhepleriyle karıştırılmış, İslamın ruhuna fatiha okutacak “Ilımlı İslam Şeriat Düzeni” ilanına oy vereceksin. Bu yapma din, Hristiyan ülkelerde de Ilımlı Hristiyanlık gibi tanıtılıyor.

CHP+HDPKK+F.GÜLEN CEMAATİ+MHP-Bunlar, AKP’nin bu Protestan-Yahudi şeriatına karşı, “demokratik, katılımcı, sosyalist İslam anlayışında birleştiler. ABD Demokrat Partili Obama’nın demokrasi hediyesi de diyebiliriz.
Bence TBMM toptan yenilenmelidir ama insanlar önce AKP’yi indirme derdindeler, aksi halde yavru Bush’un gerici şeriatı gelecek.

Oy kullanma tarhine dikkat ediniz; 01 Kasım 2015.
Saltanatın kaldırılış tarihi neydi?     ; 01 Kasım 1922

Yani ya saltanatı oylayıp 02 Kasım 2015'te Recep Tayyip Erdoğan’ı Padişah, yavrularını sultan yapacaksınız ya da demokratik düzenin bunca dersten sonra düzelebileceği ümidiyle TBBMM içi veya dışından muhalifleri seçeceksiniz.

Ya özgürlük ya da ilkel, köleci gerici şeriat düzeni.

Artık ne haliniz varsa görün benden bu kadar.


Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargiccHaberin linki; http://www.dailymail.co.uk/news/article-2330314/New-atheist-map-world-dominated-China-half-country-s-population-describes-non-believers.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.