"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Şubat 2013 Cumartesi

HEPAR DA İŞ YOK!


BU GÜN HEPAR MİTİNGİNE DAVETLİYDİMFacebook sayfamdan tanıştığım Hepar’lı arkadaşların daveti üzerine onları kıramayıp Kadıköy mitingine gittim.

Söğütlüçeşme tren istasyonu yanından başlayan yürüyüş Altıyol’dan Adalar İskelesi önüne kadar olan güzergâhta seyretti.

Mitingte atılacak sloganlar önceden polise bildirildiğinden kalıp sloganlar atıldı. Ben haliyle sıkıldım.

Bayrağı taşıyan herkesin yanındayız Ama onları da sorgularız!
Nedeni ise benim solcu olduğumu bilmelerine rağmen ısrarla çağırıyorlar ama “Ne sağdayız ne solda Atatürk’ün yolunda!” denince bu elbette "Atatürk'ün yolu hariç" bana ters geldi.

O an aklıma gelen “Milletin haini Saklıbahçe sakini!” diye bir slogan uydurdum ve önerdim. Bir kaçı onayladı, bir kaçı “Saklıbahçe” nedir? Sorusunu yöneltti.

Sen miting meydanlarında “Vatana ihanetin bedeli idamdır idam!” diye slogan atacak kadar dolu olacaksın ama ihanet edenlerin trilyonluk “Saklıbahçe villalarında” oturduklarından haberdar olmayacaksın.

Bir de tuttuk saklı bahçe açıklaması yaptık. Bu HEPAR’ın kültür düzeyinin düşüklüğüne işarettir.

Bir tek ABD karşıtı, ya da Abdullah veya Recep Tayyip Erdoğan’ın adlarının anıldığı slogan atılmadı.

Sordum, Hepar sitelerinde ben masonları tanıdım. Latife hanımın mason yeğenini de sizin sitelerde tanıdım. Yahu masonlar kızacak diye ABD karşıtı, Tayyip kızacak diye Tayyip karşıtı tek slogan yok.

Neden?

Vallahi biz de bilmiyoruz. Gidelim denildi, vatanın tehlikede olduğunu halka duyurmak için geldik. Yanlış yerde durduklarını duyuracak birilerinin onlara lazım olduğu bir gerçekti. Ben de o işi yaptım zaten.

Birisi Atatürk’ün yolunda olduklarına diğeri de Mustafa Kemal’in askerleriyiz!” (TGB’lilerin sloganı) olmak üzere Atatürk’le ilgili iki tane slogan belirlemişler.

Ama Ulusal kanalın başlattığı “Atatürk’te Birleşelim” davetine HEPAR katılmıyor. Sağ partilerden bile katılanlar varken HEPAR ne hikmetse bu harekette yer almıyor.

Hepar mitinginde;

1-ABD karşıtı

2-Emperyalizm karşıtı

3-Tambağımsızlık isteği,

4-Türkçülük ilkeleri olmasına rağmen o da yoktu.

Ben Osman paşanın televizyon konuşmalarındaki samimiyetini severim. Ancak gördüm ki bu millete askerden önder çıkmayacak.

HEPAR mitingine katılan veya bu partide yer alan kişilerin vatanseverliğinden kuşkum yoktur. Bu ayrı bir konudur.

Amerika emredince darbe yapıp reşit olmayan çocukların yaşlarını büyütüp idam sehpasına çıkartacaksın bunu “demokrasiyi, Atatürk rejimini korumak adına” yaptığını ilan edeceksin!

Anayasal düzeni değiştirmeye teşebbüs suçundan 17-20 yaşında gençleri idam edeceksin!

Sonra tutup Amerika’nın önerilerine göre anayasayı kendin değiştireceksin.

Atatürk’ün rejimi ve kurduğu devlet temelinden tasfiye edilirken, devletin bütün kurumları yabancılara peşkeş çekilirken, dünün Ermeni Süryani Yezidi Kürt isyancılarının devletin başına geçip devleti tasfiye ettikleri sırada yani tam darbe yapılacak zamanda ya istifa edeceksin ya da kuzu kuzu Silivri’nin yolunu tutacaksın!

Yahu sen ne biçim askersin?

Hani Cumhuriyeti koruma kollama görevine ne oldu?

72 saat elektrik kesildi, İsrail-Pentagon operasyonu patlattı. Ardından Ergenekon tahkikatı başladı.

Yani iş başında bitti!

Senin askerliğin Amerika’nın emrine göre hareket etmek, devletin tasfiyesini Silivri’den seyretmek, sömürge mahkemeleri önünde işlemediğin suçlara savunma hazırlamak mı?

Cumhuriyeti ve Atatürk rejimini korumak mı?

28 Şubat 1997’de Erbakan hocayı ramazanda ordu evine çağırıp, rakı sofrasında adama bozuk atan çakma “Atatürkçülerin” bu günün ortamını hazırladıklarını altı yıldır yazıyorum ve bu gün de yazıyorum. O günlerde bana saldırılara, bilgisayarıma virüs yollamalara neden oldu. Geçen zaman beni haklı çıkarttı. Şimdi herkes bunda hemfikir oldu.

PKK’yı da Kenan Evren ile Turgut Özal Süryani Rumları, Türk Ordusunu Ortadoğu’da jandarmalığa hazırlamak için kurmuşlardır. 1984 1987 yılları arasında YÖK başkanı İhsan Doğramacı, 182 Anayasasını yapan O. Aldıkaçtı, Toktamış Ateş gibilerin katıldığı “Açık Oturum” programlarında gecenin geç saatlerinde TRT kanalında bunlar tartışıldı. Bunları da “PKK Tarihi başından bu güne” başlıklı yazımda yazdım.

Zamanla SSCB’nin çökmesi dengeleri değiştirmiş, PKK devleti bölecek olan askeri bir ihanet ordusuna dönüştürülünce bazı generaller Amerikan karşıtlığına soyunmuşlardır. Mesele budur. Ancak ister dışarda ister Silivri’de olsun hepsi PKK’nın güçlendirilmesine zamanında destek vermişlerdir.

Bunların Atatürkçülüğü hiç olmadı. Hepsi senaryosu ABD Pentagon masalarında yazılmış Ergenekon tiyatrosu ile milletin gözünü bağlayıp yani cambaza baktırıp öbür yandan devletin tasfiye edilmesine göz yumulmaktadır.

Bütün muhalefet partileri, sivil toplum örgütleri de bu işbirlikçiliğinin yanında saf tutmuş, milletin gazını alıp tepkisini bölen ihanetin içindedirler.

HEPAR da bu ihanetin içinde olduğuna bu gün beni ikna etmiştir.

Hey Millet, sizi inek yerine koyan dinci, ırkçı bazısı sağcı bazısı solcu görünen bu işbirlikçilerden uzak durun ve doğru yerde toplanın!

Osman paşa bu mantaliteyle birşey yapamaz!
İnek yerine konulduğunuzu anlamanız için ahıra inekle yan yana bağlanmanız gerekmiyor. Çünkü ineklerle konuşmak mümkün olmadığı için başlarına yular geçirilip ahıra bağlanırlar!

Biz insanları ise emperyalist devletler başlarımıza geçirdikleri işbirlikçileri reklamlarla, yalan bilgilerle yüceltip bize kakalıyorlar. Bizi beynimizden bağladıkları için yulara gerek kalmıyor.

Kurban bayramında kesileceğini anlayan boğalar, inekler, keçiler hatta saflığıyla meşhur koyunlar bile gözleri bağlı haldeyken ayağa kalkabilecek fırsatı bulduklarında kaçıp şehrin altını üstüne getirecek kadar direnirken, beynimizden bağlandığımız için başımızdaki hainlerin çocuklarımızı haçlı askeri eden siyasetlerine onay verip teslim oluyoruz.

Koyun kadar akıllı olmadığımız ortadadır.

Bir yerde gördün mü Hepar, dön arkana TGB’ye doğru at bir depar!

Takdir sizlerindir!

2 yorum:

 1. merhabalar , size önce bir sorum olucak, cevabınıza istinaden sizinle tartışmak istiyorum.
  soru = devlet nedir ?

  YanıtlaSil
 2. Olan bir şeyden bahsedilir. Bu gün ülkemizde ne bir devlet idaresi ne de devlet görüntüsü vardır. Sorunuz ile yazım arasında bir bağlantı yoktur.
  Partinizin sayfalarında yayınlanan Masonlarla ilgili "adilyargic.blogspot.com" blogumdaki yazılarım yüzünden 10 kadar öölüm tehdidi aldım. Partinizin Masonları boldur.
  Pankartlara yazacağı metinleri siyasi iktidara ve polisine onaylatma derdinde olan, koca mitinge "İdam" dan başka slogan atmayan, ne suya ne sabuna dokunmadan yürüyen bir parti halkı arkasına alamaz. Hele hele aşırı milliyetçilik yaparsa.

  YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.