"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Kasım 2012 Cumartesi

AKP'NIN DIN TUCCARI PROPAGANDALARI


AKP'NİN DİN TÜCCARLIĞI PROPAGANDALARI

Her geçen gün halkın ve destekçilerinin güvenlerini yitiren AKP şimdi de umudunu kamyonetlerin üstüne yerleştirdiği büyük hoparlörleri sonuna kadar açarak halkı düzenlediği "uyku toplantılarına" çağırıyor.

Son sesine kadar açılmış hoparlörler, evin içinde hasta mı var, uyuyan çocuk mu var demeden ve anonsu yapan öküzün de avazı çıktığı kadar bağırmasıyla sokak sokak gezilerek yapılmaktadır.

Halkı rahatsız edip etmediklerine dikkat etmeksizin, kendi siyasi emellerinden başka hiç bir şey gözetmeden yürüttükleri bu uykuya davet kampanyalarında ney ile çalınan ilahiler, semazen gösterilerini içeren tiyatrolar, Kartal Cevizli'de yerini verdikleri bir düğün salonunda icra ediliyormuş.
PKK bayrağı
Yezidi Kürt Bayrağı

Her hafta cumartesi günleri bu davetler gezici çığırtkan araçlardan vurdumduymaz bir şekilde halka duyurulmaktadır.
Benim oturduğum bölgede bunlara katılacak insanın pek fazla olduğunu sanmıyorum. Ancak her apartmana bir şekilde yerleştirdikleri çoğunluğunu emekli öğretmenlerin oluşturduğu apartman imamları ile kandırabildikleri, dini duyguları yğoun, eğitimsiz ev kadınları ile ailelerini tuzaklarına düşürmektedirler.

Vatikan'dan 1952'de sadakat ödülü almış Said-i Kürdi Deliüzzaman ve onu görmemiş talebesi olan elan Amerika Pensilvanya'da ikâmet eden, 1991'de Vatikan'dan sadakat ödülü almış, "Vatikan'a gömülmek en büyük dileğimdir!" diyen Fethullah Gülen'in Mason-Hıristiyan- Yahudi kaynaklı saçmalıklarının "İslâm" diye pompalandığı bu toplantılara katılan halkımız dininden de vatanından da olacağını artık görmelidir.


Bu vatan ahini işbirlikçilerin ardına takılanların çoğunun özünde Yezidi KÜRTLER, Yezidi- Süryani, Yahudi Arap kökenliler olduğu bilinmelidir. Bilmeyenler de katıldıkları toplantılarda Tapınak Fahişe Kültü örtüsü olan Çarşaf-peçe- Burka giyen (Bunların fahişe kıyafeti olduğu Tevrat Yahuda ile Tamara bölümünde anlatılır. İsrail'de böyle giyinen Yahudilere Yahudiler "Fahişe" demektedirler.) Mezopotamya-El Cezire bölgesinden olduklarını anlayabilirler. Yani Bunlar Siirt, Bitlis, Hakkâri, Mardin, Diyarbakır, Urfa, bölgesi kökenlilerdir.
En üst Yahudi, orta Hırsitiyan, alt Müslüman-FARKLARI NE? HEPSİ FAHİŞE KIYAFETİ

Bunlar Müslüman görünürler. Sabi zaten "her dine dönen, dönme" demektir.
Büyük İskender, Roma, Bizans dönemlerinde Hırsitiyanlaştırılarak Tevrat-İncil okumaya alıştırılmış, bu azınlıklar Kanuni ve oğlu II Sarı Selim'in ölümünden sonra zayıflamaya başlayan Osmanlı'ya karşı 17. yüzyılda Vatikan'dan aldıkları destekle isyanlara başladılar. 
 
19. yüzyılda Osmanlı'ya Ermenilerle birlikte savaş açan Yezid Kürt isyancılar
Haç'a ibadet eden Irak Sabileri
 


Papa II. Jean Paul'dan ödül alan Fethullah Gülen!

O zamandan bu güne kadar milyonlarca Türk ve Müslüman evladının ölümlerine, toplu soykırımlarına karışan, Osmanlı ve Atatürk dönemlerinde batıya veya Rusya'ya kaçan bu hainlerin soyları AKP döneminde geri dönerek yeniden eski yerlerine sahip olmuşlardır.

Sapık inanışlarını İslam diye tarih ve dini bilgisi yerinde olmayan saf halka anlatan bu dolandırıcı, hileci madrabazların gerçek yüzlerini bir kez daha dile getirmenin faydası olacağı inancındayım.

Bu hileci Hermes dinine bağlı kripto Yunanlı sözde "Müslümanlar", daha kurtuluş savaşı verilirken bütün Türkiye'yi "Dar-ül Harp= Savaş alanı" ilân etmişlerdir. Kendilerinden olmayanı soymak, malını, eşini, parasını çalmak, devletini, toprağını satmak bunlara helaldir.

Siz bunlardan olsanız da "onların soyu olmadığınızdan" dolayı ancak sizlere "köle/kul" muamelesi yaparlar.
Bu sapıklardan uzak durun ey millet! 
 
  
(Resimler için tıkla-) Dinler cinsel, dinsel, sapıklığın temelidir!
 
Uyarmadılar demeyin!

Bu konuda sekiz ay çalışıp yerli yabancı kaynaklardan yaptığım çevirilerden ve Kur'an tefsirlerinen oluşturduğum, ücretsiz yayınladığım kitabı okuyunuz ve okutunuz!

Takdir sizlerindir!

Alaeddin Yavuz
 

TACI HAINE GIYDIREN MILLETIN KANI DINMEZ1 +40: CİN ve ŞEYTAN KÜLTÜ ZERDÜŞTLÜK SABİLİK
adilyargicc.blogspot.com
"+40" uyarısını gördünüz mü? Önceki blogum 12 Eylül 2010'daki referandumdan 17 gün önce silindiğinden bunu yeni yaptım. Siyaset,Metafizik,ekoloji,tarih ve genel kültür

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.