"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

23 Şubat 2012 Perşembe

BAŞBAKANA PROTESTO OLMAZ SECDE EDİNİZ

BAŞBAKANA PROTESTO OLMAZ SECDE EDİNİZ!

Hopa'da ölen emekli öğretmen
 Metin Lokumcu
Başbakanın korumaları nerede bir protesto olayı olsa vatandaşa meydan dayağı çekiyorlar. Artvin’de bir koruması protestoculara karşı laf yetiştirirken otobüsten düşüp yaralanmıştı ve devam eden olayların sonucunda bir öğretmen polislerin sıktığı gaz sonucu hayatını kaybetmişti.

Dün akşam İstanbul Üsküdar Altunizade’de “yumurta atmadan, küfür etmeden protesto eden gençlere arabalarından inen yakın korumalar yerlere yatırarak meydan dayağı çekti.

Yandaş medyalarda bile “tepki” gören bu olay başbakana karşı duyulan derin korkuya rağmen “kendi bilgileri dışında güvenlik görevlilerinin marifetleri” olarak yorumlanabildi.

Altunizade'deki "meydan dayağının resmi

Basın mensupları başbakandan o kadar korkuyorlar ki sormayınız. Dün akşam Beyaz Tv’de büyük yalamalar Hazreti Nagehan Salça ile Hazreti Latif Üçbuçukatar’ın programını seyrediyorum. Konukları arasında MSP’nin eski tüfeklerinden Oğuzhan Asiltürk var. Hükümetin tamamen ABD kontrolüne girdiğini söyler söylemez adamın sesini  gereksiz sorularla kesmeye çalışmaları üzerine adam sonunda dayanamadı ve Latif Üçbuçukatar’a şöyle dedi;


“-Yav iki de bir hükümetimiz, hükumetimiz, başbakanımız deyip duruyorsun. Başbakandan, hükümetten ne çok korkuyorsun?”
Asla mesnetsiz yazmayız!

Bu ifade bile basında yerleşmiş korkunun üstüne çıkmış dehşeti göstermektedir. Başbakan çalışma ofisi olarak Dolmabahçe Sarayını seçtiğinden ve B.O.P projesini “Yeni Osmanlı Projesi”  adıyla anmaya başladığından beri kendisine  “Sultan” yakıştırması haklı olarak yapılıyordu.

Latif Üçbuçukatar kardeş!
N'apsın atmasında? Atmayan var mı?
Korkusu çok açık olduğundan böyle ad verdim
ama diğerleri de ondan aşağı değil!

Davranışları da kendisini böyle gördüğü yönündedir. Demokratik yasalarla iktidara gelen başbakan demokratik rejimlerin esası olan “sevgi gösterme ve protesto etme” özgürlüklerinden “protesto edilmekten” ne kadar nefret ettiğini her daim gözler önüne sermektedir.

Akşamki olay da buna tuz biber eken cinstendir.
Osmanlı padişahları yeryüzünde “tanrının temsilcisi” olarak kabul edildiğinden geçtiği yerlerde halk tarafından “secde edilerek” selamlanırdı. Bu tür selamlama bütün Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinde yaygın olarak mevcuttur.

Padişah III.Abdülhamit RE.T.E. Hazretleri  (Masonluk-RİTE-Ayin)

Dolmabahçe Sarayına “Sultan” olan başbakanın özlediği “halk tipi” geçtiği yerlerde secde ederek kendilerine “uzun ömürler dileyen, “dindar” yani onun anladığı tarz dindar *sorgulamadan itaat eden, sadaka kültüne razı olmuş, bayram harçlığı ile öbür bayrama kadar geçinen, ABD-İngiliz mason localarının talimatlarına uygun siyasetlerini sorgulamayan bağnazlıkta bir halk aramaktadır.


Sayın vatandaşlar eğer sokak ortasında yerlerde tekmelenerek dayak yemek, karakollarda sorgulanmak, mahkemelerde sürünmek istemiyorsanız, başbakanı asla sorgulamayınız, protesto etmeyiniz ve gördüğünüz yerde secde ederek “tanrıdan” yani İsa ile Yahweh’ten Sabi tanrısı Sin'den, Yezid tanrısı şeytan Tavus'tan  ona uzun ömürler vermesini, saltanatının daim olmasını dileyiniz!

Ve haşmetli kişilikleri ile yalama badigardları yakınlarınızdan geçerken;

“PADİŞAHIM ÇOK YAŞA!!!” Deyiniz!
1912 Uşi Antlaşması ile Libya İtalyanlara teslim edilirlen, Sultan mehmet V.Reşat'tan medet uman Libyalılar onu "Secde" ederek selamlıyorlar. Ama secdeleri onlara bir fayda getirmedi.

Her şeyi göze alarak protesto etme cesaretini gösteren bu vatansever arkadaşların hakkını inanın ödeyemeyiz. Bu vatansever arkadaşları yürekten kutluyorum!

Aydınlık günler uzak değildir yeter ki isteyiniz ve mücadele ediniz!

Saygılar!

Alaeddin YAVUZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.