"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Ekim 2009 Perşembe

AYDINLIK GELECEK HAREKETİ VİRÜS YAYIYOR

AYDINLIK GELECEK HAREKETİ VİRÜS YAYIYOR

Aşağıdaki yazıda geçen yorumum,”keykubat.blogcu.com blogumdaki “Rum ve Kürt Ortaklığı" başlıklı bir yazıma yapılan bir yorumu açar açmaz,”internet explorer” çöktü ve internet bağlantım kesildi.

Bunun ardından tekrar explorer’ımı açıp denedim,hiçbir bloguma giremiyordum.
Ben de "Aydınlık Gelecek Hareketi" sitesinin yöneticisi Kemal Şimşek’in yöneticisi olduğu Kalemler ve Kılıçlar Sitesine onun daveti üzerine yazı gönderiyordum.
Oraya girip neler yazılmış bakayım dedim.

Bu arada da önceden aşağıda adını verdiğim arkadaşın bir yazısına yaptığım yoruma yine bu yönetici arkadaş tarafından bir yorum yapıldığını okudum.
Sonra bu yorum,nezakete dayalı bir kılıç çekme işine döndü.

Tabii vatandaş İnternet kurdu,bana gelen virüs ile yine benim Mozilla çöktü.Tekrar açıp girdiğimde bloglarıma yaptığı yorumlarla,e-postam gönderdiği postalarla da virüsler gönderdiğini belirttim.

İnkar da etmedi.
O gün 06.9.2009 günü bu sitenin bizzat Kemal Şimşek eliyle virüs saçtığı da kesinleşmiştir.

Olayın ortaya çıkmasını sağlayan Kalemler ve Kılıçlar sitesinde yazısı yayımlanan Meral Işıldak hanımın yazısına yaptığım bir yoruma Kemal Şimşek'in eklediği yorumlara verdiğim cevap üzerine anında,yorumuma cevap verilmeden bloglarıma girişim gönderilen bir virüsle engellenmiştir.
Engel halen sürmektedir.

Hatta yazılarımda düzenleme dahi yapamamaktayım.

Bana,”Provakatör” diyen bu arkadaş,sanki ben onun partisinin veya siyasetinin üyesiymişim de onlara ihanet etmişim gibisinden bana suçlama yapıyor.

Kendisi de Anti-Amerikancı olup da aşağıdaki IP adresinin nasıl Amerika’dan olduğunu açıklasın da görelim bakalım?

Ben hep demişimdir,bunlar Amerika’nın ve batının asıl ortaklarıdır.PKK dahil ortakları olmayan da yoktur.

Bu Dersim kökenli Ermeni dönmesi,Kürt maskeli vatandaşların da Kabelerinin Amerika olması bana hiç de tuhaf gelmedi.

Kemal Şimşek’in bana gönderdiği bir başka mesajından tespit ettiğim IP nr.sı.
“209.85.218.222” dir.
Bu numarayı aşağıdaki internet adresine girip sorguladığınızda karşınıza çıkan adres tespiti ise ilginçtir;

Note: Shortcut URL to this Demo for IP Address 1.2.3.4 is http://www.ip2location.com/1.2.3.4
IP Address Country Region City Latitude/Longitude ZIP Code Time Zone
209.85.218.222 UNITED STATES CALIFORNIA MOUNTAIN VIEW 37.3956-122.076 94043 -07:00
Net Speed ISP Domain
DIAL GOOGLE INC google.com

IDD Code Area Code Weather Station
1 650 USCA0746 - MOUNTAIN VIEWEvet,gördüğünüz gibi “Anti Amerikancı arkadaşlar (!) ABD’den yayın yapıyorlar.Sorarsan Muğla’da tercüme bürosu işletmektedirler.
Ben de “Amerika’dan da okuyanlar birkaç kişi artmış diyordum.Meğer yüzümüze “arkadaşım” deyip,e-postalarının içinde virüslerle bizi ilaçlayan sinsi “İnternet hacker”ıymış da haberimiz yokmuş.

İşte bu arkadaşlarla,ÖDP,PKK gibi “Amerikan solcuları” arasında fark olmadığını,”Kürt-Rum Ortaklığı başlıklı yazılarımı bunlar yüzünden yazmaktayım.
Bunlar daima Amerika’dan icazet almadan hiçbir iş yapamazlar.ÖDP AKP-PKK kol kola,bunlar da sözde onlara karşı ama gene “Amerika’dan kumandalı” olarak kafamızı karıştırır dururlar işte böyle.

Ülkenin bölünme projesini olan “Açılım”lara destek veren ÖDP,İMF-Dünya Bankasına karşı basın kolundan fiili eylem başlatıyor,ayakkabılar atıyor.

Sanki Türk Milletinde “ayakkabı atma,terlikle vurma” gibi gelenekler varmış gibi.Iraklı Zeydi o işi çok daha fazla acıya direnç gösteren bir milletin “artık yeter” dediği bir anda yaptı.
Bunlar,zaten ABD-AB ile kolkolalar,üstüne de terlik atınca bir de “takdir” edildiler.
-“Konuşmamı dinleyecek kadar kibarmış” bile dediler.Davacı da olmadılar.

Kemal Şimşek ve yanında bulunduğu kesim ise Tayyip sonrası bir Amerikancı yapılanmanın ve devletin temeline kibrit suyu dökmenin yapılanması oldukları inancı bende yıllardır yerini korumuş bir kanaattır.

Bunu virüs gönderdi diye yazmıyorum,o daha önceden onlar için yazdıklarımı okuyunca zaten bu iş patladı.

Yani yeni bir şey yok.

Sonuç
Bu yüzdendir di İsmet paşa ile başlayan her şeyi “Amerika ve batının” isteğine göre öğrenip, kendimizden nefret etmemizi sağlayan kültürel çöküşümüz yüzündendir ki hep “Tacı Haine Giydiren Millet” olmaktan kurtulamıyoruz.

Sağcı,solcu,arayolcu hep Amerika-Batı yanlısı.
Sen ey milletim sen de öylesin.
O zaman şehitlerine gideceklerini bile bile niye ağlarsın?
Bu güne kadar yapmanız gerekeni yapamadığınız,doğruyu anlatana “kaka” dediğiniz için haliniz budur işte.
PKK’yı kuran,evlatlarını asan cuntacıların adları halen okullarda,sanayi sitelerinde,sokaklarda ve her yerde.
Ya sen niye ağlarsın?


Keykubat
---------------------------------------------------------------------------

KEMAL ŞİMŞEK’E CEVABIM

Benim yaptığım alçak gönüllülüğü suistimal eden bu ifadenizle nezaket kurallarını çiğnediğinizi, arkasından da "arkadaşım-sevgilerimle" tabirleriyle arkadaşınızı yerin dibine sokarak sizlerin salaklaştığına şahit olmak yüreğimi yaralamıştır.

Unutmayın ki ben buraya sizin ricanız üzerine yazı iletmekteyim.Geçen hafta e postama gönderdiğiniz bir askı yazınıza yaptığım yorumun ardından kısa bir süre sonra bloguma "provakatör" diye bir yorum yapıldı ve bilgisayarım bir hafta bu yorumun açılmasıyla gelen virüs yüzünden tüm bloglarıma giriş yapamadı.

Bu eğer sizdense ki öyle görünüyor,yazılarımı ve yorumlarımı da bu ve diğer siteden silebilirsiniz.

Sizlerin arasında olmaktan bir mutluluk duyduğum da yoktur.

Benim,parti-dernek bağlantılarım yoktur.Bir vatandaş olarak yazmaktayım.
Beğenen beğenir,beğenmeyen beğenmez.
Herkes kendi çizgisinde yürüyecektir.

Sizden farklı düşünen,sadece mevcut tehlikenin savuşturulması konusunda sizlerle ortak olduğumu unutmayınız.

Siz sizsiniz,ben benim.

Ben,Almanya'lara oradan gizli-açık ABD'ye gitmiş,CIA ajanlarınca eğitilmiş,dönüşünde yıllarca ABD-AB'nin ülkemiz üzerinde oynadığı sosyolojik deneylerine aracı olmuş,sol siyaseti bölmüş,en yakın hemşehrisi dava arkadaşlarınca "davaya ihanetten" dolayı bacağından vurulmuş, emperyalistlerden aldığı desteklerle ülkeyi bu hale getirmiş,şimdi terk edilince bunlara karşı siyaset izleyenlerin takipçisi biri de değilim.

Böylelerinin "Atatürkçülükleri ve vatanseverlikleri" bana asla inandırıcı gelmemektedir.

Yaptıkları sadece "terk edilmişliklerinin" yarattığı ezikliğe tepkidir.

Bilinen şeyleri tekrarın lüzumu yoktur.

Eğer ortada bir provakatörlük varsa bunu yapan kesinlikle ben değilim.

Bir vatandaş olarak,olaylar,kişiler ve gruplar hakkında şüphelerimi yazmak,paylaşmak da suç veya provaktörlük değildir.

Yıllardır aldıkları ABD-AB'nin "NGO-STK " destekleri ile ülkeyi bu hale getirip,terk edildiklerinde "vatansever-Atatürkçü" oluverenlere bu tanımlama daha da çok yakışmaktadır.

O çok salık verdiğiniz Yalçın Küçük Hocanız,40 yıldır "Kürt ayrılıkçılığını" körüklemiş,Almanya'da statlara topladıkları Kürtleri "en güzel baş Kürt başıdır" gibi sözlerle coşturmuş,1971'de de bu yüzden hüküm giymiş,aynı anda kaç ipte dans ettiği sayılamayan işbirlikçi bir cambazdır.
Yandaş medya bunları çatır çatır kullanmaktadır.

Bana adam gibi adam gösterilirse kitabını okurum.

Bu andan itibaren her iki sitenizden tüm yazı ve yorumlarımı siliniz ve bana mail falan da göndermeyiniz.

En azından bu konuda dürüst olacağınıza inanmak istiyorum.

Ben de sizi tekrar ederek ayrılayım;
Sevgilerimle.

Mesajı yayınlar yayınlamaz virüsü faaliyete geçirdiniz.
Bir de internet-basın özgürlüğünden bahsedersiniz.
Gerçekten her türlü hakaret size yakışır.Ben ağzımı bozmayacağım.
----------------------------------------------------------------------

2 yorum:

  1. kalemler ve kiliclarlar sitesinin yoneticisi ve kurucusuyum sitemizde anlattiginiz sekilde bir olay olmamistir.

    Teknik bilgi olarak size kisa bilgielr aktarayim Site Türkiyede barinmaktadir.Hosting Türkiye topraklarindadir

    Domaine whois cekerseniz gorursunuz site acildigi günden beri %99.6 uptime süresi vardir hic bir sekilde amerika da olmamistir bahsi gecen kisinin ip adresleri sitemizde her üye gibi saklanmaktadir. verdiginiz ip adresi bulunmamaktadir. Verdigin ip adresi opendns ile alakali olabilir daha genis bilgi isterseniz msn adresim sitede vardir ekleyin goruselim..

    YanıtlaSil
  2. Yahu,bu kadar olayın,tartışmanın ardından bunu yazmaya insan utanır.Ne diyeyim.

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.