"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

23 Aralık 2008 Salı

Iste Serıat ve Cocuga Recm Videosu

+18- Cinsel İçerik Değildir.
Lütfen Çocuklara seyrettirmeyiniz!!!

İşte,Şeriat anlayışı,bu gerçekleşirse çocuklarımız ve gelecekleri hakkında fikir sahibi olunuz!!!Şeriat ve Din özlemi içinde sabahlara kadar Tv kanallarından nutuk çeken satılmış Prf.lara,basın mensuplarına,bunların iyi olduğuna toplumu inandırmak için sabahlara kadar yayın yapanlara,yazanlara,çizenlere, kendini böyle aydın diye gösterenlere ithaf ediyorum.

Sizin çocuklarınız yok mu?

Çocuklarınızın ve torunlarınızın gelecekte bu tür insanlık dışı davranışlarla yok edilip aşağılanmasını istiyorsanız AKP ve "kelle alacağız" sloganı ile yola çıkan yeni partiler gibi diğer dinci partileri destekleyiniz.
Asma-Kesma Partisi;
İşte size "Din Adına "yapılan,insanı hayvandan aşağı kılan dünya insanlık ailesi içinde bizleri de utanılacak toplumlar arasına sokan görüntüler.

Buna hangi anne ve babanın yüreği dayanabilir?

Kendinizi,bu zavallı 8- yaşındaki kız çocuğunun ve ailesi yerine koyunuz.

Sizce "din" bu mudur?

Yeryüzünde Müslümanlardan başka cinsellik uğruna böyle aşağılık ve rezil cinayet işleyen toplum var mıdır?

Sekiz-10 yaşında çocuklarla evlenmeyi hak sayıp,başını örtmedi diye,daha kişiliği ve zekası bile gelişmemiş çocukları,koca koca yarmalarla, topluca linç eden bir anlayış hangi din ile açıklanabilir.

Bu yaşta çocuk evlendirilir mi?

Bu yaşta çocuğa uçkur çözene cumhuriyet meydanında tinerciler uçkur çözsün be,onlar da sevinir belki:))

Bu anlayış ile insanlık ailesi içinde utanmadan nasıl yer alabiliriz?

Henüz ilkokul çocuğuna "fetiş-cinsel varlık" olarak bakan bir anlayışı kim,hangi akıl ve inançla "din" olarak kabul edebilir?

Ben bir insan olarak edemiyorum.

Böyle kadını aşağılayan,cinsel araç haline getiren köleci "sami kavmi geleneğini" ben dinim olarak göremem.

Bu tabiata da yaratana karşı işlenen büyük affedilmez bir suçtur.

Kaynağı Tevrat olan bu "Recm-taşlayarak öldürme" cezası sadece "zina suçu" işleyen kadınlara vardır.

Bu zaten İncil'in gelişi ile İsa'nın isteği üzerine (*) terk edilmiş bir davranışken bu kadar masum bir çocuğa bunu uygulayan insan olamaz.

Bu görüntüde yer alan "insan kılığına girmiş" yaratıkları insan saymak olası değildir.

Çağdaş demokrasi ve özgürlüğümüze sahip çıkalım ve çocuklarımızı,nesillerimizi böyle aşağılık korku,karabasan dolu bir yaşamdan ve gelecekten koruyalım.

Din de ibadet te gizlidir.

Bunu,devlet rejimi haline getirmek için dini kısvelerle dolaşıp,siyaset yapanların sizleri götüreceği gelecek işte bu görüntülerden ötesi değildir.

Özgürlüğünüze,hiç bir istekleri olmadan doğurduğunuz çocuklarınızın geleceğine sahip çıkınız!!!

Bizleri bu tür yobazlık ve ilkellikten kurtarıp,insanca haklarımızı sağlayan yüce Atatürk....

SENİ UNUTMAYACAĞIZ,DAİMA KALBİMİZDESİN!!!


Saygılarımla..

Keykubat

(*) Hz.İsa,insanlar için çok ağır olan Tevrat Şeriatını kaldırmıştır.Bunda hayvan kurban etmekten,erkeklerin başını açmasına,kadının da başını örtmesine (Aziz Pavlus'un vaazlerinde yer alır. İncil'de yazmaz.) kadar muhtelif kuralları iptal etmiştir.

Bir de şu linke giriniz.Sekiz (8) yaşında kız çocuğunun boşanma sevincine bakınız.Bu insanlık mı bu be...!!!
Sekiz yaşında "BOŞANMA SEVİNCİ " ha ?

Din adına ne garabetler yaşanıyor şu dünyada !!!

-->
Bu, kaynağı yazdığım şekilde olan video yayınlandıktan sonra geçen sekiz yıl içinde, video Irak'lı Yezidi Kürtlere mal edildi. O tarihlerde "Yezidiyiz" diyemediklerinden "Müslümanız" diyenler, Irak iyice çöktükten sonra, AB-D korumasın a geçtiklerinde rahatladılar ne de olsa.

2 yorum:

  1. videodaki öldürülen kız bir Yezidi inancından müslümanlığa geçiş yapıp müslüman bir erkekle evlenmek istediği için yezidiler tarafından linç edilmektedir, bunun şeriatla alakası yoktur şeriat saçı gözükene ceza vermez Recm cezasıda öyle çok kolayca verilebilicek bir ceza değildir hatta günümüzde asla yoktur bunu yapanlar cahil ve zalimdir. Her neye ve kime hizmet ettiğini bilmiyorum ama şeriata bukadr kolay çamur atman yanlıştır.

    YanıtlaSil
  2. Saçmalamışsın. Onların Yezidiler olduğunu, inanç değişikliğini nereden biliyorsun? Ya sen kime hizmet ediyorsun? Zevzeğin tekisin.
    Laf ola beri gele!

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.