"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

5 Kasım 2008 Çarşamba

Mr.PRESİDENT OBAMA, WELLCOME

HOŞGELDİN OBAMA!!!

Mr.PRESİDENT OBAMA WELLCOME

Sekiz yıldır süren George W.Bush ve Neocon’cu Hıristiyan faşist çetesinin,kanlı iktidarı, dünkü Amerikan Başkanlık seçimleri ile sona ermiştir.

Bu seçimlerden başarı ile çıkan aday Sayın Barrack OBAMA’yı ve destekleyenlerini de kutlarım.

Sekiz yıldır süren George W.Bush ve Neocon’cu Hıristiyan faşist çete,SSCB’den doğan boşluğa, geri kalmış veya gelişmekte olan ülkelerden oluşan Müslüman Dünyasını, kendi ticari ortakları olan Ladin ailesi ile birlikte kurduğu tasarlarla “İslami Terörist-devletler” etiketi ile siyaset dünyasında yeni bir “düşman ülkeler” olarak belirlemiştir.


1991 I.Körfez harekatı ile başlayan bu asrın “Haçlı Seferi” sayısız insanın kanının akmasına, yetim çocukların,sayısız savaş mağduru kadın,erkek,çocuk,yaşlı insanların iş,aile ve sosyal yaşamlarının yıkılmasına sebep olmuştur.

Amerikan halkı da bir anlam veremediği bu savaşlarda kaybettikleri evlatlarının,dünyada artan Amerikan karşıtlığı ve düşmanlığının,savaşların birkaç zenginin ekmeğine bal sürülmesi dışında anlamsızlığının farkına varmıştır ve “bir umutla” Barrack Obama’yı desteklemişlerdir.

Kendisi de 15.yüzyıldan beri,Avrupalı sömürgecilerin,zorla,üstün silahları ile “doğal yaşama bağlı hayat tarzları olan” Afrika zencilerini,yurtlarından sökerek,asla hak etmedikleri bir yaşam tarzına baskılarla mecbur bıraktıkları,ezik,dışlanan,aşağılanan insanların soyundan gelmektedir.

Sayın Başkan Barrack OBAMA’nın Bush gibi bir çeteciden sonra “Umut” olması da onun bu geçmişi ile bağlantılıdır.

Nedenini dahi anlamadıkları,ülkelerinden uzak diyarlarda,çirkin emelli siyasetçilerce başlatılmış savaşlarda evlatlarını kaybetmiş,bu savaşların son bulması,başka ebeveynlerin acı çekmemesi için sayın Obama’yı çözüm olarak görüp desteklemiş,seçilince de “sevinç gözyaşlarından “ seller akıtan Amerikan halkı ve ,barışçı beklentiler içinde yaşayan, insanlarının kanlarının akmasının durmasını uman bir çok mazlum millet haklarının beklentilerini boşa çıkarmayacağını umuyorum.

Sayın Başkan,ırkçı,Hıristiyan Faşist bir Amerika sermaye yapılanması içinden çıkmış, aşağılanan toplumun,”Özgürlük Sembolü” olmuş,bir zamanların ünlü Nelson Mandela’sının “I Have a Dream-Bir rüyam Var” sözünü zirveye çıkarmıştır.Kendisini ve destekçilerini,onu seçen tüm Amerikan halkını başarılarından dolayı kutlarım.


Varlığının mazlum milletlere de en azından Wilson kadar umut olmasını dilerim.

Başta ülkemiz Türkiye’de,geçmiş ABD liderlerinin başlattıkları ve devletimizden her yıl bir “haraç koparma mekanizması” olarak kullanılan “Ermeni Soykırımı iftiralarının” ve de “Kürt ayırımcılığının” sona erdirilmesini,diğer milletlerin de akan kanlarının durdurulmasını beklemekteyim.

Ancak,onun kişiliği ile ilgili bilgilere baktığımızda ise yazdığım umutlar ne yazık ki sadece umut olarak kalmaya devam edecek gibi görünmektedir.

Hürriyet gazetesinden yaptığım alıntı yazıda sayın Obama’nın bazı özellikleri yazılıdır.

Bu özellikleri ile sayın Başkan bana G.W.Bush’un “esmeri” gibi görünmektedir.

Umarım bunlar sadece “siyasi amaçlarla belirlenmiş” nitelikler olarak kalır.

Onun da işi kolay değil,o önce kendi halkının beklentilerini,sonra da hali kalırsa,dünyanın hakim gücüne sahip bir devlet başkanı olarak, diğer milletlerin beklentilerini çözmeye gayret edecektir.

Elbette,tüm bu yazdıklarımın belki hepsi sadece yazılı satırlar olarak kalacaktır.Ama yeni göreve gelen biri için böyle demek,safça beklentilerimizi ortaya koymamız en doğrusu değilse de doğrusu gene böyledir.

Şimdi Sayın Obama’nın bazı özelliklerine bakalım;

İstenmeyen destekçileri: Hamas, Hizbullah ve İran Yönetimi.

Bir numaralı önceliği: Kapitalist sistemdeki tıkanıklığı açarak ABD’de ekonomiyi düzeltmek, ABD’nin dünyadaki imajını iyileştirmek.

Seçilince ilk işi ne olacak: Öncelikle, taraftarlarının aşırı yükselttiği beklentileri düşürecek. Herşeyi bir anda değiştiremeyeceği yönünde gerçekçi bir mesaj verecek ve ilk yılı büyük oranda "başkanlığı öğrenmekle" geçecek.

Siyasi kahramanı: Martin Luther King Jr, Mahatma Gandhi ve 1993’te ölen insan hakları savunucusu Cesar Chavez.

En sevdiği filozof: Friedrich Nietzsche ve 1971’de ölen Protestan dinbilimci Reinhold Niebuhr.

En sevdiği özlü söz: "Senin önünde garibiz, yabancıyız, atalarımız gibi. Yeryüzündeki günlerimiz bir gölge gibidir, kalıcı değildir." (Zebur’da, Hz. Davud’un duasını içeren "Tarihler" bölümünde 15’inci ayet. Obama, yazdığı biyografiye de bu ayetle başlamıştı)

En sevdiği kitap: İncil ve Nobel ödüllü Tony Morrison’dan "Song of Solomon."

En sevdiği şarkı: Fugees - "Ready or Not"

İzlediği ilk film: Born Free (Afrika aslanları hakkında 1966 yapımı bir film)

En sevdiği film: Baba (The Godfather)

İzlediği son sinema filmi: Shrek 3

En sevdiği aktör: Jeff Bridges.

En sevdiği TV programı: 1970’lerin Vietnam Savaşı konulu klasik komedi dizisi M.A.S.H ve bir spor programları.

En sevdiği süper kahraman: Örümcek Adam ve Batman.

En sevdiği yemekler: Acılı yemekler ve pizza.

Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.