"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

9 Ekim 2008 Perşembe

Sayın DEVLET BAHÇELİ ve AKP

Sayın DEVLET BAHÇELİ ve AKP


09.10.2008

1983 yılından beri Türk Milleti, evlatlarını “Askerlik Görevi” ve bir yudum ekmek uğruna asker ve Polis etmeleri bahanesi ile kurban etmekten artık bıkmıştır.Bu iş ne olacaksa olmalı ve bitirilmeli demektedir.Siz “sloganları duymuyor musunuz?

Aktütün Karakolu’nun tartışması bitmeden,Polis Servisi,o daha açıklanamadan Lice haberleri geldi.

Ömer Hayyam’ın dediği gibi siz “Devletliler” verdiğiniz kararlarla “İnsan Kanı içenlersiniz.”

Bu gün de olan budur.

Bakın Ömer Hayyam,yüzyıllar öncesinden siz devlet adamlarına ne diyor?

Ferman sende, ama güzel yaşamak bizde:
Senden ayığız bu sarhoş halimizde.
Sen insan kanı içersin, biz üzüm kanı:

İnsaf be sultanım, kötülük hangimizde?

Bu dünyadan başka bir dünya yok, arama;
Senden benden başka düşünen yok, arama!
Vaz geç ötelerden, yorma kendini:
O var sandığın şey yok mu, o yok arama!

Buraya kadar sözüm bütün devlete.

Buradan aşağısı sayın Devlet Bahçeli’ye;

Etrafınızdakilerin sizlere hangi bilgilere dayanarak, hangi bilgileri vermelerinden sonra sizin bu “TAMPON BÖLGE” önerisini gündeme getirdiğinizi anlamak inanın mümkün değil.

Ben 1990-1993 yılları arasında Tunceli’de şark hizmetini yapmış emekli bir Polis Memuruyum.

Her gün,radyo,Tv.ve medyadan şehit haberleri gelmesinden bana gına geldi.Size gelmedi mi bilmem.

İki yıldır yazıyorum ve durmadan Şehitlerimiz ile ilgili yazmaktan bana gına gelse de severek bu millete bir katkım olur diye yazmayı sürdüreceğim.

Ama Şehitler biliyorum ki sinsi bir plan dahilinde sizin de benim de ölümümüzden sonra da devam edecek gibi görünmektedir.

“Kürt Milliyetçiliği” artık hem dini hem de faşist yapılanma olarak birlikte sürdürülmekte, kasıtlı “Kürt Nüfus Artışı” ve “Türk Yurdunun işgali” bazı çevrelerce inatla sürdürülmektedir.

Öyle ki,en sol geçinen CHP ve diğer sol yapılanmalar içindeki Alevileri de AKP toplantısına katılan Alevileri “DÜŞKÜN” ilan ettiklerine tanık olduk.Bu ciddi bir “Feodal Hıyanet Yapılanmasının sonucudur.

Çünkü Kürtler,Feodal Özgürlük” aramaktadırlar,bireysel değil.Çünkü,Bireysel özgürlük zaten fazlası ile ülkemizde mevcuttur.

Sizi bu “Tampon Bölge” önerisine kim ikna etti bilmiyorum ama ben görüşümü söyleyeyim.

Amerika’nın 1991 I.Körfez harekatından sonra oluşturduğu “Çekiç Güç” de bir tampon bölgeydi ama o da Amerika’ya bile yetmedi ve sonunda işgale gerek duydu ve bir Saddam, yandaşları yanında yaklaşık,sayılabilen 4 milyon kelle aldı,8.milyon savaş mağduru yarattı. Bunlara rağmen ekonomisini de sıfırladı.


Tampon bölge tespit etmek bizim gibi siyaseti Amerika ve Avrupa birliği ülkelerinden çizilen, bağışlayın,osuruğu bile yönlendirilen devletlerin yapacağı iş kesinlikle değildir.

Bunun daha çıkmadan çok yönlü içerden ve uluslararası bir eleştiriye kurban gideceğini görememeniz akıl alır iş değildir.

1996 yılına gelindiğinde terörün büyük ölçüde bitirilmesinin ardında Polis Özel Harekat Timlerinin rolünü ve inancını hiç ama hiç kimse inkar edemez.Ederse şerefsizdir.

28 Şubat olayının ardından,Polise karşı eziklikten mi,gerçekten vatansever bir grubun ordu başına geçip biraz da sizlerin desteği ile 2002 yılına kadar işi sıfıra indirmeleri gözümüzden kaçmamıştır.

Terör ile “Terör Yöntemi” ile baş edilir.Düzenli ordular,düzenli ordular karşısında savaş verirler ve bütün yapılanmaları bu kurala göredir.

Türk ordusunun terör ile savaşabilmesi için teröristler gibi “hiçbir yasal sınır ve sorumluluk içinde “ olmamaları gerekir ki bu işte başarılı olsunlar.

Oysa,bırakınız orduyu,Jandarma ve Polis Teşkilatlarımızın tüm yetkileri sizlerin de destekledikleri, neye hizmet ettiği belli olmayan AB projeleri kapsamında sıfırlanmıştır.

Böyle terörle mücadele olmaz.

Sizden beklediğim,Sayın Osman Pamukoğlu Paşa’nın önerisi olan “Seyyar Özel Harekat Timlerinin TAM YETKİLİ” olarak görevlendirilmeleridir.

Size bu yakışırdı.

Sizin Osmaniye’de sevilen bir aileden geldiğinizi,Türk olduğunuzu meslekdaşım olan bir hemşehrinizden öğrenmiştim.Sizi bu yüzden iki yıldır yazdığım yazılara hiç hedef yapmamamın bir nedeni de budur.

Ama,siz,kendince haklı nedenleriniz (!) olsa da bence yanlış yoldasınız.AKP’nin MHP Şubesi gibi çalışıyorsunuz.

Ben zaten “sol” kökenli,vatansever bir Türk’üm.Sizin grubunuzda bulunan bir çok vatanseverin benden “TEK FARKLARI DİNDAR VATANSEVER “ olmalarıdır.

O insanlara duyduğum saygıdan ötürüdür ki asla MHP aleyhinde de bir yazı yazmadım.Siz bu “TAMPON BÖLGE “ önerinizi lütfen,”SERBEST YETKİYE DAYALI TOPAL OSMAN USULÜ” bir yapılanmaya yönlendiriniz.Topal Osman’ı tanımıyorsanız benim blogumda naçizane bilgiler (gerçekten) bulabilirsiniz.Bu da sizin gibi “Üniversite” kariyeri olan birine yakışmaz.

Onu da yapamazsanız hiç olmazsa dediğim gibi “TAM YETKİLİ,MUHARRİK ÖZEL HAREKAT TİMLERİ”ne rağbet gösteriniz.

Tabii ki gerçekten vatanseverseniz.Yoksa,benim yazı yazmama gerek kalmadan gerçek “ÜLKÜCÜLER” sizi oradan alacaklar.

Yoksa bu millet sizi de mi kaybetti beyefendi?

Bu arada tüm şehitlerimize Tanrı'dan rahmet,yakınlarına ve görev arkadaşlarına ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum.

Keykubat.


Daha önce mi yazsaydım acaba? :))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.