"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

6 Ekim 2008 Pazartesi

AKTÜTÜN ve BBG'DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

AKTÜTÜN ve BBG’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN ve hükümetinin Büyük Ortadoğu ve Genişletilmiş Kuzey Afrika Projesinde EŞ BAŞKAN olduğunu,ne yazık ki halkımız 03.Kasım 2002 Genel seçimlerinden sonra öğrenebildi.

-28 Temmuz 2004 , " Demokratik ortak olarak Geniş Orta Doğu ve
Kuzey Afrika Projesi içinde bu projenin eş başkanları arasındayım.”

-4 Ocak 2007, " Biz Genişletilmiş Orta Doğu ve Kuzey Afrika
Projesini bunun için kabul ettik. Türkiye, İtalya ve Yemen' ile eş başkanlık
görevi üstlendik. "

Yukarıdaki açıklamalar Başbakanımıza ait açıklamalardır.Bu eş başkanlık olayı,Etiyopya’dan Mısır’a,Türkiye’den Pakistan’a ,oradan da Pasifik okyanusundaki Endonezya,Malezya gibi Müslüman ada ülkelerine kadar uzanan bir coğrafyayı içine almaktadır.

Tüm bu bölgeler,projede “Eş Başkan” konumu olan devletlerin idarelerine ABD ve AB koalisyonu adına verilecektir.

Yeni dünya düzeni budur.

Görünüşte de eş başkan olan ülkelere refah getireceği inancı olduğu sanılabilir.Hükümetçe desteklenmesinin ardındaki gerekçe de bu gösterilmektedir.

Ama,11.Eylül.2001’de,ABD,Newyork kentinin ikiz kulelerinin Bush’un korunması işini yapan,Bush’un kardeşinin ortak olduğu güvenlik şirketince düzenlenen bir operasyon olduğunu Michael Moor 9/11 adlı belgeselinde kanıtladı.Üstüne birkaç tane daha belgesel de yaptı.

İkiz Kule operasyonunun ardından ABD Başkanı G.W.BUSH canı yanmış,Amerikan başkanı pozları ile “CRUSADE-Haçlı Seferi” kampanyasını hemen başlattı.

Bu kule operasyonun ardından,Bush’un petrol ortağı Suudi Ladin ailesinin bir ferdi,Usame Bin Ladin de mali kriz yaşayan Afganistan’ın Taliban örgütüne para desteği ile girdi.Onun bahanesi ile Afganistan işgal edildi.Rusya’dan ülkeyi kurtaran Özgürlük savaşçısı Taliban, Halil Karzai’nin babasının bir komploya kurban gitmesi ile alakalı gösterilip,”Terörist “ilan edildi.Karzai de o ülkeye devlet başkanı sıfatı ile İrlanda’da alınan bir karar sonrası götürülüp konduruldu.

Aynen Şah sonrası İran’a kondurulan Humeyni gibi.

2004’de Mısır’ın Şarm El Şeyh kentinde G.W.BUSH, Fransa Cumhurbaşkanı Chirac’tan “Ortadoğu’da Yecüc-Mecüc var,kıyamet şartları oluştu.İlahi savaş için bana yardım et” dedi.

Bir yandan da “refah projesi” olarak gösterilen bu BOP projesi kapsamında harita içindeki ülkelerde yoğun bir “köktendincilik kampanyası” başlatıldı ve halen sürmektedir.

Şimdi de Türkiye’ye Fethullah efendi aynı şekilde getirilecek ve Amerika ve Avrupa’nın yapılandırdığı “Yeni Ilımlı İslam”’ın Halifesi olacak avuntusu ile birileri avutulmaktadır.

Bütün bunlar,bir refah projesinden çok,Haçlı Seferi’ne çıkacak ABD-AB koalisyonunun kamuoylarını birbirine düşman eden kampanyalara ve “Rakip İslam Birliği” yaratılmaktan başka bir şeye yaramadı.

ABD ve AB medyasında önce “Fight For Fatherland” yani “Baba’nın ülkesi için Savaşın”(*) sloganı ile başlayan Haçlı kampanyası,“Jesus is a lamb of the God.To fight Jesus Go to Irak” kampanyasına dönüştü.Yani “İsa Tanrı’nın kuzusudur.Onun adına savaşmak için Irak’a gidin” kampanyası.

İnanmak istemeyen Googgle’da bu cümleler ile tarama yapabilir.

İslam dünyası içinde yine ABD ve AB için en tehlikeli üç ülke Türkiye,İran Pakistan’da da sürekli terör eylemleri,hükümet krizleri,dış baskılar aldı başını gidiyor.

Yani ortada refah falan yok.Haçlı Seferinin şartları,ortamı oluşturuluyor.

İstihbarat destekleri,insansız uçaklar,termal kameralar hiçbir işe yaramıyor ve evlatlarımız çatır çatır katlediliyor.

Bu esnada,çağdaş evliya çelebi Başbakan Türkmenistan’da,Milletvekilleri saç ektirme kuyruklarında,Genelkurmay başkanı böbrek taşı kırdırmakta,Cumhurbaşkanı da yeni restore ettirdiği Çankaya köşkünde.

Ben,şark hizmetimde de defalarca,yani üç yıl ortalama haftada iki kez taciz atışı altında kaldım.

Gece her ne halt oluyorsa,ne helikopter,ne uçak hiçbir şey hareket edemez.Türk Ordusu kılını kıpırdatıp ta bir kere bu taciz atışlarına bu güne kadar hiçbir müdahalede bulunmamıştır.

Teröristler taciz atışı yapar,araziden faydalanarak kaçarlar.Ölen ölür,aileleri,bütün millet feryadı figan eyler ama değişen bir şey olmaz.

Bir şey desen “Aman,orduyu eleştirme,birlik bozulur” mübarek ordu değil,sanki,en adi camdan yapılmış çay bardağı.Suyu dökerken daha dağılıyor.

Bir genel kurmay başkanı terör örgütünü “BBG evi gibi izlediğini” söylüyor.Adam emekli oluyor,bir takım araba bilmem ne ilişkileri gündeme geliyor.Yeni gelen bölge halkına gidip mesajlar veriyor.Ama,öğlen vakti,BBG evinde elektrikler kesiliyor ve tüm kamera ve mikrofonlar devre dışı kalıyor.

Gene yardım çağrılarına sağır kalınıyor.Öğlen vakti hiçbir yardım ulaşamıyor,göğüs göğüse savaşlar oluyor.Aileleri,tüm millet yaslara bürünüyor,gözyaşları sel olmuş akıyor.

Ardından aynı nutuk;

“KANLARI YERDE KALMAYACAK”


Kalmıyor zaten,tabiat şartları temizliyor ve toprağa karışıp toprak oluyorlar.Bir şey olduğu yok.

Birileri artık hesap vermelidir.Bazıları sırça köşklerinden çıkarılıp hak ettikleri yerlere sokulmalıdır.

İki yüz yıldır kışkırtılan Kürtleri tekrar kışkırtıp 1980’lerde dağlara sürenler,gizli projelere imza koyanlar, karşılığında kendi vatandaşımıza sadece “ölümlerin en pisini “ layık görenler hesap vermelidir.

Veremi gösterip sıtmaya razı etme dönemi bitmiştir.Verem ciğerleri kaplamış,hasta,ölümle yüz yüzedir.Kaybedilecek bir şeyin olmadığı en idraksiz dimağlarca bile algılanmaktadır.

Ya da,tüm bunları haklı gösterecek olan, devletin başındakilerin bilip de halkın bilmediği o sır neyse bu halka açıklanmalıdır.

Artık,balık tutan emekliler de klavye başına çökmeye,cenaze namazlarına katılmaya,devlet hakkında fikirlerini açıklamaya başladılar,gençler bir önder bir hedef beklemektedir.

Vatansever iş adamlarımızı bu ülkeyi korumak için, sürdürülmekte olan planlı “Türk Soykırımına” karşı bazı yapılanmalar oluşturmaya davet ediyorum.

Şu mesaj sizlere bir şeyler anlatmıyor mu acaba?

“*Yazan:* kurdkawa *Tarih :* 2008-10-04 10:31:53 *Puan :* Bu Karakolu yakin bir gelecekte kaldiracaklar. Gerilla yeni özgür alanlar elde edecek ve buda bu Karakol olacak.. Sinir boyu Karakollar yok edip, biraz daha iceriye girmek ve irkci mogol it ordusunun yüzünü yavas yavas Altinova geri döndürmek lazim.

Haydi onurlu kürt halki, özgür olmak istiyorsaniz, her aile bir Gerilla göndersin ve kurtulus da o kadar yakin olacak. “

Bence ordu da hükümet de bu ülkeye hizmet etmemektedir.Bu kanaat artık kesinleşmiştir.

Yoksa,etini kemiren sırtlanı seyreden ceylan masumluğu sizce daha mı caziptir beyler?Keykubat(*)Baba’nın ülkesi Türkiye’dir.İlk 7 Hıristiyan kilisesi ülkemizde kurulmuştur.Onlara göre Şeytan peygamberi Muhammedilerin işgali altındadır.Yani,İslam dünyası Yecüc-Mecüc ülkesi,orduları da Yecüc Mecüc ordularıdır.

Terör örgütlerinin başında bazı dönme Hıristiyanları boşuna işaret etmiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.