"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

TÜRBANCI URGANCI MEYDANA DÖKTÜ

TÜRBANCI URGANCI HALKI MEYDANA DÖKTÜ

Milyonlar Yine Meydanları Doldurdu.

Ülkemizin TBMM'sinde bulunan biri Türbancı,diğeri urgancı iki parti bir de DTP (nasıl sol kürtçü,emekçi hareketse) el birliği ile ülkeyi "Şeriat Devleti" ihtilali şartlarına götürmek için anlaştılar.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu,MHP içindeyken derin Amerikan devleti ile birlikte çalıştıklarını söylemişti.

Meşhur eski Mitçi malum profesörümüz,Mahir Kaynak da tüm siyasi örgütlerin ABD derin devleti ile bağlı olduğunu katıldığı bir çok açık oturum programında anlatmıştı.

Tony BLAİR ,"Türkiye'ye halife gelmelidir" demişti.Fethullah GÜLEN de ABD'deki villasından,"Sürgünde Halife"likten,"Görevde Halife" olmak için sabırsızca beklemektedir.

Durum açıktır.AB'li solcu,komünistler bile ABD'ci oldular ve ülkemizi de bu yöne itiyorlar.Bizdekiler de aynen öyle.

İnternet'te biraz Pasifik Müslüman ülkelerinin kıyafetlerine bakın oralarda hilafet çoktan yerleşmiş diyeceksiniz.

Ama hilafetin yeri,Ortodoks'un yeri İstanbul'dur.Halife için az kaldı.

Türban Yasası şeriat binasını inşa edecek olan en önemli taşlardan birisidir.

AB'den de destekler gelmeye devam ediyor.

Merkel bile yakılan vatandaşlarımızın konuşulmasını değiştirmek için üç beş tane genç vatandaşımız ile bizim Başbakanımızı da katarak bir mülakat yaptı.Olayı bir yerde sulandırdı.

AB yolunda ahde vefadan da bahsetti.Bu kadar olsun.Ne de olsa insan kızarması yapma olayının üstü kapatılıyor.

Ey AB mandacıları:

En büyük destekçiniz,PKK'nın hamisi Hollandalı Lagendjık bile "Tübanın serbest bırakılmasını destekliyoruz.Ancak bu Türkiye'nin batıda imajını değiştirecektir" dedi.

Anlayana sivri sinek saz,anlamayana davul zurna bile az.Bir kafasına bir de davula vurup anlatsan anlamazlar bunlar.
Kara çarşaf,peçeci bu zihniyet bilmez mi ki Tevrat'ta bile bu kıyafet fahişe kıyafeti olarak geçer.Merak edenler "blogcu.com/keykubat.tevrattan bir çarşaf ve peçe hikayesi" başlıklı yazımı okuyabilirler.Daha nicelerini de.

Ülkeyi, ABD,AB mandası haline getirmek için çalışan herkesi kınıyorum.

"Türk'üm" bile diyemiyen dönme bir hükümetin ülkeyi teslim siyasetini anlarım ama,ona urgan atıp."Türk Milliyetçiliğinin çelik halatları" olduğunu söyleyen urgancının (MHP) da aslında ne kadar Mandacı olduğunu görünüz.

Bunların hepsi ABD'nin ajanlarıdır.ABD'nin Türkiye Şubeleridirler.

Ülkeyi İngiliz Mandasına teslim etmek için Atatürk'ü engel görüp ona suikast kuran zihniyetin parçası olduğunu gösterdiler.

Aynı slogana devam:

"Ne ABD ne AB tam bağımsız Türkiye"

"Türkiye,şıhlar,pirler,tekkeler ülkesi olamaz."

"Yaşasın eşitlik,yaşasın demokrasi"

"Yaşasın Türkiye'nin bütünlüğü."

"ABD -AB ülkemizden defol".

Kendisi ihtiyat askerlik yapan,şehide "kelle" diyen,oğluna Türk Askeri elbisesi giydirir mi?

Evlatlarına gemiler alıp,"gemicikler" diyenler nasıl "Müslüman" olabilir?


Keykubat

09.02.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.