"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

TÜRBAN KAVGASI TAVİZLERLE YÜRÜYOR

TAVİZLER ALTINDA TÜRBAN KAVGASI

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın "Medeniyetler Birleşmesi" toplantısı için gittiği İspanya'dan hiç gereği yokken bir tartışma başlattı,pir başlattı.

Ortalık birden bire savaş alanına döndü.

Yine bildik tartışmalar başladı.

Her gün hakarete varan devlet büyüklerini basitleştiren bildik çirkin tartışmalar.

Hele bu günküsü bir başka numune;

"Bir rektör çıkıyor darbe çağrısı yapıyor. Kimsin sen...? Otur oturduğun yerde. Orduya akıl verme, ordu ne yapacağını senden çok daha iyi bilir."

Kızgınlık olur da bu kadar olur.

Konuşma Kadın Kolları kongresinde oluyor.

Yoksa "karıları görünce " mi coştu?

Kendisi bilir.

İnsan meraklı varlık.Sorar;

-Acaba neden coştu?

-Hükümetin ABD'den aldığı "anlık istihbarat desteği" ile Terör örgütüne yapılan operasyonlar hakkında yapılan sınır aşan suçlamalar mıydı?

"Operasyon izni karşılığında ABD'ye ne taviz verdiniz" gibisinden.

Ben söyleyeyim.

Önce uydu kirası ve diğer masrafları.Gerisini bilmem.

ABD Türkiye'de kaybettiği prestijini kurtarmak,sempati yaratmak için de rıza göstermiş gibi açıklamalar da yapmıştı.

Sonunda;

Bu operasyon halkın gazını almayı gayet iyi başarmıştı.Üstelik son teknolojinin kullanılması da asker kayıplarını aza indirmişti.Hatta bunca operasyon sonunda asker kaybı haberi bile görmez olduk.

İktidar bu konuda oldukça puan kazanmış görünüyordu.

Muhalefet "Ne taviz verdin" diyerek hükümetin kazandığı bu puanı geri almayı istemektedir.

Başbakan da kurnazlık edip "Türban" gibi bir "fil"i gündeme sokuvermiştir.

Ya da;

a)Hükümet,kendisine karşı yürütülen kampanyalarda açıklandığı gibi "Ülkenin ABD-AB'ye teslimi" için söz vermiştir,anlaşmalar yapmıştır.

b)Yürütülen muhalefet kampanyaları planları geçiktirmiştir ve çıkmaza sokmuştur.Çünkü bizim gibi küçük ülkelerin güvenlikleri için yaptıkları mırın kırınlar büyük ağabeylerin midelerinin gaz yapmasına,zamanında adım atmalarının engellenmesine sebep olup onları kızdırmaktadır.Aynen I.II.Dünya savaşlarında olduğu gibi."Ya varım ya da Yokum" deyin demektedirler.İki taraflı oynayınca da kızmaktadırlar

c)Son ABD gezilerinde bu konuda bir plan geliştirilmiştir.Bu plan gereğince hükümet muhalefet gruplarını tahrik ederek kargaşayı başlatacak,ülkede anarşi çıkacak ve şartlar Pakistan konumuna getirilecektir..

d)ABD-AB koalisyon güçlerine müdahale zemini hazırlanacak ve tüm muhalifler işgal güçlerince imha edilecektir.

e)T.C. Devleti diye bir şey kalmayacaktır.

veya;

-Hükümet ABD-AB'nin isteklerini karşılayamayacak duruma gelmiştir.Sorumluluğu atmak istemektedir.

Gerekirse darbe falan ne olursa olsun yeterki bu sorumluluktan onlar kurtulsunlar.

Geçenlerde Sayın Cemil ÇİÇEK'in CHP'yi eleştiren bir konuşması vardı;

"-Siz iktidar olmamak için elinizden geleni yapıyorsunuz"

Acaba,

67 veya 84 yıllık bir vaadin zamanı mı gelmişti ?


Keykubat

19.01.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.