"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Sarkozy: Türkiye’nin AB’de Yeri Yok

SarkozyFransa’da Cumhurbaşkanlığı seçiminin güçlü adayı İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy, havaalanı ve limanlarını Kıbrıslı Rumlara açmadığı sürece Türkiye’nin AB’ye katılım müzakerelerinin askıya alınması çağrısında bulundu.

Yorum:

UYGULATAMADIKLARI SEVR’İ YENİLEME ÇALIŞMALARI
Kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşması ve Fransa’nın İngiltere ile anlaşmazlıkları sonucu Osmanlı’ya dikte edilen Anadolunun parçalanması planı gerçekleşememiştir.Ancak bu plan dan da vazgeçilmemiştir.
2.Dünya savaşı sonuna kadar bağımsız plotika izleyen ülkemiz Sovyet Rusya’nın ülkemizden toprak istemesi sonucu,1947′ Amerika’dan yardım istemesi ile sona ermiştir.
İkinci Dünya savaşına kadar Türkiye’ye karşı şirin bir siyaset izleyen Fransa 1947′deki gelişme üzerine hemen faaliyete geçmiş ve 1948′de ülkemizi bölücü planlar üretmek ve çalışmalar yapmak üzere Kürt Enstitüsünü kurmuştur.1976'da ilk "Ermeni Soykırım Heykelini " dikmiştir.Devam eden yıllarda da turist olarak gönderdikleri ajanlarla,(Buna tüm avrupa dahil) ayrılıkçı kürt terör örgütlerinin kurulması Asala ermeni terör örgütü mensuplarının desteklenmesi ve Büyükelçilerimizin öldürülmeleri olaylarına karışan Asala Teröristleri,en son Syn Özdemir Sabancı'nın taşeron katilleri teslim edilmemiş,(Belçika Fransa'nın "Kıbrısıdır") her türlü Türklük ve İslamiyeti aşağılayıcı kültürel faaliyetlere bu ülkeler destek vermişler ve vermektedirler.(Hirant Dink'in Cenazesine en çok Fransızlar katıldı ve tehditler bu ülkenin Ermeni örgütlerinden geldi)
Son olarak da herkezle bilinen protestolara neden olan soykırımı inkara hapis cezasının içeren yasaları çıkartarak tavrını netleştirmiştir.
Bunların özgürlük ve milliyetçilik fikirleri kendileri içindir.Eski C.Başkanları Mitterand'ın eşinin ayrılıkçı kürt korumalarıyla gelerek ülkemizde PKK lehine hükümeti suçlayan ve tehdit eden konuşmalarıyaptıkları hatırlardadır.O zamanki Fransız Komünist Partisi Başkanının sözü hala hatırlardadır.”Ben komünistim ama önce Fransızım” diyordu.
Ama biz hala Ermeni,kürt ve diğer vatandaşlarımızla huzur içinde yaşamakta direniyoruz.Ayrılıkçılar paralarını yedikleri ağalarının yanlarına gitsin diyoruz.

Eeee Türkleri başımıza yönetici yapalım diyecek halleri yok ya.Nüfusunun yarısı yabancı hayranı ve yurt dışında yaşamak isteyen,bir kabilesi de ayrı devlet kurmak isteyen,bu hususta yaptığı eşkiyalıkları bağımsızlık hareketi gibi göstermeye çalışan bir ülkeyi çantada keklik görmeyip de ne yapmaları gerekir?
Ülkede kardeşçe birlikte yaşamak isteyenler nerede? Var mıııı?

Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.