"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ağustos 2008 Cuma

SALDIRININ SORUMLUS EL KAİDE ABD

SALDIRININ SORUMLUS EL KAİDE ABD

Uzun zamandır bir olay hakkında ikinci kez yazı yazma gereğini duyuyorum.Sabah 10.50 sıralarında ABD İstanbul-İstinye’de bulunan ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırının ardından “El Kaide “terör örgütünün çıktığı kesinlik kazandı diye haberler bütün haber kanallarını kaplayınca,işin aslı göründü.

İran’a karşı uzun zamandır yapmayı planladığı askeri saldırıyı gerçekleştirmek için değişik fırsatlar yaratmaya çalışan ABD sonunda bunu da denedi.

İnternete giren,haber dinleyen herkesin bildiği gibi El kaide Amerika Devlet Başkanı George Walker BUSH’un sahip olduğu Texaco Petrol şirketinin Suudi ortağı Ladin ailesinin küçük oğlu Usame Bin Ladin’e kurdurduğu “El Kaide terör örgütünün amacı, batı toplumlarında “İslam Düşmanlığı” yaratmak,İslam ülkelerinde de “İslam düşmanı ABD’ye karşı cihad “ yapacak gençleri toplamaktı.

"U.S. BUSINESS AND BUSH FAMILY TIES TO OSAMA BIN LADEN REVEALED

Posted in the database on Monday, August 22nd, 2005 @ 16:00:28 MST (1574 views)
from The Wayne Madsen Report
Bulink'ten ilişkilerine bakın."http://lookingglassnews.org/viewstory.php?storyid=2153"
Herş şeyi tercüme etmek zor geliyor.Başkaları da iş yapsın."

"President Bush recently signed an executive order to freeze the US financial assets of corporations doing business with Osama bin Laden. He described the order as a "strike on the financial foundation of the global terror network.

Doing business with the bin Laden empire, therefore, is only the latest extension of the Bush family's financial ties to unsavory individuals and organizations. Now that thousands of American citizens have died in terrorist attacks and the nation is going to war, the American people should know about George W. Bush's relationship with the family of Osama bin Laden.
Salem bin Laden, Osama's older brother, was an investor in Arbusto Energy. - the Texas oil company started by George W. Bush. Arbusto means "Bush" in Spanish. Salem bin Laden died in an airplane crash in Texas in 1988.
Bu link'te de Bush,Ladin ve Nazi ortaklığı yazıyor. "http://www.rense.com/general14/bushsformer.htm"Arkasında petrodolarların tırla gezdiği bu örgüt haliyle güçlendi ve bu günlere geldi.

El Kaide’nin ABD uzantılı bir terör örgütü olduğu gerçeğinden yola çıkınca İstanbul ABD Başkonsolosluğuna yapılan saldırının arkasında ABD olduğu da açığa çıkmış olmaktadır.

ABD Konsolosluk görevlilerinin oraya güvenlik için gelmiş genç Polis Memurlarımıza destek vermeyip kaçışmaları da onların olaydan önceden haberdar olduğu izlenimi, yaratmaktadır.

Uğur Dündar’ın haber programında da M.İ.T’in de olayı önceden haber verdiği açıklandı.

Yani olay beklenmekteydi ve sadece tedbir almak gerekiyordu.Olay sonrası boş yere gürültü patırtıyla aldırılan önlemler önceden aldırılsaydı bu genç çocuklar feda edilmeyecekti.

Yani olaydan İstanbul Valisi,Emniyet Müdürü mü sorumludur? Kısmen öyledir.Ama olay sonrası Başbakanımız o “boş bakan” gözleri ile ordunun kontrolünden kurtardığı M.İ.T başkanını hemen çağırıp konuşmuş.Ne konuştukları onlara kalsın.

Önceden haber verilmiş bu olay hakkında gerekli işlemlerin takip edilmesinden hükümet sorumludur.

Ceylan derisi koltuklarda işadamlarına ekmek kapısı açsınlar,memleketi yabancılara pazarlasınlar diye millet oylarını onlara vermemiştir.

Üstelik ulusal televizyon kanallarında Internatıonal Herald Trıbune Gazetesinin köşe yazarının aşağıda okuyacağınız satırlarında “Gururlu laiklerin Müslümanlarla boy ölçüşmesi savaşında camii ve devletin sınırlarının oluşturulduğu ortamda KAVGASIZ GEÇİŞ” olamayacağını yazan uyarısı da üstüne eklenince bu olayları beklemek için C.I.A başkanı olmaya gerek yok.

İşte o yazıdan birkaç satır.Yazının tam tercümesi için “Türkiye için Savaşın” başlıklı yazıya bakabilirsiniz.;

“....İkincisi,çağdaş Türkiye’nin laik kurumları Müslüman toplumlarının en hoşgörülüsünü yaratmada esas olmalıdırlar:Özellikle İslam nüfuzunun olduğu,nadiren demokrasinin rastlandığı Orta Doğu çevresinde “kavgasız” uzlaşmamaları gerekir.

Şimdi bu köprü ülke Avrupa Birliğine bir çabayla bağlanmak için yeterli,tamamen Avrupalı olmayan ılımlı bir bağnazlığa sahip bir rejim,uzun süre NATO’ya hizmet vermiştir.Gururlu laiklerin dindar Müslümanlarla boy ölçüştüğü bir savaşta cami ve devletin sınırları oluşturulmaktadır

Batı,bu kavganın verilişi sırasında memnun veya sabırsız olmamalıdır. Yüzyıllardır,devlet ve kilisenin ayrı yapılanmasının yasal inşası öncesinde sayısız savaşlar ve çok sayıda ölüler olması gerekmiştir.

İslam dünya dinlerinin başta gelenleri arasında en genç olanıdır.Onun çağdaşlık çizgisine oturtulması ölümcül bir mücadele aşamasındadır.”

Son cümlede de ülkemizin nasıl oluyorsa “çağdaşlık çizgisine oturtulması için ÖLÜMCÜL BİR AŞAMADA” OLDUĞUNU”yazmış.

Olay baştan sona belli bir senaryodur ve Türk halkını komşu bir Müslüman ülkeye savaşa razı etmek için yapılan bir senaryonun ürünüdür.

Olaydan birinci derecede Başbakan,İçişleri bakanı ve hükümet sorumludur.

Komplo olayının ardından yine ABD ve yerli işbirlikçileri çıkmıştır.

Olayda ölen polislerimize ve diğer görevliye tanrıdan rahmet,yakınlarına ve milletimize başsağlığı dileklerimi tekrar ederken,sayın Uğur DÜNDAR’ın anlatımı ile dinlediğim yaralı Polis Memuru Osman DAĞLI’nın kahramanca mücadelesini dinlerken gözlerimin yaşını tutamaz hale geldim.Halen de gözlerim yaşlıdır.Ona ve yaralı olan arkadaşına da acil şifalar dilerim ABD büyükelçiliği bu gence ne yapsa azdır.

Zaten ABD bu ülke güvenlik güçlerine o kadar borçludur ki o da ne yapacağını şaşırdığından gördüğüm kadarı ile sadece “dümen” ve kötülük yapmaktadır.

Bu millete bu acıları layık gören kim varsa onlara lanetler olsun.Hükümet istifa etmelidir. İhmali olanlar hakkında başta İçişleri bakanı hakkında yargı yolu açılmalıdır.

Herhangi bir batı ülkesinde bu olay olsa hükümet istifa etmez mi sizce?

Daha basit şeyler için istifa edenleri çok okuduk.

Bu kadar seçim masrafının ardından ben istifa edecek babayiğit göremiyorum ama yine yazdım.

Tanrı Türk’ü korusun.Çünkü korunmaya ihtiyacı çok hem de her zamankinden fazla.!!!

Keykubat

İşte aşağıda Hürriyet'in haberi;Ülkemizi karıştırma işi yetmemiş kendine işbirlikçi arıyor;

CIA, Monster’da Türkçe bilen ajanlar arıyor


Tolga TANIŞ / NEW YORK
CIA, Monster’da Türkçe bilen ajanlar arıyor
İlanın çıktığı yer, dünyanın en çok ziyaret edilen 20 internet sitesinden biri olan ve 95 milyon özgeçmiş, ortalama 1 milyon açık iş pozisyonuyla en büyük online iş arama sitesi kabul edilen monster.com.
Künye ise hızlı tüketim sektöründen herhangi bir şirketin ilanı gibi. Maaş, kategori, asgari tecrübe, eğitim seviyesi, tüm detaylar yazılı. Ama işte şirket bölümüne bakınca, iş bir anda değişiyor. Çünkü ilanı veren, Amerikalıların merkezi haberalma teşkilatı, CIA. Monster üzerinden yayınladığı işe alım duyurusunu ne zaman eklediği görülmüyor. Ancak şartları son derece açık belirtilmiş. Şirket ismi, Central Intelligence Agency (CIA) olarak gözüküyor. Sayfanın tepesinde de bir CIA logosu duruyor. Yer kısmına, Washington, DC 20001 yazılmış. Meslek, güvenlik istihbaratı ve analizi. Deneyimli olmak gerekiyor. Asgari eğitim seviyesi ise üniversite mezuniyeti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.