"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

11 Ağustos 2008 Pazartesi

ORGAN YENİLEMEK MÜMKÜN MÜ?

KOPAN ORGANIN ÇIKMASI MÜMKÜN OLABİLECEKMİŞ


Hürriyet Gazetesinin bir haberine göre bilimadamlarının uğraşlarından bir de insanlara genetik değişim yaşatmak veya genetiğinde düzenlemeler yaparak vücudun eskiyen,kopan organını değiştirmesini veya ileride yenilemesini,böylece kısa sürede belki de ölümü engellemesini sağlamak mümkün olabileceğini düşünmek de fazlaca hayal olmasa gerekir.
Yalnız bu yeni bir şey değil.
Örneğin Allah'ın sıfatlarında da var.Dinbilimcililerimiz her ne kadar farklı yorumlasa da bir de böyle okuyunuz;
Her işe başlarken
B-ism-illah-i-rahman-ir-rahim
Bi ismi;Adı ile
illah:İlahın-Allah veya Tanrı
Rahman;Koruyan
Rahim:içinde barındıran veya Rahim içinde barındıraran.

Veya ana karnında çocuğun oluştuğu,hayat bulduğu yer.

Yaşam odası dersek abartmış olmayız.Ana rahmi."Yaşamı içinde barındıran,yaşamın oluştuğu yer" anlamını çıkarmak isabet olacaktır.
Türkçe anlaşılır şekline topladığımızda ise;
"Yaşamı içinde barındırıp koruyan Tanrı'nın adı ile"
diye okuduğumuzda

İşte,tarife uygun kendini rahminde koruyup,yaşam veren ve doğuran tanrıça,Kızılderili cinsel saflık tanrıçası tlazolteotl.

Rahminde kendini barındırıp koruyan ve doğuran bir özellik.

Mısır'ın Tanrısı Ra,yılan kılığına girerek deri geğiştirme sureti ile.Yunan Tanrısı Zeus da kendini bir kez başından bir kez de göğsünden doğurmuştur.

Aslında hepsi aynı yere geliyor.Tek din İslam" veya Dinlerin kaynağı tekdir.İnsan evrimi belirli noktalara eriştikçe gelen bilgiler de gelişmiştir.

16.yy.dan kalma bir tablo.

İşte eski Roma Tanrılarından Scylla.

Yılan kuyruklu insan tanrı.İnsan bir kadın ondan kaçıyor.İlişki sonrası muhtemelen insanın kanını içip beynini yiyecek.

Tevrat'ta geçen ve Tanrı soyundan olan nefilimler.Yahudiler bunlarla savaşmaktansa çölde 40 yıl dolaşmaya razı oluyorlar.

Bilimadamları mucit değil.Din kitaplarını okuyup "Ne Keşfedebiliriz" diye seçip ona göre çalışıyorlar.(Geniş bilgi için,"Yaradılış efsaneleri" başlıklı yazılarımı okuyunuz.)

Not:Yılan- İnsan ortak özellikleri:

Erkeğin cinsel organı yılan başı ve gövdesine,

Kadının ki ise açılmış vurmak üzere olan yılan ağzına benzerliği mitolojik anlatımlarda çok vurgulanır.

Yılanın Havva ile Ademi cennetten kandırıp ayaklarını kaydırması,Havva'nın yılanla ilk zinası,dün de yılanla evlenen bir rahip haberi vardı.

Jicarilla Apaçilerinin bir efsanesinde de "dişli insan yiyen vajinalardan bahsedilir.Onlar insanı yerler ama bir yiğit çıkar onların da dişlerini söker.

Sonunda günümüz kadını şekillenir.

İşte Haber;

Engellilere Müjde;

Bilim adamları şu sıralar insanlar için yeni bir ufuk açacak proje üzerinde çalışıyor. Üzerinde çalışılan proje gerçekleştiğinde, kaybedilmiş organların yerine yenilerinin çıkması sağlanabilecek.

İnsan bedeninin temel parçalarını, tıpkı bir semender gibi yeniden canlandırma yönündeki gelişmeler, kesik kol, ve bacakların yanı sıra, ciddi yaraların da iyileştirilmesi yönünde yeni bir boyut kazandırılacak.

Organların yenilenmesi ve yaraların onarımıyla ilgili olarak çeşitli hayvanlar üzerinde yapılan tüm incelemelerden elde edilen sonuçlar, on beş yirmi yıla kalmadan insan bedeninin farklı bölümleri yeniden yaşama kazandırılabilecek. Öyle ki, artık insanoğlunun gerçekten şaşırtıcı bu yetiden yararlanabileceği günler giderek yaklaşıyor.


Semender-Bir kertenkele türü.

SEMENDERLERDE BU NASIL GERÇEKLEŞİYOR

Semenderin bacağı kesildiğinde, bacağın bedende kalan bölümündeki kan damarları hızla küçülerek kanamanın önüne geçilmeye çalışılıyor

ve kesilen bölgenin yüzeyi hemen deri hücreleriyle örtülüyor. Yaralanmayı izleyen ilk birkeç gün içinde, yara epidermi adı verilen bu dış deri katmanı apikal epitel kutbu (AEC) adı verilen bir dizi sinyal hücrelerine dönüşüyor. Bu arada, fibroblastlar bağlayıcı dokudan ayrılarak kesilen yüzeye akın eder ve orada yeni bacağın gelişmesini sağlayan kök hücreyi andıran, blastema adlı hücre kitlesini oluştururlar.


İNSAN VE SEMENDER
İnsan bedeninin ciddi yaralanmalar karşısındaki ilk tepkileri semenderinkinden farklı değilse de, insanla iki yaşayışlı hayvanların hasar onarım yöntemleri arasındaki farklılık çok geçmeden ortaya çıkar. İnsanda zarar gören bölge kabuk tutar ve yeniden gelişme tepkisi başarısızlıkla sonuçlanır. Ne var ki, çok sayıda gösterge insanlarda karmaşık beden parçalarını yeniden oluşturma gizilgücünün varlığına işaret ediyor. Bu gücün devinime geçirilmesiyle insanın yaraları onarma becerisi giderek semenderinkini andırabilir.

19.4.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.