"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

Emperyalizmin Günümüzdeki Hedefi


GÜNÜMÜZ EMPERYALİZMİNİN HEDEFİ NEDİR VE NE YAPMALIYIZ?


1-Afyon Savaşları konulu yazımdan alınacak ibretten de anlaşıldığı gibi düşmanın silah ve ordu yapısı hakkında kesin bilgiye sahip olmadıkça ve "anlaşma zemini" yaratabilecek her türlü siyasetten kaçınıp doğrudan savaş kararı almakla ülke elden çıkarılabilir ve halk bunu çok pahalıya öder.Ancak korku da teslimiyetçiliğe sebep olur.Son iki yüz yıllık ihanetler tarihimiz bize bunu göstermektedir.Kesinlikle korkmamalı ve olanaklarımızı değerlendirmeliyiz.


Emperyalizm bir daha "Toprak işgalini yasaklayan,yerine,Laik,demokratik devletler kurdurmayı şart koşan bir Woodrow Willson'ı göreve getirmez.Böyle bir 19.yy.hümanisti bir daha yetişmez.

Hiç bir lider onun gibi,ilkeleri yüzünden yalnızlığa terk edilmeyi kabul etmez.O yaşadığımız özgürlüklerin babası oldu."Yiğidi öldür hakkını yeme". Kurtuluş Savaşını biz İngiliz,Fransız ,İtalyan ve Amerikan sömürgecilerine karşı oldukça zor verirdik(!).Çünkü asker olacak adam kalmamıştı.15 yaşında çocukları sürdük cephelere.


2-Emperyalizm kendi çıkarından başka bir kural tanımaz.Kendi çıkarı,hukukunun esasını teşkil eder.

3-Emperyalizm işgal ettiği devletin halkını ne kadar sömürürse sömürsün,ne kadar ezerse ezsin o halka kendinden de değerler katar.O halkın kültürel gelişimini de hızlandırarak onlara yeni bilgiler ve yeni üretim anlayışları ddeğerlerini de oluşturur.Bu değerler de kendi yıkımını oluşturur.Yani sonunda oradan kendi yarattığı olanaklarla kovulur.Çünkü,İngiliz sömürgesinden çıkan Çin ve Hindistan çoktan süper devlet oldu bile.

4-Her millet kendi varlığının bilinci ile yaşamalıdır.Başka toplumlara özenen ve onlarla işbirliği yapanlar hem halklarının hem de kendi soylarının acı çekmelerine belki de yok olamalarına sebep olurlar.

5-O zaman silah ve asker gücü ile kabul ettirilen değerler bu gün "Yurt dışında eğitim" adı altında sınıflandırılmış,özendirilen eğitim sistemleri yanında "tüketim toplumu" yaratarak da desteklenmektedir.


İşte günümüzde "Karanlık Ortaçağ Sömürgeciliğinin mimarları.21.Yüzyılın felaket ve lanet tanrıları (Sorumluları,başı çekenleri,bu sorunu yaratanları olarak düşünün ).Woodrow Willson kim bunlar kim?


6-Ayrıca emperyalist ülkeler bu gün çok daha gelişmiş kitle imha silahlarına da sahiptirler.

Bunlar,Nükleer,Biyolojik,Kimyasal (NBC Silahları) olmalarının yanında son olarak da "Ses ve Radyo Dalgaları" ile insana uydudan hükmetme,robot,veya robotlaştırılmış insan ve hayvan askerler üzerinde de"Cybernetıc-Sibernetik" alanında da gizli deneyler de sürmektedir.

Osmanlı'yı çökerten Arap hayranlığı ile başlayıp yeniçeri ve diğer devşirmelerin ve nesillerinin de eklenmesi ile yaratılan "Yabancı" ve "Avrupa" hayranlığı bizim insanımızı kendinden uzaklaştırmıştır.

İslam Kültürü etnik farklılık taşıyan sayısız kavmi birleştirmişse de 19.yy'da ortaya çıkan "Milliyetçilik" akımına karşı koyamamış ve Osmanlı'yı çökertirken emperyalist batıya yeni pazarlar yaratmıştır.Bu ülkelerin hiç birisi de gelişmiş güç sahibi bir ülke olamamıştır.Araplar daha kaynağında tüm doğal kaynaklarının %60'ını teslim etmektedirler.Bütün paraları yine ABD ve AB bankalarında tutulmaktadır ki bu da paralarına dahi sahip olamadıklarının ayrı bir göstergesidir.

7-Ülkemizde ve komşu ülkelerde de "emperyalizme karşı" ortak dayanışma cepheleri oluşturulmalıdır.

8-Çünkü bundan bir milletin kendi çabası ile kurtulma imkanı artık kalmamıştır.

9-Her türlü etnik milliyetçi görüş olmalıdır zaten durmadan üretiliyor.Ancak bunu "emperyalizme hizmet edecek" şekilde bölünmelere götürmek dünya halklarının içinde kendi halkımız da olmak üzere 20 yıl içinde tümüyle köleleşmesine sebep olacaktır.


Kıyametten önce kurulması hdeflenen "Kutsal İncil Şeriatı Bereket Hilali Devleti"

İşte Bereket Hliali devletine geçiş amacı taşıyan ve bizi de B.O.P diye kandıran harita


İkisi de aynı toprakları almıyor mu? İndüs nehri ve Nil Nehri arası ülkeler.


10-Bereket hilaline yani B.O.P'a ait ülkelere ABD-AB koalisyonunun sahip olması halinde dünya en az bin yıllık bir kölecilik yaşamına geçecektir.Buna tereddütsüz olarak inanıyorum.

11-Emperyalizm artık gözünü "Cennete yani diğer yıldızlara" dikmiştir.Bunun içinde dünyanın bütün doğal kaynaklarını ve işgücünü birleştirmek istemektedir."Tek dünya Devleti Projesi" nin ardında başka bir niyet yoktur.Adil,hakça bir yapılanma olsa da katılsak iyi olur ama henüz böyle bir uyuşma da yoktur.BOP ve Genişletilmiş Kuzey Afrika,AB gibi projeler bu fikre geçiş aşamasını oluşturmaktadır.

12-Ucuz,köle emeği emperyalizmin her zaman özlemi olmuştur.Güçlü olan zayıfı sömürmüştür. Komünizmde bile Gürcistan-Tiflis Papaz okulu mezunu Papaz Stalin Türk ve Müslüman halkların liderlerini öldürtmüş "din ve kavim ayrımı" yapmıştır.Müslüman Azeriler,Özbekler,Türkmenler, Kazaklar askerlik görevinde kendilerine silah verilmediğini ve mutfakta patates soyduklarını anlatırlar.

13-Hiç bir ayrım yapılmadan bölge halkları bu konuyu en kısa zamanda değerlendirmelidir.Afyon savaşı da ayrı bir ibret olmalıdır.El şeyinle gerdeğe girilmeyeceğini herkes kabul etmelidir . Başkalarının desteği ile ancak Filipnli Ferdinand Marcos türü iktidarlar olur.İşi bitince atılırlar.

14-Siyasetçisi ,zengini fakiri ,işçisi memuru,azınlığı,çoğunluğu bunu iyice düşünmek zorundadır.

Okuyan,düşünen herkese saygılarımla.


Keykubat.

  • 18.4.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.