"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

ORDU TERÖRÜ BİTİRECEK Mİ

Ordumuz Terörü Bitirmeye Niyetli!

Genel Kurmay Başkanlımızın internet sitesinde bu gün yapılan iki açıklama,K.Irak'ta bulunan malum terör örgütü kamplarına yapılan operasyonların sürdüğünü ve bunda bitinceye kadar bir kararlılık içinde oldukları görülmektedir.
İşte,açıklamalar aşağıdadır;
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak'ın kuzeyinde uzun süreden beri izlediği büyük bir terörist grubun, Zap bölgesinde bulunan 8 adet mağara ve barınaklarda kışı geçirmeye hazırlandığı tespit edilmiştir.

Türk Hava Kuvvetlerine bağlı savaş uçaklarımız, 26 Aralık 2007 günü sabah saatlerinden itibaren, söz konusu terörist gruba ait hedefleri etkili bir nokta operasyonu ile vurmuşlardır.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak'ın kuzeyinde teröre karşı yürüttüğü mücadeleye paralel olarak, yurt içi operasyonlar da aynı yoğunluk ve kararlılıkla devam etmektedir. Bu kapsamda, 25 Aralık 2007 günü Şırnak/Küpeli Dağı'nda icra edilen operasyonda, ikisi kadın 5 terörist silahları ile birlikte etkisiz hale getirilmiş ve teröristlere ait bol miktarda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirilmiştir.

Şırnak / Küpeli Dağı bölgesinde devam eden operasyonlar kapsamında, 26 Aralık 2007 günü sabah saatlerinde, bir grup PKK/KONGRA-GEL terör örgütü mensubu ile temas sağlanmıştır.

"Teslim ol" çağrısına ateşle karşılık veren teröristlerle çıkan çatışmada, 2'si sağ olmak üzere, silahlarıyla birlikte 8 terörist etkisiz hale getirilmiştir.

Böylece, dünkü 5 teröristle birlikte, Küpeli Dağı bölgesinde son iki günde etkisiz hale getirilen terörist sayısı 13'e yükselmiştir.

Teröristler, 13 Kasım 2007 tarihinde bir üsteğmen ile 3 erbaş ve erimizin şehit edildikleri bölgede etkisiz hale getirilmişlerdir.


24 yıldır halkımızın evlatlarını,gencecik,en verimli çağlarında hayatlarını tüketen,başından beri ülkemizi bölerek emperyalistlere hizmet amacı güden bu ayrılıkçılık akımları artık bitirilmelidir.

Hiç bir siyasi yakıştırma ve ad altında ülkemizin tomurcuk gülleri olan gençlerimizin harcanması açıklanamaz.Devletin her kademesinde ve Cumhurbaşkanlığına kadar her türlü memuriyette ayırım yapılmaksızın her türlü hakka sahip,kız alıp verdiğimiz kürt kardeşlerimizin ayrılıkçı kökü dışarda oyunlara alet olmalarını haklı çıkaramaz.

Sunni olarak yaratılan bu düşmanlık öyküleri cahil,işsiz köylü,mezralı,ya da gelecek kaygısında bulunan gençlerimize aşılanmaları artık son bulmalıdır.

Bir kavmin ayrı bir devlet kurması için ciddi bir zulüm altında yaşaması ve haklarının gasp edilmeleri gerekli değilmidir?

1919'da Yunanlıların ülkemizi işgal ettiğinde herkesin canı,malı,ırzı tehlikeye girmişti.Bayrağımız ayaklar altında çiğnenmişti.Evlerinden gecenin bir vakti asker zoruyla çıkarılan kadın ve genç kızlar Yunan subay ve eratına çerez yapılmıştı.Evlerine el konulmuş,sokaklara atılmışlardı.Hamile kadınlar sokaklarda işgal askerlerince durdurulup,karnı süngülerle delinerek önce bebekleri sonra kendileri öldürülmüştü.

Yoksa 200 yıldır aralıksız savaş yaşayan ve çocuklarını kaybetmiş bu millet hemen bir kurtuluş savaşı vermeyi hiç düşünmemişti.

Peki Kürtlere ne oluyor,bunların hangisini görüyorlar da direniyorlar?Yaptıkları sadece emperyalizme hizmetten,kardeş kanı akıtmaktan başka nedir?

Yoksa kısa yoldan zengin olmak mı?Eşkiyalık mı ?

Ordumuz bu işi bitirmeye niyetli,hükümet ve halk da öyle.Sıra terörün anlamsızlığını kavrayıp silah bırakması ve devlete teslim olması gerekenlerde!

Keykubat

26.12.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.