"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

BAYRAM KAZALARI VE SORUMSUZLUK


ETKİSİZ VE TEPKİSİZ MİLLET!


Keykubat


Arife günü akşamından bayramın son günü akşamına kadar yurt genelinde 94 Trafik kazası olayında 46 can kaybı olduğu bildirilmiş.


GÜNLERE göre, kaza sayıları şöyle sıralanıyor:
-Arife günü: 35 trafik kazasında, 13 ölü, 116 yaralı. -
Bayramın 1. günü: 10 trafik kazasında, 5 ölü, 38 yaralı.
-Bayramın 2. günü: 18 trafik kazasında, 11 ölü, 71 yaralı.
-Bayramın 3. günü: 16 trafik kazasında 8 ölü, 55 yaralı.
-Bayramın 4. günü: 13 trafik kazasında, 9 ölü, 52 yaralı.

Yıllardır halkı karayolu ulaşımına zorunlu kılan bu karayolu taşımacılığı sistemini protesto etmek için neden kimse,herhangi bir sivil toplum örgütü hareket etmez anlamıyorum.

Teröre verilen evlatlar için yürüyen bu insanlar terörün 100 katı can alan bu "Trafik Terörü"ne karşı neden duyarsızdırlar?

Bu olayın sorumluları,yeterli karayolu yapılmamasından,karayollarının kapasitesi üzerinde araç üreten ve satan otomobil firmalarına kadar bir çok sorumlusu varken halkın NGO'ları hesap sormaya yönelik olarak halkı neden örgütlemez?

İnsanlar neden kazaların sorumlusu olarak hep "araç kullananları" görürler de yol yapan mühendisinden kurmuna,siyasetçisinden İş adamlarına kadar bir yelpazeyi es geçerler?

Trafik kazalarında kaza yerinin durumu ve karayollarının veya belediyenin suçu neden belirtilmez de hep kaza yapan suçludur?

Yargı kurumları ve barolar neden bu konularda halka ücretsiz danışmanlık yapmazlar?

Sigorta şirketleri neden bu işlerin öncüleri olmazlar da kuzu kuzu hasar ödemeleri yaparlar?

Neden hep "vatandaş suçludur" da devlet suç işlemez?

Kazalar nedeni ile toplumun yakın bir gelecekte yarısı engelli hale gelecek.Savaşacak sağlam asker nerede bulacaksınız ey devletin başları?

Allah vermesin Osmanlının yıkılış sürecinde olduğu gibi ard arda savaşlar başlarsa zaten stresten erkek çocuk doğum oranı düşmüş olan bu ülkede devleti ve ülkenin zenginlerini kiminle savunacaksınız?

İki kazadan biri ölümle sonuçlanmış.Eski Kırkpınar ağalarından,bakanlardan,önemli bürokrat ve iş adamlarına,bilim adamlarına kadar bir çok kayıp vermemize neden olan bu ölüm makinasının nedenleri ne zaman sorgulanacak acaba?

Trafik kazaları terör gibi her aileden "tek tek" değil çoğu zaman "ailece" götürüyor.Devlet ve otomobil firmaları bir araya gelerek tatlı karlarından biraz fedakarlık ederek kara yollarınının yeniden düzenlenmesi için bir şeyler yapmaları gerkemez mi acaba?


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.