"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ağustos 2008 Cuma

KENE GİZLİ SİLAH MIThomas Eisner,Maria Eisner,Melody SİEGLER tarafından 2005 yılında yazılmış olan “SECRET WEAPONS” Gizli silahlar adlı kitabın içeriği tamamen böceklerin sahip oldukları savunma teknikleri üzerine hazırlanmıştır.Bu kitapta böcekleri tanımlayan şu cümleler dikkat çekicidir;

GİZLİ SİLAHLAR

Örümcekler,Akrepler,Böcekler ve Diğer Çok Bacaklı Yaratıkların Savunmaları:

“Eklembacaklılar olarak bildiğimiz,pek çoğumuzun hatırına bile getirmediği gezegenimizin kendi halindeki bu sakinleri aslında hepsi birer savunma uzmanıdırlar.

Diğer hayvanlarla bir araya koyduğumuzda sayıları hepsine üstün gelecek kadar çok ve çeşitli olan bu eklembacaklı hayvanların hayatta kalmalarındaki başarıları sahip oldukları kimyasal silah ve savunma çeşitliliğidir.”

Kitabın yazılış tarihi 2005,bizim ülkemizde ve diğer dünya devletlerinde görülen “kene” ısırmaları sonucu artan ölümler haklı olarak mağduriyeti yaşayan toplumlarda şüpheler uyandırmaktadır.

Asırlardır kene denen bu hayvan insanlar ve evcil hayvanları ile birlikte yaşamış ancak hiçbir zaman bu son yıllarda olduğu gibi tehlikeli olmamışlardır.

(Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi....) Adından da anlaşılacağı gibi vahşi Afrika ormanlarında kalmış bu zehirli eklembacaklının yaşam coğrafyasının dışındaki dünya toprakları üzerinde birden yaygınlaşması ise şüphe uyandıracak kadar dikkat çekmektedir.

Gelişmiş ülkeler artık hedef düşman veya düşman olması muhtemel ülkelere sadece mevcut NBC (Nükleer,Biyolojik,Kimyasal-Chemical) silahları ile değil gezegenimizin kendi halindeki zararlı böcek ve haşaratlarını da kimyasal silahlar listesine eklemiş görünmektedirler.


Zaman Gazetesinin yayınladığı bu Kene Haritasına dikkat edildiğinde kenelerin yayıldığı bölgeler; 1-Başbakanımızın eş başkanlığını yürüttüğü B.O.P ve Genişletişmiş Kuzey Afrika ülkelerini;
2-Amerika Devlet Başkanı George Walker BUSH'un hedef olarak belirlediği "Yecüc-Mecüc" Kavimlerinin yaşadığı,kıyametten önce yok edilmesi geeken "Hedef bölge"yi görmek sizleri yanıltmasın. (G.W.BUSH,R.T.ERDOĞAN VE YECÜC-MECÜC" başlıklı "blogcu.com/keykubat" linkinden okuyabilirsiniz. Bu kene olayı tamamen planlı bir saldırının sonucudur inancımı bu harita da doğrulamaktadır.

İnsanımızın bu tür bir haşaratın saldırısına maruz kaldığında doktora gitmek dışında yapacağı bir davranış tavsiye edilmemektedir.

Televizyon haberlerinden de gördüğümüz kadarı ile onların da bir ipi düğüm yaparak deri altına girmiş hayvanı dışarı çıkarıp boğarak öldürdüklerini görünce ortaya yeni bir çaresizlik de çıkmış bulunmaktadır.

Müdahale edildiğini anlayan hayvan doğal olarak savunmaya geçip zehrini şırınga etmekte,doktora rağmen hastaların kaybedildiğini yüreğim sızlayarak haberlerde izlemekteyim.

KENEYE EN ETKİLİ YÖNTEM DAĞLAMADIR.

Doktorların bu hayvanlara neden en eski ve etkili tedavi şekli olan “DAĞLAMA” yöntemini seçmediğini ise anlamış değilim.

Üç veya dört yıl önce benim de kasığımda bir “et beni” belirdi.Birdenbire bu boyutta bir benin nasıl oluştuğunu düşündümse de önce oluruna verdim.Hiçbir rahatsızlık da duymadım.Bir gün evde yalnızdım ve evdeki büyüteçle bu “ben”i incelediğimde bunun kene” olduğunu fark ettim.Çünkü her hafta sonu veya iki üç günde bir arkadaşlarla piknik yapıyorduk.Bir ara piknikte bu bölgemde bir kaşıntı olduğunu hatırladım.Hemen elektrikli havyayı prize takıp ısıttım.Lehim eritecek kadar ısındığını görünce haşaratın baş kısmına dokundurunca hayvan yandı kavruldu.

Üst derinin altında yerleştiği için de acı dahi hissetmedim.Çevresini yakarak çıkardığımda bana kalan sadece bir kabuktu.

Büyüteçle hayvanın başının yerini tespit ettikten sonra sıcak havya onu yakıyor.Zehrini salsa dahi buharlaştırdığı için vücuda karışan bir şey olmuyor.Yalnız alet kullanmayı bilmeyen denemesin her tarafını yakabilir.Alet ustaca kullanıldığında iz dahi kalmıyor.

Bence doktorlar bunu denemelidirler.

Bu tür haşaratların düşmanı da kuşlar,küçük böcekler ve karıncalardır.Yakın gelecekte,henüz bilmediğimiz yeni saldırı türleri için de tedbir olarak ağaçların sayısını artırmalı,kuşların ve böceklerin de çeşitlenmesini korumalıyız.Doğaya yapılan kene ve diğer haşarat ilaçlamaları eko denge olarak bildiğimiz çeşitli canlı türlerinin neslini tükettiği için bu tür saldırılara da çaresiz kaldığımızı unutmayalım.

Kesinlikle,evimizin etrafında,sokağımızda,köyümüzde ve tarlamızda ağaçları koruyup çoğaltalım.

EK:
HELİKOPTERLE KENE ATILIYOR!!
14 tEMMUZ 2008 günü 18.30'da yayınlanan Kanal 1 akşam haberlerinde Mersinde bir evin üzerinden geçen helikopterden "Kene atıldığı" ve kenelerin hepsinin aynı boyda oldukları haberi verildi.Haberin görüntülerinde evinin bahçesinden kene toplayan köylünün haşaratları çalı süpürgesi ile süpürmeye çalıştığı da görüntülendi.
Kuş gribi sonrasında da bunlardan birileri para kazanmıştı.Başta Maliye Bakanımız sayın Kemal Unakıtan'ın kuş gripli tavuk ürünlerinin pastörize yumurta ve vb.şekilde pazarlandığına tanık olduk.
YiNE DEĞİŞİK KANALLARADA YAYINLANAN HABERLERDE KENE İLAÇLAMASI İÇİN 40.000.000 ytl CIVARINDA İLAÇ İTHALATI YAPILDIĞI HABERLERİ DA YAYINLANDI.
Bu olayları "Yecüc-Mecüc" ve B.O.P ile ilgili yazılarım kapsamında değerlendirdiğimizde bilinçli bir soykırıma maruz kaldığımız gerçeği ile karşıkarşıya olduğumuzu görmek hiç de zor değildir.
NEDEN MERSİNve NEDEN TÜRKLER?
Evliya Çelebi'nin seyahatnamesinde Mersin Toros dağlarında yaşayan Yörüklerin "Sünni olmadıkları ve Türk olup Türkçe konuştukları ancak kaba ve savaşçı oldukları da Evliya Çelebi tarafından şöyle dile getirilmektedir;
"Bana tarif edilen Yörük obasını görmek için yanıma otuz kadar adam alarak yola çıktım. Yolda bir Yörüğün kaplanla boğuşmasına tanık oldum.Koskoca bir kaplanı boynundan yakaladığı gibi boğarak öldürüşünü hayretle izledim" demektedir.
Bu gü o kadar güçlü ce cesur insanları bulmak imkansız olsa bile Türkler tarih boyunca bu Sami soyuna çok korku vermiştir.
Kıyamet öncesi İsa Peygamberin gelişini beklemek için kuracakları Kutsal Bereket Hilali içindeki bölgede G.W.BUSH ve Gürcü olduğunu özellikle söyleyen yerli ortağınca Türk Milletinin kasıtlı imhası yürütülmektedir dersek hata mı etmiş oluruz?Bunca açık delil ışığında farklı düşünme olanağı kalmışmıdır?
Biz Müslüman olduk,"Kur'an alemlere nurdur" demektedir sadece Araplara gelmemiştir diye inanmaktayız ama,Osmanlı'da "Türkçe konuşma yasağı,Türkün devlet işlerinden uzaklaştırılmış olması,Türkleri halen Atatürk sonrası aynı muameleye tabi olması,Tevrat ve İncil ayetleri ile ".G.W.BUSH,RTE,YECÜC-MECÜC" başlıklı yazılarımın tekrar okunduğunda daha da çok anlam ifade edeceğini iddia ediyorum.
Tanrı Türk'ü korusun.

Keykubat

26.6.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.