"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ağustos 2008 Cuma

ERGENEKONDA DELİL TOPLAMA

ERGENEKONDA DELİL TOPLAMA


Sinan Aygün dosyaları.

Kanadalı Mark isimli 52 yaşlarında zımba gibi canlı hareketli bir avukat ile bundan on yıl önce İstanbul’da tanışmıştım.İki ay kadar İstanbul’da kaldığından nerdeyse gün aşırı birlikte oturup soğuk bir şeyler içer konuşurduk.

Çalıştığı avukatlık şirketi Toronto’daymış.Şansı yaver gitmiş,iyi davaları almış bitirmiş,biraz da aile ve çevresinin de yardımı ile şöhreti yakaladığı zamanlarda satın almış.

Davalarının çoğunu kazanmasında bir sır olup olmadığını sorduğumda “tabii ki var.Bunu her avukat bilir ama cesaret edip yapamaz” diyordu .

Ve sırrını da açıkladı,

-Biliyorsundur,Amerika ve Kanada’da “Araştırmacı Avukatlık” olayı var.

-Evet delil topluyor,polis gibi çalışma haklarınız da var değil mi?

-Evet,aynen öyle.

-Bunda ne gariplik var?

-Basit,hakimlerin hepsi delil çokluğundan ve dosya bolluğundan korkar.

-Ben bu korkularını keşfetmiştim.Her davada inanmazsın bazen iki kamyon delil götürüyordum.

-Nerden buluyordun bu kadar delili?

-Bizde deliller özel “delil sandıkları” ile götürülür.Ortalıkta iğrenç görüntü oluşmasını engellemek için.

-Evet bu da iyi de sır nerede?

-Sır sandıkların yarısından fazlasının boş veya gereksiz kağıt parçaları,eski süresi dolmuş atılacak klasörlerden oluşu.

-Sandık bolluğunu gören yargı mercileri delilleri yeterli bulup davayı lehime sonuçlandırıyorlardı.

-İnanması güç bir açıklama beni işletmiyorsun değil mi?

-Ben Kanada’dayım sen de İstanbul’da işletsem bana ne kazandıracak ki?

Biz Türk halkı olarak ilk defa Ergenekon davası ile böyle bir olaya tanık oluyoruz ama başka yerlerde insanlar aşmış bunları!

Aklımda böyle bir diyalog kalmıştı.

Hani diyorum,70-80 yaşındaki emekli,hasta generaller ile ülkenin en seçkin basın mensubu ve iş adamlarının evlerinden çıkarılan kamyon dolusu “delil”ler bana bu konuyu anımsattı.

50-200 polisin yolara dizilerek yapılan tutuklamalar da eklenince bana bu işin ardında gene Amerika göründü.

Ya size?

Keykubat

06.7.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.