"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

EDİP BAŞER'in Görevden Alınması ve Düşündürdükleri

EDiP BAŞER AÇIKLAMA YAPTI

Terörle Mücadele Özel temsilcisi emekli paşa Edip Başer, "Hiç kimseye yaranmak durumunda değilim" dedi.

Sayın Paşamız Edip Başer'in asil bir davranış gösterdiğine inanıyorum.Kendince yapması gereken en doğru davranışı yaptığını düşünüyorum.Konuyla ilgili olarak bir tv kanalında da "Güvenilk güçlerinin devre dışı kalacağı bir anlaşmaya evet diyemeyeceğini" de ifade ettiler.

Aslında bu mekanizmanın çalışmayacağı kendisine çok sayıda aklı başında insalarca söylendi ise de o umutla girdiği bu işten "umutsuz ve azledilmiş" olarak döndü.Umarım bu örnek başka gönüllülere de ders olur.Ben Tayyip Başbakanımızın bile kalbinin bilmediği köşelerinde vatanseverlik duygusu olduğuna inanıyorum.Bu duygu sonradan pişmanlık yapar ama giden canlar geri gelmez ki.

Görevden alınış şekline tepkisi kendince de genel kabul açısından da ahlaki olmadığı gibi,kendilerinin de "Haziran 2007 'de istifa edeceğini söyleyeceğine hemen istifa etmesi kendini ve orduyu sevenlere hiç olmazsa yerinde bir saygınlık kazandırması daha uygun bir davranış olurdu.

Genel Kurmay Başkanımızın konu hakkındaki beyanı da sanki bu yöndedir."Ben görevlendirmedimki açıklama yapayım"türünden sahiplenmeyen,soğuk bir ifade.

Bu kadar hızlı gelişmelerin olduğu,ülkemizin sivil ve askeri idarecilerinin birbirine düştüğü,dış düşmanların içtekilerle ulu orta pazarlık yaptığı,mevcut hükümetin Unani

stan,PKK,Barzani gibi eski ve ezeli düşmanlar ve destekçilerine saat başı desteklenmesine halkın bakışı ise kafa karışıklığı şeklindedir.

Ancak,bizim köylü ve kırsal alandaki halkımız her gün kayıp ettiğimiz evlatlarını devlete gık demeden feda etmektedirler.Ancak bunun hesabını sormaya da kalkmamaktadır.Bu devletine güvenden gelmektedir.

Bu fedakar insanların da, seçimler öncesi, kim ülkeyi satıyor,kim savunuyor bu konuda bilgisi olanlar ve sorumluluğu olanlar çıkıp uygun bir şekilde veya açıkça halka açıklamalıdırlar.Bu insanları halka deşifre etmeli ve yasal gereği de yapılmalıdır.

Halkın bunu görmek hakkıdır.Yoksa tüm bu fedakarlıklar boşa gidecektir.Ortada vatana ihanet olduğunu iddia edenler ile suçlananlar halk önünde tartışmalıdırlar.

Muhalefet partilerinin veya alevi sünni meselesi gibi yorumlanabilecek kısır çekişmelre halkı daha çok kararsızlığa veya inadına mağduru oynayanı korumaya yöneltmektedir.

Halk da böyle bir açık tartışmayı istemelidir.Çünkü kimse neyi savunduğundan emin değil.

Keykubat

22.5.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.