"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Amerika'nın ve entellerinin Irak Siyaseti.


New York Times'ın tanınmış köşe yazarı Thomas Friedman "Irak devlet olarak yenilirse,Kürdistan'ı destekleyeceğim" diye yazmış.40'ın üzerinde devlet "Ermeni Soykırım Yasasını" meclislerinden geçirdi.Şimdi olay devletler temelinde sonuçlandı.Sıra,entellektüel kişilerin kamuoyu yaratma çalışmaları aşamasına gelmiş vaziyettedir.

Bu gelişmelerin bu kadar seri olmasında AKP hükümetinin hizmetleri ABD-AB ce takdire şayandır.Bu nedenle de her saat başı bu ülkelerden sayısız destek mesajları ile AKP hükümetini onurlandırmaktadırlar. Meydan boştur,suç yapanın yanına kâr kalmaktadır.

Bu aşağılamalara çanak tutan AKP hükümeti olunca ülkemiz üzerinde hesapları olan herkes rahatça karnının şişini indirebilmektedir. Eskiden Türkiye'yi tahrik etmemek için dikkatli ifadeler kullanan ülkeler bu dönemde fütursuzca davranır ve konuşur hale geldiler.

Türkiye hakkında artık herkes rahatça geğirebiliyor.Tabii ki bunu AKP'ye borçlu olduklarından desteklerini verecekler.

Artık her şey açıkça konuşuluyor.Tepki gösterecek güç mekanizmaları da tu kaka ediliyor.Asker işine baksın kışlada konken oynasın,maaşını alsın geçinsin deniliyor gibi..Millet de genelde olan bitene duyarsız.

27 Mayıs,12 Mart,12 Eylül askeri darbeleri ile iyice pısırıklaştırıldığından sinmiş durumda.Demokratlar,socular,komünistler, dindarlar hepsi ayrı ayrı nasibini aldılar.Haklı olarak tepkide zayıf kalıyor.Halkı sindiren,cahil,ebleh yerine koyan,olmadık şeylerden tutup içeri atanlar günümüzün pısırık,duyarsız halkını yarattı. . Bütün bunlara rağmen yine miting meydanlarına toplanan milyonlar da apayrı bir inat ve inanç gösterisi örneği, sanki zıddına.

Özellikle basının bazı kesimleri hala vazifelerini yapmıyorlar,halkı uyarmıyorlar.Aslında onlar da güvenilir olmaktan çoktan çıktılar ya.Yine de haberleri onlardan alıyoruz.Çünkü,onları güvensiz kılanlarında onlara ihtiyacı var.Sonunda yorum konusu da dünyaca ünlü bir basın mensubunu tercihi,ukalalığı değil mi?

Adam ne diyor? "Irak bir devlet olarak yenilgiye uğrarsa Bağımsız Kürdistan'ı destekleyeceğim." Ulan senin ataların da ne destekler verdi bu topraklar ne destekler verdi.Sen de ver seni de görelim.Bir sen eksiktin zaten,dökülen kanlara parmak atmayan.

Halk üzerindeki yılgınlık öylesine etkili ki,sanki teröre kurban verdikleri evlatlarını kaybedenler başkası.Sanki onları antik çağ tanrılarına kurban vermişçesine duyarsız ve suskun.Bu suskunluk gerçekten korkutucu.

Bu gidişle ortada bir vatan kalmayacağı için ihanet de sorun olmayacak.Gidiş bu gidiş.AKP hükümetine kadar bu ifadeler sadece bazı uçuk AB temsilcileri tarafından yapılırken,şimdi önüne geçilemiyor. Şu an ülkemiz isim değişikliği bekleyen satılmış TV kanalları gibi.


Keykubat

22.5.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.