"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Bürokraside Deve Hihayesi

Bir "deve"dir gidiyor.

THY'de görevli bir gencimiz,yurt dışında başarılı çalışmalarından sonra ülkesine hizmet için gelmiş ve İngiltere gibi inatçı bir ülkenin inatçı şirketine takoz uçaklarını geri aldırmayı başarmış.

Bürokratlarının %90'ı tercüman kullanan ve bir avrupalı ile konuştuğunda ağzı açık hayranlıkla bakanından bunlar türk düşmanı veya kafirler zihniyeti ile oturan,yabancı ülke ve kültürleri okuduğu gazeteden anladığı kadarıyla tanıyan,bürokrat olduktan sonra tek bir kitap bile okumamış,resmi konu yerine avrupada okuyan çocuğunun vize sorununu konuşan idarecilerin çoğunlukta olduğu bir ülke olduğumuzu unutmayalım.Başbakanımızın bile oğlunun nerede olduğuna bakarsak bu konuya örnek olabilir.

Bu adamların iş dünyasında ne cin olduklarını bu işle uğraşanlar ve yabancıları tanıyanlar iyi bilirler.Buna rağmen bu vatan evladı büyük oranla kendi kişisel başarısı ile bu işi gerçekleştirdiği kanaatindeyim.İnancı gereği de Allah'ına bir kurban adamış.Resmi işlerde bu işler şahsi kararla değil izin alınarak yapılır.Ama yapılırsa da karşılığı işini kaybetmek mi olmalıdır.Bence bu vatandaş biraz sakalından dolayı hedef oldu.

Ama cezası da bence biraz ağır olmuştur.Yurt dışı piyasayı bilen ve bu alanda söz söyleyebilecek,söylediğini kabul ettirecek insanlara çok ihtiyacımız vardır.Yoksa Ömer Seyfettin'in "ÇALIKUŞU" romanında bahsedilen "EVROPA EVROPA"diyen kendini ülkesinde sürgün gören, ulusal kişiliğini aşağılamış yabancı hayranı bürokrat devrine mi dönelim? Atatürkçülük bu muydu?

Bu arkadaşın inanç ve siyasi ihtirasları beni ilgilendirmiyor,başarısı ilgilendiriyor Basın olayın üstüne gidince,her yaptığından tepki alan hükümet de bu konudaki tepkiyi düşürmek için adamı işinden aldı.Bu konuda hristiyanları yakarak öldüren Roma İmparatoruna "Bu ülkede her inanç sahibi insanın yaşama hakkı vardır" diyen Romalı Mitraistler kadar cesur olmalıyız.Aslında Hristiyanlar iktidara gelince bu Mitraistleri tapınaklarına doldurup tümünü yakmışlardır.Ama bu bile adaletin kutsallığına timsal olamaz.Sadece hristiyanların o adaleti hak etmediklerini gösterir.

Herkesin her an adalete ihtiyacı vardır.Kaşgarlı Mahmut'a ait olsa gerek bir söz vardır,"Toplumlar dinsiz yaşayabilirler ama ADALETSİZ ASLA"

Verin adamın işini diyorum naçizane! Bu ülkeye demokrasi ne zaman gelecek?


Not:Bu deve olayından sonra bu zat çalıştığı kurumun İngiltere temsilciliğine getirildi.Olayın bu şahsın istikbalini parlatmak için düzenlenmiş bir dümen olduğu ortaya çıktı.Yakında İngiliz çıkarlarının koruyucusu bir bakan olarak meclise gelirse şaşırmayınız!!!
Adalet istedik ama sonu nereye vardı bir bakınız!!!


Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.