"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

BÖLCÜYE DAVET ŞEHİT HABERİNE YASAK

Şehitlerin artışı olaylarına tepkiler ve şehit haberlerine yayın yasağı;!!!
Son günlerde içimizi hep birlikte burkan şehit haberleri kimimizi miting alanlarına kimimizi de tv ve monitör başlarına kilitledi.
Halkımızın duyarlılığı sonunda karşılığını buldu.Tv'lere "Şehitlerle ilgili haberlere" yani şehitlerin cenaze namazlarında anne ve babalarının,eşlerinin,kardeşlerinin ağlamalarını gösteren haberlere yayın yasağı geldi.
Geçen gün de adı Türkiye ile başlayan bir Tv haber programında, hükümeti eleştiren "İnternet sitelerinin kapatılması" gerektiğinden bahsediliyordu.
Ama nasıl "İnernet siteleri,İnternet Siteleri" gibisinden ifadelerle.
Şimdilik aperatif olarak bunlarla idare edin.
Arkasından gelecek olanları iyi gözleyin.
Girit,Kıbrıs,Balkanlarda, isyancı Rum,Bulgar,Sırp çetecileri bitiren Türk Subaylarını,vali ve kaymakamlarını,savaşçı askerlerini ve idarecilerini yine Avrupalıların emirleriyle "İdam Sehpasında" sallandıran "Devşirme İktidarları" hatırlatan olaylar zinciri ilk işaretini vermiştir.
Oyunu kime verdiğine dikkat etmeyen,bir kaç kuruşa veya bir kaç poşete oy verenler artık şehit evlatlarına ağlayacak durumda değillerdir.
Bu şehitler arkası kesilmeden devam edecektir.Hiç bir tedbir de alınmayacaktır.Akşam haberler umutlarımı da tüketmiştir.
Terör örgütüne getirilen en ufak bir yasaklama veya dava açma olayında,ve dünkü tedbir alma görüşmeleri esnasında, DTP ile görüşen AB'li yetkililer acaba "Türk Milletine" getirilen yasağa bir tepki göstereceklermidir?
Dün akşam İngiltere hareketi öncesi, sayın Başbakanımız "Sokaklar istiyor diye operasyon yapamayız " dedi.
Bu tedbirli bir açıklama gibi görünse de aslında tüm yaptığının "Tepkilerin şiddetini düşürmek " için bir "gaz alma" hareketi olduğu ortaya çıktı.
Hiç bir yerden destek alamadı ve herkes "ti" ye aldı.
Bir çiftçiye "Ananı alda git" demişti, dün de bir öğrenci asker kızına " babana sor" dedi.
Ne güzel, hazır cevap önderleri seçiyoruz ve taraflarından yönetiliyoruz.
Sandıklara oy vermek için giden ve hükümeti oylayan "iki kişiden" biri o zaman "Vatandaş" tı.Bunlardan tepki göstermek için mitinglere katılanlar ise şimdi "Sokak adamları" sıfatını aldılar.
Hemde oy verdikleri kişi tarafından.
Bu da halkımızın ikisinden birinin "salak" olduğunun bir kanıtı oldu.
Yakında Aziz Nesin'in %90'lık oranını da ıspatlarız.
Ben operasyon moperasyon istemiyorum.Hem bu ülke için savaşacaksın sonra gelip "ABD-AB" emriyle kendi insanın tarafından asılacaksın.
Ne tuhaf değil mi?
Ama dedelerimiz bunları böyle "Devşirme Hükümetler,Vezirler,Paşalar" sayesinde yaşadı.Osmanlı böyle işbirlikçiler sayesinde çöktü.Türkler böyle bitirildi.
Tarih tekekrrürden ibarettir.
Seçimlerde halktan iki kişinin oyunu alacak kadar halkı "Sandık Başına" toplayan hükümet, bu gün de halkı hem de üç ay içinde "Kendine karşı" yapılan miting alanlarına toplamaktadır.
Bekleyin milletin bir tepkisi yatışsın,hala kasdi ve nedensiz bir kaşıma olursa o zaman yapsaydınız insaf götürürdü.Ama beklemeye ne hacet.
Çare ise eskiden kendisinin de şikayet ettiğindendi.
Çek silahı:"Yasak"
Bu silah bir çekildi mi artuık ardı arkası gelmez.
"Çocukların ve toplumun ruh halinin bozulması" bahanesiyle alınan, şehit haberlerine yasaklama kararını hükümetin bir iflası olarak nitelendiriyorum.
Devlete kurşun sıkanları meclise dolduran ve hala af yasaları tartışan,evleri her gün acılara gark edenleri de daha geçen hafta içinde meclise buyur eden bu hükümet, sıra Türk Halkının tepkisine gelince yasağı bastı.
Devleti bölme tartışmalarına özgürlük getiren,"Hedefimiz Kürdistan,Liderimiz N.Barzani" diyenleri özgür bırakan AB'nin ve Bush'un hayran kaldığı bu önder,Şehit ailelerinin gözyaşlarından ve onları paylaşan isnsanların göz yaşlarından niye korkar?
Bu göz yaşları bölücülerin roketlerinden daha mı çok tehlikelidir?
Yasak geldiğine göre öyle olmalı,veya;
Sahibin yok millet.Seçtiğin adam beş yıldır bir kere "Ben Türküm" demedi.
Bölücülere,evlatlarımızı şehit edenlere sanki matah bir iş yapmışlarcasına "Meclise buyurun".
Ama şehit yakını iseniz gözyaşlarınız bile haber olamaz."Yasaaak"
Ey Türk halkı aldınız mı payınızı?
Millet sabahlara kadar, kanal kanal,satır satır sizi uyarmadı mı?
Kim dinledi ki?
Ne olduğunuza kendiniz karar verin.O beleş iftarlık poşetler sizden nasıl çıkacak görün.
Aklıma gelmişken, sanmayın bu hükümet gider!

Keykubat


24.10.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.