"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

ANAYASA MAHKEMESİ AKP DAVASINI KABUL ETTİ

ANAYASA MAHKEMESİ AKP DAVASINI GÖRÜŞMEYİ KABUL ETTİ


Basında çıkan son habere göre Anayasa Mahkemesi AKP'nin kapatılması için Yargıtay Başsavcısı Abdurrahman YALÇINKAYA'nın açtığı kapatma davsını kabul ettiğini aşağıdaki açıklama ile bildirdi.

Anayasa Mahkemesi Başkanvekili Osman Alifeyyaz Paksüt, AK Parti'nin kapatılması istemiyle açılan davada, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nca sunulan iddianamenin kabulüne karar verildiğini bildirdi.

Paksüt, yüksek mahkemenin saat 10.00'da başlayan ve yaklaşık 4 saat süren toplantısının ardından yaptığı açıklamada, ''Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Mahkememize bir iddianame sunmuş idi. Karar, iddianamenin Abdullah Gül dışında kalan bölümünün kabulüne oy birliğiyle, Abdullah Gül yönünden de kabulüne Haşim Kılıç, Sacit Adalı, Serdar Özgüldür ve Serruh Kaleli'nin karşı oyları ve oy çokluğuyla karar verildi'' dedi.


Buna göre Cumhur başkanı Sayın Abdullah GÜL de görüşme dışı tutulmak istenmiş,ancak olmamış.
Şimdi AKP medyası suçlamalara ve mağdur edebiyatlarına doz arttırımı yaparak devam edecek.
Başta Doğu Perinçek ve Tuncay ÖZKAN ile yandaşlarını suçlayacak,adaletin bir oligarşinin elinde olduğunu vs.vs.söyleyecek.
Peki,döven suçlu da dayak yiyenin hiç kabahati yok mu?
Ortalığı gereksiz yere gerdiğini önceki yazılarımda zaten beylerin açıklamaları ile,gazete ve internet medyasına yazılan küpürlerle göstermeye çalıştım.
AKP bu ortamı kendisi yaratmıştır.Amacı ise mağdur edebiyatı ile 12 eylül öncesi bir kardeş kavgası başlatmak ve ortalığı bulandırmaktır.
Mevcut şartlarda ABD'nin yaptırmak istediği "Ilımlı İslam Şeriatı" düzenini oluşturması oldukça sarpa sarmıştır.
Yaratılacak bir iç karışıklığa çaktırmadan eklenen bir ABD "Demokrasi Getirme" hareketi ile işlem sonuçlanacaktır.
Yazık bu ülkeye ve bunca yıldır kaybettiği evlatlarına,parasına,huzuruna.
Adam "değiştim" diyor.ABD-AB ve yerli yandaşları bu adamı bir güzel halka allayıp pulluyor.Sonra bakıyorsunuz adam değişmemiş.Daha da geriye gitmiş,ağzının da pergeli kaymış durumda.
Ciddi siyaset güden bir devletin sermayesi,siyaseti,sivil güçleri ve silahlı kuvvetleri daima alternetif bulundurması gerekirken,halkın gözünden düşmüş,pili bitmiş,çirkin siyaset yapan,halkın kaçtığı,siyasilerin muhalefet diye yedekte bekletilmesini anlamıyorum.
Bizim çıkmazımız Tayyip,Akp değildir.
Alternatif yaratmıyoruz.
Bir adamı öne koyup,o da yıpranınca,halkı gene kaçtığı kötü siyasetçiye teslim ediyoruz.
Bizim millet olarak sorunumuz budur.Demirel-Ecevit ikilemesi gibi.Koca milletin ve devletin kaderi iki siyasiye bırakılırsa,halkın önüne test soruları kadar şecilecek şık konmazsa,her dönem aynı siyasilere oy vermek zorunda bırakılırsa bu çözüm müdür?
Böyle basiretsiz devlet yönetilir mi?
Bir iki siyasinin elinde koca bir devletten bahsedince de devletin ve milletin satılması,biryerlere teslim edilmesi gib iddaları da,hırsız,rüşvetçi,iş takipçi siyasileri de yadırgamamak lazım.
Aymaz ve doymaz siyasetçiler ülke idaresini çekinmeden teslim ettiler şimdi de sonunda ülkenin tasfiye işlemini başlatıyorlar gibi görünüyor.
Ülke,şimdi ciddi bir kaosa doğru gidiyor.Şimdi borsa düşecek döviz ve altın fırlayacak,dış borçlar katlanacak.Olası bir hükümet krizinde de milyarlarca dolarlık dış ve iç borçlarda katlanarak ödenmez hale gelecek.
Allah korusun Arjantin gibi miletin bankalardaki hesaplarına bile ABD-İMF haciz uygulayabilir veya karşılığında olmadık yerlere mehmetçiklerimiz ABD jandarmalığı yapmak için gönderilebilir.
İşte okumayan milletin poşetler uğruna oy vermesinin karşılığı da böylece gelir evladını,huzurunu alır adamın.Umarım hiç birisi olmaz.
Ancak bölünme provaları her gün artarak yapılırken insanın umutlu olması da kolay değil hani.
Allah sonumuzu hayır etsin diyorum.
O da isteyen varsa elbette!

Keykubat
31.3.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.