"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

5 Mart 2017 Pazar

HAYIR DE DEVLET YIKILIYOR

DEVLET YIKILIYOR

Vatana ihanet suç değil.

Vatana ihaneti kanıtlanmış siyasiye "vatan haini" emek suç.
Avrupa'ya vizesiz giriş aldatmacasıyla 5.000.000 Suriyeli Yezidi, Süryani ülkemize dolduruldu. Olmaz, salaklık ediyorsunuz dedik.
Şimdi kendileri vize alamıyorlar.

Bu suç değil. Ama salağa salak, haine hain demek suç.
Anayasa der ki:"Yasalarda suç olarak belirtilmemiş fiilerden dolayı kimseye ceza verilemez"
Bu yüzden hainlere salaklara ceza yok.
Ama fiileriyle hak ettikleri sıfatı söylediğinizde suçlusunuz.
Fiilin suç olmadığı yerde kanıtlı itham nasıl suç olabilir?
Olmamalı. Ama oluyor. 

Çünkü, işgal ettikleri makamı koruyan yasa bu sıfatları, makamı incitici ve aşağılayıcı buluyor.
Ne mantık ama? Buna hukuk deniliyor.
Kaç kişi bundan tutuklu bilen var mı?
Sonra ülkede adalet yok demek te suç.
Bunlar adalet mi? 

Devleti ele geçirmiş 1915 Travma mağdurlarının(!) olmayan onurlarını korumayı bırakın.
DEVLET YIKILIYOR BEYLER DEVLET YIKILIYOR!!!
Bu nasıl adalet?
Umarım bu konularda yargının davalı lehine takdir kullanma hakkı vardır.
Devlet hiç bir siyasiye bürokrata, "aman sana muhtacız, gel devleti kurtar" dememiştir.
Herkes hele şimdikiler yabancı devlet adamlarına sadakat mektupları yazıp önlerinde el pençe durarak gelmişlerdir.
Bu da hala yasal olarak suçtur. 

Biz de "Türkiye'de hakimler, savcılar,vatanseverleri koruyacak mahkemeler var" diyebilmeliyiz.
Adaletin böyle karışık siyasi, menfaat ilişkileri ile halkın yarısını karşısına almış kişilerin çıkardığı işlerle meşgul edilmemesi gerekir.

Ama edilecek ve mücadele baltalanacak, bu minyatür devletçiklerine bizim kriptolar kavuşunca bu ihanetler duracak mı?
Asla durmayacak ve bu devlet olmayı emperyalizm adına kan dökerek pahalıya ödeyecekler.


İşte 1680'lerden itibaren başlayan Ermeni, Süryani, Kürt Yezidi isyanlarının günümüzde sonuçlanan devlet oluşumlarına kadar resimli belgeleri;


HİÇ BİR ŞEY TESADÜF DEĞİL. BU DA KRİPTO ERMENİ.AYNI FETULLAH GÜLEN GİBİ
GÜRCÜ, KÜRT, SÜRYANİ, YEZİDİ KOALİSYONUNUN
SON DARBE ÖRGÜTLENMESİ

,


Yahudiler ve Vehhabi Yahudileri iktidarı,alınca
kendi nesillerini üretmek için eskilerini
soykırıma uğratırla
r.

Cumhuriyet Gazetesinden geçmiş bir haber, AKPnin ve R.T.Erdoğanın geçmişin travmacılarıyla Kürdistanı tanıtmasını okuyalım;

04 Mart 2013
Gültan Kışanak, Öcalan resmi olarak muhatap alınmış, görüşme ve diyalog başlamıştır.

Kışanak, özerklik istediklerini belirtirken, BDP'li Zümrüt de, "Kürt halkının önderini özgürleştirip, Diyarbakır surlarının burçlarına çıkaracağız" dedi.

Çözüm sürecine ilişkin yürütülen görüşmelerde, Milliyet'in yayınladığı tutanaklara göre, PKK terör örgütü lideri Abdullah Öcalan'ın "Hepimiz özgür olacağız." ifadesi dikkat çekmişti. Dün, BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak da "Sayın Öcalan özgür olacak... Özerk bir yönetim istiyoruz." dedi. BDP Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt ise, "Kürt halkının önderini özgürleştirip, Diyarbakır surlarının burçlarına çıkaracağız." şeklinde konuştu.

Kışanak'ın çok tartışılacak söylemleri şöyle:

- "Kürt halk önderi bu meydanda sizlerle halkımızla buluşacak bir gün. Sayın Öcalan özgür olacak. Sayın Öcalan halkıyla buluşacak. Hep beraber kazanıp özgürleşeceğiz."

- "Hepimiz Kürt halk önderi sayın Öcalan diyalog ve müzakerenin muhatabıdır dedik. Bugün sayın Öcalan resmi olarak muhatap alınmış, görüşme ve diyalog başlamıştır."

- "Bugün barışa doğru bir adım atılacaksa, cezaevlerinin de kapısı açılmalıdır."

- "Kürdistan'da özgür ve eşit olmak istiyoruz. Özerk bir yönetim istiyoruz."

***

BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, barış sürecini adım adım yürüterek özgürlükleri büyüteceklerini belirterek, "Kürt halk önderi bu meydanda sizlerle halkımızla buluşacak bir gün. Sayın Öcalan özgür olacak. Sayın Öcalan halkıyla buluşacak. Hep beraber kazanıp özgürleşeceğiz" dedi.

Diyarbakır'da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İstasyon Meydanı'nda yapılan mitingde yaklaşık 3 bin kişiye konuşan BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak, İmralı'da ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasını çeken Abdullah Öcalan'ın, BDP milletvekilleriyle 3.5 saat süren görüşmesine değindi. Öcalan'ın bu çözüm sürecinden Kürtlerin de Türklerin de kazanacağını söylediğini, 'Herkesin özgür olacağı demokratik bir cumhuriyet inşa etmek için buradayım' dediğini belirten Kışanak, sürecin ilerlemesi için kadınların üzerine düşen görevi yapması gerektiğini söyledi.

"ÖCALAN RESMİ OLARAK MUHATAP ALINDI"

Gültan Kışanak, İmralı'da resmi olarak görüşmelerin başladığını, Kürt sorununu müzakere temelinde çözme yaklaşımının ortaya çıktığını ve bunun sahiplenmesi gerektiğini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hepimiz Kürt halk önderi sayın Öcalan diyalog ve müzakerenin muhatabıdır dedik. Bugün sayın Öcalan resmi olarak muhatap alınmış, görüşme ve diyalog başlamıştır. Biz müzakereden kaçan taraf değiliz. Barışı herkesten çok biz arzu ediyoruz. Başladığı gün sonucu elde ettiğimiz gün değildir. Yeni bir sürece başlıyoruz. Bunu doğru temelde yürütürsek kazanırız. Çarpıtmak, başka yollara saptırmak isteyenler olacaktır. Bu konuda hepimizin bilinçli olması lazım. Sayın Öcalan'ın başlattığı görüşmelerin ilerletilmesi için çaba sarf ediyoruz. Ancak her şey bitmiş değildir. Bizler mücadelemizi doğru temelde, güçlü bir şekilde yürütürsek sürecin kazananı kadınlar, halkımız ve özgürlük isteyenler olacaktır."

"DÜMDÜZ BİR YOLUMUZ VAR, ÖZERK KÜRDİSTAN"
Abdullah Öcalan'ın BDP, KCK Avrupa örgütü ve KCK Yürütme Konseyi'ne yazdığı mektupların yerlerine ulaştığını anlatan Gültan Kışanak, "Kandil'de sayın Murat Karayılan'ın başkanlığında bir KCK heyetiyle görüşme yaptık. Bu görüşmenin kendisi müzakere sürecinin bir parçasıdır. Kürt özgürlük hareketi bir bütün olarak İmralı'da Sayın Öcalan'ın başlattığı sürecin yürümesi için kararlıdır" dedi.

Kürt hareketinin tarihinde hiç olmadığı kadar birlik ve beraberlik süreci içinde olduğu görüşünü savunan Kışanak, "Sayın Öcalan bu mücadelede kurucu irade olan, mücadeleyi bugüne getiren, tartışmasız, amasız, fakatsız ve bu sürece yön verecek en temel, en güçlü aktördür. Başka hiç bir tartışma yoktur. İmralı'da Sayın Öcalan'ın ortaya çıkaracağı iradenin arkasında olduğunu herkes söylemiştir. Biz de Kandil'de bunu gördük. Özgür bir irade için kararlı duruşu gördük" diye konuştu.

"ÖCALAN ÖZGÜR OLACAK, HALKIYLA BULUŞACAK"
"Bugün barışa doğru bir adım atılacaksa, cezaevlerinin de kapısı açılmalıdır" diyen Gültan Kışanak, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kürdistan'da özgür ve eşit olmak istiyoruz. Özerk bir yönetim istiyoruz. Bunlar Türkiye'yi barışa götürecek taleplerdir. Bu süreci adım adım yürütürken, özgürlükler büyüyecek ve özgür bir ülkede yaşayacağız. Biz yaparsak doğru yaparız. Biz kazanırsak büyük kazanırız. Kürt halk önderi bu meydanda sizlerle halkımızla buluşacak bir gün. Sayın Öcalan özgür olacak. Sayın Öcalan halkıyla buluşacak. Hep beraber kazanıp özgürleşeceğiz."

YASAKLANAN AFİŞLER
Miting alanının girişinde kurulan arama noktasında mahkemece yasaklama ve toplatma kararı verilen iki pankartı taşıyan kadınlar polis noktasında durduruldu. Yaşanan tartışmanın ardından üzerinde 'Öcalan'a özgürlük' yazılı pankarta polis tarafından el konuldu. Kortejin önünde bulunan ve Paris'te öldürülen 3 kadının da aralarında olduğu PKK'lı kadınların fotoğraflarının bulunduğu ve üzerinde Kürtçe, 'Şehitlerimiz onurumuzdur' yazılı pankart tartışmalar sonunda alana sokuldu. BDP'lilerin mahkemenin yasaklamasına karşı 3 kadının fotoğraflarını karanfil fotoğrafları ile kapatarak platforma astıkları görüldü. Bu arada mitinge getirilen bazı çocuklara da PKK'lıların giydiği kıyafetlerin giydirildiği görüldü.

BDP Diyarbakır İl Başkanı Zübeyde Zümrüt de mitingde Kürtçe yaptığı konuşmada, "Kürt kadınları İmralı sistemini mücadeleleri ile boşa çıkaracaktır. Bugünden sonra eğer bir görüşme olacaksa Kürt kadınları diyor ki, bu tarihi bir görüşmeyse tarihteki gibi yazacağız. Kürt halkının önderini özgürleştirip, Diyarbakır surlarının burçlarına çıkaracağız" dedi.

Mitingde Abdullah Öcalan’ın gönderdiği belirtilen bir mesaj okundu. Öcalan adına okunan mesajda, "Geleneksel namus yerine, güzelliğin ve soylu kişiliğin çekiciliğini geçerli kılmak gerekiyor. Büyük bir ihtimalle rızalarınız dışında evlilikleriniz oldu. Sonra sizler annesiniz. Acılarınız var. Fakat anaç olanla aşk yaşanmaz. Aşk yaşamı öldürür. Kadını özgür olmayan bir halkın özgür olma şansı yoktur. Kadının özgürleşmesi Sakine’nin mücadelesidir. Sakine’nin hesabını soracağım, açığa çıkaracağım" ifadeleri dikkati çekti.

Rizeli sanatçı Ayşenur Kolivar'ın söylediği Karadeniz türküleri mitinge damga vururken, yöresel kıyafetli kadınlar kemençe ve tulum eşliğinde söylenen Karadeniz şarkılarıyla horon tepip halay çekti.

Cumhuriyet
Türkiye PYD bayrağı indirilsin baskısı yapınca yeni bayrak astılar.
Bu bayrak ne bayrağı mı?
Irak-Suriye Kürtleri ortak koalisyon bayrağıymış.
Ne oldu?
Gol oldu.
 Irak-Suriye Kürtleri birleşti sıra Türkiye ve İran Kürtlerinde.
İran zaten kendi içinde özerklik verdi.
Bizde ne zaman olur?
16 Nisan Boşganlık yasası sonrası.
Niye Boşganlık istiyor sanıyorsunuz ki?
R.T.Erdoğanın görevi Kürdistan kurmaktı ve kurdu işte ve resmen de tanıttı.
Görevini yaptı, arada devleti de yapma talan ediverdiler başına geçmişken yarasın.İşte MÜSLÜMAN BİLDİKLERİNİZİ BELGELEDİK.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.