"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

18 Şubat 2017 Cumartesi

BİR ÖMRE BARIŞ ÇOK MU?

BİR ÖMRE BARIŞ ÇOK MU? 

2004'lerde açtığım keykubatblogcucomun sloganı buydu. 

Bilinen tarihin başından beri yeryüzünde 4200 dinden fazla din olduğu bilinmektedir. Bütün bu dinlerin öne çıkanlarının hepsinde ortak olan, yıldızlardan bu dünyaya göçmüş, cin/can, şeytan/titan denilen yılan, kertenkele yapısında, insan şekilli varlıklara ibadet vardır. 

Farklı milletleri yaratıp birbirine düşüren, kazanana mağlupların mallarını, bakire kızlarını, bakir oğullarını köle, fahişe olarak kullanmalarını öğütleyen, savaş alanındaki ölülerin taze kanları, kalp ve beyinleri ile beslenen, savaş olmadığında hayvan ve insan kurbanı isteyen bu varlıklara ibadet hala sürmektedir. 


Ne zaman insanlar bunlara karşı birleşip savaştıysa üstün teknolojik donanımları ve insan üstü askeri yetenekleriyle insanları mağlup etmişlerdir. Birbiriyle savaşmak istemeyenleri yok etmişlerdir. 
Buna rağmen insanlar bunlara direnmiştir. 

Tevrat kitabında da Yahweh yılan tanrısı, Danyal kitabında geçtiği gibi, İran şahına 20 gün esir düşmüş, melek Mikail onu kurtarmıştır. O da Büyük İskender'e güç verip İran'ı perişan etmiştir. 

İbrahim'e cennet yerine soyuna Arzı Mevut'u vaat etmiştir. Yaşadığımız terör ve savaşların nedeni be vaat edilen Arzı mevut içindir. 
Yani Akdeniz'den Fırat'a kadar topraklarda İsrail projesidir. 
Binlerce yıl önce tapınak ruhbanlarının halklarını bir arada tutabilmek için komşu kavimlerin dinlerinden çaldıkları bu masallar uğruna her gün insanlar Yahudilerin yılan tanrısı Yahweh cüce şeytanına kurban edilmektedir. 

Milyarlarca yılla ifade edilen evrenin ömrü yanında 50-100 yıllık bir insan ömrü nedir ki? 
Bu kadarcık bir ömrü bile 15-20 yaşında çıkarılan savaşlarda, öldürülerek harcanan, bu bilgilerden habersiz evlatların telef edilmeleri ne kadar daha sürecektir?

Bu antik çağ masallarına dayalı yılan soyu cin ve şeytanlara insanlık daha kaç yıl evlatlarını kurban verecektir? 
SURİYE'DE IŞİD ROKETİ YEMİŞ ŞEHİT BİR ASKERİMİZİN BEYLİK SİLAHI.
3000C'" Sıcaklık demiri eritmiş. Kabir azabından toprak sıkacak diye korkup sabah akşam zikir çeken Akp'ciler, cehennem azabında olmayan bu ateşte yanan şehit evladımız bu ceza için hangi günahı işledi? Söyleyeyim askerlikten yırtmak için 20.000. TL bulamama günahını işledi bu kadar.
Kısacık insan ömrüne barış, kardeşlik hiç gelmeyecek midir? 
Yaşanmış tarihi olaylara ilahiyat masalları yazarak insanları kandıran bre hain ruhbanlar:
Bir ömre barış çok mudur?

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.