"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Ocak 2017 Pazar

ATATÜRK E EROİN TÜCCARI SUÇLAMASI

NEYMİŞ, ATATÜRK EROİN FABRİKASI KURAN HALK DÜŞMANIYMIŞ. 

Tarih 03 Ocak 2017, yandaş kanallardan Kanala'da bir programcı, karşısına kendini doğrulayan bir yalancı da almış körler sağırlar birbirini ağırlar, bütün memleketi yanıltırlar. 
Kutsalına küfür ettirirler.

Bu OROSPU DÖLÜ(Atatürk'gibi bir kurucu büyüğümüze, hakaret, iftira atan bu adam mevcut Atatürk'ü Koruma Yasasına göre de suç işlemektedir. Küfrü de bu yüzden yemiştir.), resimdeki kanaldaki programında saatlerce Atatürk' eroin tüccarlığı ile suçluyor. Neymiş Atatürk "EROİN FABRİKASI KURMAK İSTEMİŞ, ACAYİP HALK DÜŞMANI BİR SAPIKMIŞ." 
İftiranın veya cehaletin bu kadarına pes. 
Bu ülkede RTÜK ne iş yapar?
AKP ve RTE Eleştiricilerini tespit eder o kanalları, yayıncıları kapatır. AKP'de işlenen her suça gözü kapalıdır.
İyi de Eroin dediğin şey Afyon türevi bir MORFİN TÜRÜDÜR VE HASTALANDIĞINDA, AĞRI CANINI YAKTIĞINDA "YANDIM YETİŞTİRİN" DİYE AMBULANS ÇAĞIRDIĞINDA GELEN DOKTOR VEYA HEMŞİRENİN SANA YAPTIĞI İĞNENİN, AMELİYATA GİRERKEN VERİLEN NARKOZUN, DİŞİN ÇEKİLİRKEN VURULAN İĞNENİN, SAAT BAŞI YUTTUĞUN AĞRI KESİCİLERİN ADIDIR. HALA TIP DÜNYASI, AĞRI, ACI DİNDİRİCİ MORFİN, EROİN VE KOKAİN DIŞINDA "her ağrıyı kendiliğinden onaran" BİR İLAÇ KEŞFİ YAPAMAMIŞTIR. 
EROİN, MORFİN, ESRAR TÜREVLERİ İŞLEME FABRİKASINI DEVLETLER KURARLAR VE "BAYER " ADIYLA YURT DIŞINDAN İTHAL ETMEZLER, DEVLETİN PARASI CEBİNDE KALIR, MAL OĞLU MAL YA DA ALÇAK ŞEREFSİZ NESNE.
BU YÜZDEN KÜFRÜ YEDİN VE BU YÜZDEN İFTİRACI BİR HAİNSİN

1874'de İngiltere de icat edilen Eroin'in henüz zararları bilinmediğinden, bütün Amerika, Avrupa'da eroin üretimi ve satışı serbestti. Bütün ağrıları kesiyor diye mucizevi ilaç olarak satılırdı. 

EROİN 1874'DE İNGİLİZ KİMYAGER ALBERT WRİGHT TARAFINDAN İCAT EDİLDİ. AŞAĞIDA KOYDUĞUM RESİMDE ECZANEDE SATILAN EROİN KUTUSU ÜSTÜNDE "THE SEDATİVE FOR CAUGHS" YANİ "ÖKSÜRÜK KESİCİ" YAZMAKTADIR. 

ALMANYA ZARARINI GÖRÜNCE BAYER 1913'DE ÜRETİMİNİ DURDURMUŞ AMA BİR ÇOK ÜLKEDE YAYGIN MUCİZEVİ BİR İLAÇ. ULUSLARARASI BİR SAĞLIK ÖRGÜTÜ KARARI DA YOK, AKTİF ÖYLE BİR ÖRGÜTTE YOK O ZAMANLAR.

1974'de Bülent Ecevit afyon yasağı koyan Amerika'ya direndi diye kahraman olmadı mı? 
Siz tarikatlarda afyon almıyor musunuz?


Aşağıdaki şişe de aynı Elberfeld firmasınca üretilmiştir. Resim
"HEROİN---The Sedative for Coughs" yazısının görülmesi için
büyütülmüştür.
Dünyada "halka zararlı olan ilaçları" veya kullanılan yanlış ilaçlar ile tedavi yöntemlerini tespit eden "WHO=WORLD HEALTH ORGANİZATİON=DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ"nün (07 Nisan 1948'de kuruldu. Atatürk'ten 10 yıl sonra-Tıkla) kurulmasının söz konusu olmadığı, "Vahşi kapitalizm geleneklerinin uygulandığı" her devletin "parasını nereden bulduğuna dair hesap vermediği" yılların yaşandığı kanunsuz, bir devletin zayıf olanı işgal ettiği antik çağ devlet geleneklerinin sürdüğü çağ ile II. Dünya Savaşı sonrası Amerika'nın kurduğu Birleşmiş Milletler ile disipline sokulmuş dünya milletleri çağı arasındaki farkı örten bir televizyon programcısı halkı kasten yanlış bilgilendirdiğinden kesinlikle "HALK DÜŞMANIDIR VE YASAL OLARAK HAKKINDA İŞLEM YAPILMALIDIR.

Bunu bildikleri halde iftira etmekten utanmıyorlar. 
Alnı secdeye değenler böyle ise şeytanın askerinden başka şey değildirler. İftira Kuranda en büyük günahtır. Bunlar da zaten namaz kılan kripto İslami Tarikat adıyla yaşayan sapkın, şeriatçı Hristiyan veya Musevilerdir, insanları aldatmaktadırlar. 
Bunlara sadece kahpe denilir. 

17-25 ARALIK DOSYASINDA, RIZA SARRAF TIR'INDA, EDİRNE GÜMRÜĞÜNDE REİS TAYYİP'E AİT 39 KG EROİN, KEMAL KILIÇDAROĞLU TARAFINDAN MECLİSE GETİRİLDİĞİNDE İSE EROİN TİCARETİ TÜM DÜNYADA EN AĞIR HAPİS VE PARA CEZASINI GEREKTİRMEkTEDİR (Sonradan AKP, bunun iftira olduğunu kabul ettirdi ve internet'ten de kaldırttı. 

Mahkeme önünde yargılanmadan yapılan aklama siyasi aklamadır. Yargılama, aklama kararları bizzat suçlunun kendine aittir.Haklı olan yargıdan kaçmazdı. O zamandan sonra da yargı teşkilatı eline geçtiğinde de yapabilirdi). 
MEVCUT CMUK'A GÖRE, BU SUÇTAN ŞÜPHELENDİĞİ BİRİNİ VURDUĞUNDA CEZA ALMAZ. EROİN, ESRAR KULLANMAYAN TARİKAT MI VAR DÜMBÜK? 
COLİN POWELL- Eski ABD Genelkurmay Başkanı ve 2001-05
G.W.Bush Hükümetinin Dış İşleri bakanıdır.

ATATÜRK COLİN POWELLARA SADAKAT MEKTUPLARI YAZIP, RANDEVU İÇİN PATRİKHANELERİ İŞE KOŞARAK VATANI SATMA KARŞILIĞINDA DEVLETİN BAŞINA GELMEDİ. SİZİN KRİPTO HAİN DEDELERİNİZİN KAFALARINI KIRARAK İŞGAL EDİLEN ÜLKEDE DEVLET KURDU. 

1913 SONRASI ECZACI
FELİX HOFMAN'IN CODEİN
İLAVELİ, AZ BAĞIMLILIK YAPICI
ELBERFELD FİRMASI ADIYLA
ÜRETİLMİŞ.

Bu yukarıda resmini koyduğum adı lazım değil, haysiyetsiz, şerefsiz,iftiracı adam resimleri bile benim linkini verdiğim yazımdan tırtıklayıp program yapıyor, Atatürk'e küfür ediyor. Malzemeyi Atatürkçü'den temin edip gene onun kutsalına küfür ediyor.

Neymiş Atatürk eroin fabrikası kurmuş. O eroini ağrı, öksürük kesici diye Bayer markasıyla tablet olarak alıp kaz gibi yutunca adı ilaç oluyor, dişçide, ameliyatta şişeden alınıp enjekte ettirince şifa iğne yaptı dediğin eroin, morfindir mal. 
Savaşta kolu bacağı kesilen asker narkoz olmazsa kangrenli organı nasıl kesilecek!? Dedem Çanakkale'de kurşun yağmurunda bileğinden yaralanmış, Almanya'dan gelen sıhhiye kamyonları bombalanmış, tabi narkozlar yani morfinler dahil tıbbi yardım gelmeyince, beklerken kangren olmuş. 

Altı doktor, bastırıp kolunu kesmişler. Bazılar acıya dayanamayıp ölmüş. Eroin, morfin fabrikası olsaydı belki 250.000 şehidin çoğu kurtarılabilirdi. Elbette fabrikası kurulacak. İftiracılık böyle bir kahpelik. İngiltere'nin para ödemeden 150 yıl afyon aldığı tek ülke Osmanlıdır. 

İngilizlerin afyonu, esrarı yasaklayan Çin imparatoruna kızıp iki kez Çin'i işgal etmelerini ve afyonun hikayesini okuyun(Tıkla). 
Bu yazım onlarca tv programına kaynak oldu. 
CIA İLE EROİN SATAN CEMAAT.. 85.000 CAMİ, 90.000 İMAM. VER COŞKUYU, ALLAH, KURAN , AKP'DEN GAYRISI YALAN, BİRAZ TOZ, BİRAZ ŞIRINGA, FETİHE ÇIKALIM BİZE DAYANMAZ RUSYA...SOK CAMİYE ÇEKTİR ZİKİRİ, KAFASINDA OLMASI BİR FİKRİ. ÇEK NARKOZU VER MEHTERİ, COŞKUYU...BOŞBUĞ TAYİP, PEYGAMBER GÜLEN, BİR ŞEY Mİ DEDİN ULEN, HEEEEYT FATİHLER.. DİNCİ KAFA BU. 
İŞTE EROİN TÜCCARI ERMENİ İMAMINIZ(Tıkla)

İftirasız, yalansız, yalakasız, vatansever basın özlemiyle yazımı bitiriyorum.
Takdir okuyanların ve aklı olanlarındır.

AlaeddinYavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc


Not, bu yazım, Facebook paylaşımlarımdan derlenmiştir. Tümü bana aittir. Resimler anonimdir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.