"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

13 Aralık 2016 Salı

BAŞKAN OLUNCA YAPACAĞINI ŞİMDİ YAP

Obama zenci iken fırsatı ganimet bilmedi.
TUTAN MI VAR?

ZATEN BAŞKANDA OLMAYANT YETKİLER SENDE VAR.

1876 DAN BERİ ABD BAŞKANLARI SEÇİLİYORLAR AMA BİR TANESİ "BENİ HALK SEÇTİ DEVLETİ YIKICAM, REJİMİ DEĞİŞTİRİCEM, ANAYASAYI TANIMAM, HAKİMİ, YARGIYI TANIMAM DEYİP MUHALİF BÜROKRATLARDAN GAZETECİ,İŞ ADAMI, SİVİL NE VARSA CEZAEVİ İNŞA EDİP İÇERİ TIKMADI.

ZATEN FİİLEN BAŞKANSIN VE MEVCUT ANAYASAYA KARŞI SUÇ İŞLİYORSUN.

BUNLARA RAĞMEN , BUNCA ÖLÜNÜN ARDINDAN HALA "BAŞKANLIK" DİYE KONUŞUYORSUNUZ.

NE OLACAK MIŞ?

BAŞKAN OLUNCA TERÖR OLMAYACAKMIŞ, BOMBA PATLAMAYACAKMIŞ.

BAŞKAN OLUNCA TERÖRÜ DURDURABİLECEKSEN, BELLİ Kİ TERÖRİST SENSİN.

BİRLİKTE ÇALIŞIYORSUN.

DIŞ MİHRAK PALAVRASI ATMA.


YAZIK DEĞİLMİ BUNCA ŞEHİDE, YETİMLERİNE, ANA BABALARINA. İŞİN ASLINI SEN DE BİLİYORSUN BU TOPRAKLARDA TERÖRÜ BİTİRMEYE SENİN GÜCÜN DEĞİL KİMSENİN YETMEZ.

AMA SEN KANDAN BESLENDİĞİNİ İTİRAF ETMİŞ OLDUN. SEN Kİ BÜTÜN İÇ, DIŞ İSTİHBARAT SANA BAĞLIYKEN, DARBEYİ ENİŞTENDEN ÖĞRENDİĞİNİ SÖYLEDİN, ACİZLİĞİNİ BELGELEDİN. YAPTIĞIN İŞ DEVLET ÇARKINI İŞLEMEZ KILMAKTAN BAŞKA ŞEY DEĞİLDİR.

BUNCA MAL YAPTIN, GÜCÜN VARSA ŞİMDİ DURDUR DA GÖRELİM. MİLLETE BİR HAYIRIN DOKUNMUŞ OLUR.

FEDERASYON OLUNCA TERÖR BİTER SANIYORSUN. ASIL TERÖR O ZAMAN BAŞLAR, BUNU BİLE GÖREMİYORSUN. ÇEKİL BİRAZ DA MİLLET RAHAT ETSİN.

SEN Kİ, TBMM KARARI OLMADAN, ORDUYU IRAK, SURİYE'DE SAVAŞA SOKTUN, BAŞKAN OLUNCA DÜNYA SAVAŞI ÇIKARACAĞIN KESİNDİR.

SAVAŞ KARARINI DA SENİN GİBİ ÇAKMA ASKERLİK YAPAN ADNAN MENDERES VERMEDİ Mİ? BOŞUNA DEMEMİŞLER, SAVAŞLARI KORKAKLAR, ASKER KAÇAKLARI ÇIKARTIR DİYE.

HİTLER DE SENİN GİBİYDİ.

ALMANYA'DA BULAMADIĞI HAİNİ MASON ABD AVUSTURYA'DAN GETİRTMİŞTİ.
AlaeddinYavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.