"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

13 Kasım 2016 Pazar

ŞURDAN BURDAN FESİBUK PAYLAŞIMLARIMDAN


ŞURDAN BURDAN FESİBUK PAYLAŞIMLARIMDAN

Kafanız Karışmasın!

Cemaat ile Akp, Tayyip'i başkan yapmak, Ortadoğu da Akp'nin işlediği suçlarin doğurduğu nefretin istikametini şaşırtmak için kayıkçı kavgası yapıyor.
Doğu Anadolu şehir savaşları, artik hep dışarıda savaşacak ordunun eğitimi içindi. 

Yani gerçek savaş ile ordunun yetenekleri sınanmıştır. Chp, tamamen Ermeni partisi oldu ve cemaat ile Pkk siyasetlerini sahiplendi. İsmet paşadan beri Atatürk çizgisini terk etti. Kazara partiye girmiş Atatürkçü olanlari da tasfiye etti. 
Akp'yi alternatifsiz birakti. 
Mhp ve Bohçalıyan zaten istepnedir. Simdi, Tayyip taseron terör örgütlerini dışarı çıkartıyor ki sürpriz ihanetlere ugramasin. 
Chp'de cemaat ve Pkk siyasetlerinin hamisi olunca, Mhp de Akp'ye biat edince ikisi vatansever, Chp, kökü disarida hain ilan edildi. Ama alternatifsiz kalan Tayyip başkanlığı garantiledi. 

Olacak sonuc, biz de 15,20,40 yil iktidar olacak kuklalarca yönetilecegiz, iki partili islevsiz meclisin daimi muhalefeti Chp olurken Mhp iktidara ortak olacaktir. 
El birliğiyle devletin ırzına geçtiler. Tbmm olduğu gibi disardan destekleriyle ihanet içindedir. Tayyip dun kendini boşuna coban ilan etmedi. 
Artik cümleten sürüyüz, begenmesek de. Bundan kurtulmanın tek yolu var o da olabildiğince halkı aydınlatmak ama ortam çok karanlık. Bereket tanrısı Sin/Hubel/Allah'in bulutları yıldırımlari tepemizde. 
Tüm Islam dünyası lanetlenmiş halde. Basindakilerin, takiyeci eski düsmanlari olduğunu göremiyor, gösteriyorlar ama görmek de istemiyorlar. O zaman yaşayın kaderinizi. Çünkü ellerinizle, dillerinizle siz yazdınız, siz istediniz.

İnsanlığın Algı Düzeyi Acınacak Haldedir.

Facebook, Twitter bilmem ne sitelerinde bir veya beş cümlelik paylaşımlarda tatmin olan beyinleri anlayamıyorum. Bu zeka düzeyinin kargaların bile altında olduğunun kanıtıdır.

AKLIMIN ALMADIGI HAL. 

Yıllardır bir konuyu yazabilmek icin 300-500 sayfalik yabanci kaynaklari okudum. Bakis acilarini begenmedigimden tek satir bile dilimize cevirmediklerim oldu. Insanlar ise apacik yalanlara inaniyorlar. Bunu aklim hic almiyor.

Padişahım Çok Yaşa Anayasası :Yandaş yazar Abdulkadir Tayyip Kadir diyen yalamanın ciziktirdiği anayasa metinlerine baktım. Dokunulmaz, eleştirilemez ve ölmeden değiştirilemez bir başkan tipi çizmiş. İngiltere kraliçesi bile bunun yanında demokrasi havarisi sayılır. İstepne Bohçalıyana görüşünü soruyorlar, el cevap:"Metinde cumhurbaşkanı yazıyordu." 
Hay senin okuduğun metni, anladığın beyni....

Donald Trump Adi Yüzünden mi Seçildi? 

Donald Gal dilinde bir bileşik admış. Anlamı da "Dünyayı Yöneten" demekmiş. Soyadı da; Trump=Koz, oyunda koz çakmak olunca, bunu küresel sermayenin dünyayı yönetmek için oynadığı son koz olarak yorumlamak kalıyor.

İsterseniz Kanada başbakanının taktığı adı da söyleyebilirsiniz; Tramp=Aylak, serseri, avare
Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc