"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

1 Nisan 2016 Cuma

TÜRKİYE BU GÜN BU İHANETİ ÖDÜYOR

14 yıldır Recep Tayyip Erdoğan siyasi yasağı nedeniyle başbakan olamadığından aşağıdaki sadakat mektubu ile önü açılmış, devletin başına getirilmiştir.
Irak Kürdistan'ı R.T.E'nin eseridir.

ABD’nin ve AB’nin istediği Irak Kürdistan’ı, Suriye Kürdistan’ı ve ülkemizde özerk Kürdistan ve hatta İran’dan alınacak toprakla “dört devlet üzerinde kurulacak Büyük Kürdistan’ı kurmakla görevlendirilmiştir.

2003 Irak işgalinde Irak Kürtleri ile PKK, 22 NATO çetesi devletin emrinde kara askerliği yapmışlar ve her türlü askeri ve mühimmat desteklerini de R.T.Erdoğan idaresindeki T.C. sağlamıştır.
2011’den sonra gözden düşen El Kaide’nin Irak yapılanmasından kopartılan teröristlere derin NATO ve Türkiye’den eklenen militanlarla IŞİD örgütü kurulmuştur.
Sözde, ABD-AB’ye karşı savaşan bu örgüt, ABD ve 22 NATO çetesinin Suriye ve Irak coğrafyasında güç bulundurmasına gerekçe olacak şekilde yapılandırılmıştır.,

PKK’nın Erdoğan’ın isteklerine ters siyaset izlemesi üzerine araları açılınca, Erdoğan IŞİD’i PKK’ya karşı bir denge unsuru olarak kullanmayı, IŞİD elindeki doğal kaynakların Türkiye üzerinden pazarlanmasını sağlayarak yasa dışı gelir elde etmiştir.
Bunu sadece Erdoğan Türkiye’si değil 1991’lerden beri batılılar her şekilde zaten yapmaktadırlar. Erdoğan’ı bununla suçlamanın mantığı yoktur. Ama suçlanmasına neden olan asıl konu, bir terör örgütü kadar akıllıca siyaset izleyemediğinden dünya siyaset arenasında kendisini de ülkemizi de yapayalnız bırakmasıdır.

Bu gün terör örgütü ve ondan doğan Suriye PKK’sı PYD hem Rusya, İran hem de AB-D koalisyonlarından destek alabilirken, cumhurun başı randevu için ABD beyaz saray kapılarında randevu için çadır kurmuş, kendisini onbaşılara karşılatır hale düşmüştür.


Bu eleştiriler, R.T.Erdoğan ve partisinin “devlet için hizmet ettikleri” mantığına göre yapılmıştır. Oysa aşağıdaki sadakat mektubunu okuduğunuzda ise Erdoğan’ın ülkeyi bu duruma düşürmekle görevlendirilmek için dilekçe yazdığını, ve nasıl bir sadakat ile ABD’ye bağlı olduğunu okuduğunuzda asıl görevinin “devleti yıkmak ve yıkılma şartlarını halka kabul ettirmekle görevli bir işbirlikçi Amerikan memuru olduğunu” göreceksiniz.

4 KASIM'DA WOLFOWİTZ'E GÖNDERİLEN İHANET MEKTUBU

Tayyip Erdoğan'ın Yüce Divan'lık suçlarını açıklamayı sürdürüyoruz. ABD'nin Türkiye'yi de bölen Büyük Ortadoğu Projesi'nin görevlisi olduğunu her fırsatta söyleyen Tayyip Erdoğan'ın 4 Kasım 2002 tarihinde yani seçimlerden 1 gün sonra ABD Savunma Bakan Vekili Paul Wolfowitz'e yazdığı ihanet belgesini getiriyoruz ekranlarınıza.


Dr. Paul Wolfowitz
Savunma Bakan Vekili
Pentagon
Washington DC, 20301
Ford
4 Kasım 2002
Bu mektuptan sonra ABD'de Paul Wolfowitz'e yapılan

ziyarette Erdoğan ile Abdullah Gül beyler hazıroldalar.
Bu, "yabancı devlet adamlarından yardım alarak hükumet 
kurmak ve devleti zarara uğratma suçudur" ve anayasal suçtur.

Değerli Dr. Wolfowitz,
Ülkelerimiz arasındaki tarihsel ortaklık ve dostluğun gelecekte de sürmesi ümidimi paylaşmak için, bu mesajımı ortak dostlar aracılığıyla doğrudan size ulaştırmak isterim.
Seçim sonuçlarının bizim genelkurmay saflarında biraz rahatsızlık yaratmış olabileceğinden, resmî konumunuz gereği, hiç kuşkusuz haberdarsınızdır. Bilmenizi isterim ki, onların Türkiye'nin müreffeh, seküler (çağdaş) ve birinci dünya topluluğunun güvenilir bir üyesi olması ümitlerini partim ve ben de paylaşıyoruz. Ve geçmişte hiç olmadığı kadar birleşmiş olan ülkemizin çıkarları için en iyisi olacak şekilde birlikte çalışabileceğimiz kanaatindeyim.

Bu amaçla, Org. Özkök ile mümkün olduğu kadar kısa sürede mahrem, özel bir toplantı yapabilmeyi ümit ediyorum. Özel cep numaram şudur: 0533 7…

Bu yardım ve ülkeme geçmişte gösterdiğiniz dostluk için çok teşekkürler.
Sizinle kişisel olarak görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
Samimiyetle sizin olan,

Recep Tayyip Erdoğan
Genel Başkan

R.T.Erdoğan ve partisi aptalca açılım ve çözüm süreçleri siyasetleriyle terörü azdırmış, işi bitmiş örgütten koca bir ordu yaratmış, kendisine başkanlık verilmeyince de örgüte savaş ilan etmiştir. Şu durumda terör örgütüne verilen savaş ile kendisini kahraman göstermeyi başaran Erdoğan, iki gündür ABD Beyaz Saray kapılarında randevu aramak için çadır kurmuş, kendisine dayatılanlara razı olduğunu göstermiştir. 

Oysa ABD'ye gitmeseydi, terörle mücadeleyi destekleseydi en azından iç kamuoyunda iyi puan toplayabilir, muhaliflerini kendisinin samimi olduğuna inandırabilirdi. Oysa ABD ziyareti ile, 24 Temmuzdan beri verilen şehitlerin kanlarının masa başında satılacağı endişesi yüreklere hakim olmuştur.13 yıldır hep dayatılan emrivaki projelere hizmet eden cumhurbaşı ve partisi şimdi tüm dünyayı karşısına alarak yapayalnız kalmıştır. 

Bu harita da Recep Tayyip Erdoğan'ın eseridir.

Son uçak düşürme olayına kadar büyük sabır ile bekleyen Putin'i de hayal kırıklığına uğratmasıyla onu Kürt kartını oynamaya zorlamış, ekonomik ambargolarla da tarım üreticisinden ihracatçıya herkesin belini kırmıştır. İç siyaset arenasında PKK'ya yönelik operasyonların kararlılıkla sürdürülmesi dışında hiç bir cazibesi kalmayan Erdoğan'ın bu olumlu çabası, dış siyaset pazarında sıfırı tüketmesinin de gerekçesidir. İki tarafa yaranmanın olanağı yoktur. 

Ya içeri ya dışarı oynayacaksınız. Nereye oynarsanız oynayın, arkanızda halkınız olmayınca da sizi kimse takmayacaktır. Erdoğan şu durumda hem halkını hem de kendisine bu saltanatı lütfeden küresel güçleri karşısına almıştır. 

Ayrılıkçı Kürtler ile dış Irak ve Suriye Kürtleri şu anda bütün dünya kamuoyu ile birlikte üzerimize saldırırken Erdoğan ve AKP'si sayesinde sinmiş halde saldırıları seyretmekteyiz. AKP artık karizmayı kaybetmiş, yapayalnız bir siyasi hareket olarak tarihe gömülmenin görüntülerini vermektedir. Bu yüzden bir an önce görevden el çektirilmeli ve ülkeye yeni bir vizyon verecek TBMM dışı vatansever bir kadro başa getirilmelidir.
Takdir okuyanlarındır.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.