"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

4 Mart 2016 Cuma

HEPAR VE BAZI APTAL ASKERLER


HEPAR NEYİ SAVUNUR?


MHP'yi bölmekten, AKP'ye ve emperyalist işgale çanak tutmaktan başka ne yaparlar?
Sadece vatansever oluşumları bölerler...

Bu güne kadar, hükumet ve yandaşı devşirme kripto cemaatlere muhalif olanları eleştirmek gibi bir ilkem olmadı. Ülkemizin içine düşürüldüğü durum yüzünden “muhalefete bir kişi katsalar kârdır” düşüncesindeydim. Ama ülkenin aydınlanması ve antiemperyalist mücadeleye katılımını “bizden görünerek engelleyenlerin, bölenlerin, yoldan sapanların da artık teşhir etmek gerekir.HEPAR’a Göre Halk 'ALIK’tır;

Hak ve Eşitlik Partisi’nin internet sitesinde şu cümle dikkatimi çekti.“Bir ülkedeki kötü gidişin bedeli ödenir. Güçlüler de, zayıflar da, akıllılar da, alıklar da öder. Fark: zayıflar ve alıklar daha önce, erken öderler. Diğerleri biraz daha geç.”Ülkemize yitip giden eşitlik ve adaleti getireceğini iddia eden partinin bunu bayağı lafmış gibi

“Toplumsal ve siyasal İlkeler” başlıklı tanıtım makalesinin başına yazması hayli önemli.

Halkını, “güçlüler, zayıflar, akıllılar, alıklar” diye dörde ayırıyor.Bu ülkede güçlüler var. Başta ordu, onların sırtından sivrilmiş zenginler, siyasiler, cemaatler Güçlüleri ve akıllıları, zayıfları da alıklar olarak tarif etmiş. Yani halk alıklardan oluşmaktadır.

Hem ırkçı hem de halkına “alık” diyen bir parti ülkemiz için umut olabilir mi?

Gördüğün anda bir yerde HEPAR, yapacaksın oradan bir DEPAR. Yani koşabildiğin kadar hızla uzaklaş ki neye hizmet ettiği belli olmayan bu güruh, sizin beyninizin piç edilmesine neden olabilir.Ve bu aptal askerlerden oluşan çakma kahramanlar aynen aşağıdaki gibidirler;


Çakma Gazi Komutan Serdal Öztürk Ermeni'sinin adını kullanan salak asker;

Beni yasaklayarak kurtulamazsın. Bu güne kadar Hepar'ın paylaşımlarına AKP karşıtısınız diye yer verdim ama son ABD-Rusya anlaşması öncesi Halep'i bizde gösteren haritaları, Vehhabi IŞİD militanlarını Türkmen diye paylaşmalarınızı görünce sizin topunuzu sayfamdan yasaklayalı bir 10 gün oluyor.
Madem ki böyle. Artık Sinoplu köçek Osman paşanın HEPAR'ı ve çakma askerleri düşünsün...
Zaten sen o adam da değilsin.

Karargah evleri gibi, 2008'de AKP döneminde Ergenekon davası kapsamında açılmış uydurma, komplo davalarla Doğu Perinçek'e saldırıyorsun, onun üzerinden de sola. Doğu Perinçek'i tutmam ama, uyduruk kaydırık komplo davalarıyla sola da sataştırmam. Adamlar bütün siyasi ve dini görüşlerden oluşan bir milli birlik komitesi kurdular, sizi de davet ettiler. Katılmadınız. Adamlar Avrupa’da Ermeni soykırım tasarısı aleyhine Talat Paşa komitesi kurarak başarılı mücadele verdiler siz yoktunuz.


Osman paşa, MHP'yi, zayıflatarak AKP'ye hizmet eden
kripto Rum hareketidir. Türkçülüğü/ırkçılığı da MHP'nin
yaptığı gibi "azınlıklara ayrılma gerekçesi vermek için
kullanmaktadır.
Mitinglerinizde sloganlarınızı bile Siyasi polise yazdıran bir partiden ne hayır gelir ki bu ülkeye.

Siz, 2007’lerde yazdığım ve bütün televizyonlarda tartışma konusu olan “Dersim Yemini ve Ata’nın Ölümü” başlıklı yazımın tartışılmasıyla, bende alıntı yaparak, benim kurduğum “Türk Solu” çizgisine “ırkçı” temalar ekleyerek parti oluşturmuş, MHP’yi zayıflatarak AKP’ye hizmet etmiş iyi bir AKP yalakasısınız.

Facebook çıktıktan sonra bana yaklaşan Hepar'lıların parti sayfalarından bana bulaşan “AKP ve Mason Hamileri” başlıklı yazım yüzünden “10” kadar ölüm tehdidi yapan Masonları yüzünden o zamanlar yasaklamıştım. Sonra “Masonları temizledik dediler, oysa sadece kimliklerini değiştirmişler. Bunlar her daim takiyeciler partisidir.

AKP'nin arkasında yer alan 28 Şubatçı, Ergenekoncular ve Perinçeklerden farkınız nedir ki?
Siz de Osmanlı bankası mı'sınız?
Sizin gözünüzde halk, yazdığınız gibi “zayıf ve alık'tır.

Her gün verilen şehitleri görüp üzüldükçe Emperyalizm çiçeklerimizi kopartıp atmasına içerliyoruz ama milletin doğru bir harekette birleşmesi bir çok kripto işbirlikçinin Ulusalcılık, sağ-sol, Atatürkçülük ve din üzerinden halkı bölmesi yüzünden gerçekleşmiyor.
Kimi önder diye takip etsen bir süre sonra satıldığını görüyorsun.
İşte HEPAR bu ihanet yapılanmasının sadece bir tanesidir.

AKP’den daha betersiniz.


Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

MHP'yi yıpratmak için de en çok bu yazımı kullandılar. Millet bana sormaya başladılar "Sen AKP'li misin? Diye.
Koskoca partisiniz, kendi ideolojinize uygun yazı yazın. İşte o yazım;
http://keykubat.blogspot.com/2012/10/alpaslan-tukes-devlet-bahceli-ermeni.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.