"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

5 Şubat 2016 Cuma

NE ZAMAN ERMENİCE, ARAMİCE, KÜRTÇE RESMİ DİL OLDU?


TÜRKİYE CUMHURİYETİNE GEÇMİŞ OLA

Ermenice, Aramice, Kürtçe ne zaman devletin resmi dilleri arasına girdi?

Dün facebook paylaşımlarında bir arkadaşın paylaşımı dikkatimi çekti. Diyarbakır ili Merkez ilçesi Sur belediyesinin resmi levhası.


Resim yazısı ekle
Levhada ;

“SUR BELEDİYESİ” (Türkçe)

“ŞAREDARIYA SUR” (Kürtçe)

ve Ermenice ile Aramice yazılmış aynı manada yazılar var.


Mevcut anayasamıza ve yasalarımıza göre hiç bir resmi kurum resmi levhalarında ve yazışmalarında Türkçe dışında dil kullanamaz.

Turizm tanıtım levhaları gibi resmi kurumlar levhalarını düzenleyemezler. Hatta Birleşmiş Milletlerce tanınmamış dillerde dahi yazışma, tercümanlık, rehberlik hizmetleri veremezler.

Bunlar özel turizm ve benzeri danışma kurumlarınca yerine getirilir. Ancak, uluslararası tanınmamış bir dilde dahi mesela Galce dilinde konuşan bir İngiliz turistin ifadesini “İngilizce” olarak beyan etme zorunluluğu vardır. Galce’den İngilizce’ye, İngilizceden Türkçe’ye çevrilerek ifadesinin alındığı yazılan bir turist için düzenlenen tutanak uluslararası ciddi sorunlar yaratır.

Bize gelince, doğu Anadolu’da Kürtçülük mücadelesi diye boyanan boyalı gözümüzü silip gerçeği görmemizin zamanı gelmiştir.

Kürtçülüğün arkasının Ermeni, Süryani, Keldani, Yahudi hareketi olduğu ve küresel sermayenin desteğinde şimdiden otonom bölge ilan edilmiş olduğu gerçeği ortadadır. Bu levhanın başka açıklaması yoktur.

Devletin resmi kurumları bölgenin etnik yapısına göre, Ermenice, Kürtçe, Aramice dillerinde resmi lavhalar düzenleyebiliyor ve devlet buna ses etmiyorsa söylenecek tek söz vardır.

Türkiye Cumhuriyeti’ne geçmiş ola.

Ortada devlet millet kalmamış.
Zaten “Yeni Demokratik Anayasa” adı altında bu dilleri ve bu dillerde konuşanların özerk bölgelerini tanımlayacak, Anayasa ve yasalardan TÜRK adını çıkartacak bu devletin tasfiyesine sebep olacaktır.

Doğuda PKK ile mücadele adı altında “başkanlık sistemi pazarlığı” yapılmakta, bu pazarlık uğruna insanlarımız ölmektedir.

Yarım yüz yıldır "Atatürk ilkelerini ve rejimini, demokrasiyi koruduğunu" beyan eden, solcu diye gençleri idam sehpalarında sallandıran, devlet kurumlarından uzak tutan, sokaklarda terör örgütlerine vurduran devletin koruyucusu ordu bunlara nasıl göz yumabiliyor?

Onlar göz yumuyorsa, yargı göz yumuyorsa bu devlet bitmiş demektir.

Haydi, doğuda terör örgütüne karşı ciddi bir mücadele yürütüyorlar, haydi ordumuzun polisimizin yanında olalım diyoruz.
Ortada şehit, gazi yok. Meslek
seçimi vardır.
Cumhurbaşkanından sırayla geriye doğru en son paralel ilan edilen Bülent Arınç Ermeni'sine kadar doğuda, "çözüm süreci" bahanesiyle, ordunun kışlaya, polisin karakollara hapsedilmesi, terör örgütünün devletin elinde olmayan silahlarla yığınak yapması, askeri, adli, idari kurumlarını kurması dışında halktan gizlenen apaçık bir devlet ilanı gerçekleşmiş de haberimiz yokmuş.

O halde, vatan millet davası mı kalmış sayın vatandaşlar?
Çocuklarınızı asker de polis de etmeyin. Ederseniz, siz bilirsiniz, o zaman ağlamayın.

Bu azınlıkların adlarıyla anılacak bir yeni Bizans/Roma devleti için mi evlatlarınız kıydıracaksınız?

Neyse siz yenisini yaparsınız ne olacak ki?

Başbakan açıkladı. “çocuk yapmak ibadettir.” Evet yeni savaşlar geliyor, ölmeye gönüllü çok gence ihtiyaç var.

Haydi, yorgan altına peydahlayın bahtı karaları, sonra kim atacak cenazelerde naraları?

Takdir sizindir.Arami Alfabesi, Ortodoks Hristiyan Süryanilerin/Sabilerin diline ait alfabedir. Bunlar da Ermeniler gibi Yezidi Kürtler ile birlikte Osmanlı'dan beri devlete asidirler.