"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

18 Ocak 2016 Pazartesi

BAZI YOBAZ KAFALAR, YOBAZLIKLARINDA SINIR TANIMIYORLAR


Yorum yaparlar, "Milletin kafasını karıştırma!"

Milletin kafasından sorumlu sadece onlardır. Onların düşünceleri dışında her şey geçersizdir.
Onlar, yeryüzünde Allah'ın tahsilatçılarıdırlar, hatta Allah adına karar verdiklerinden Allah ta onlardır.

Mutlaka onlar gibi düşünmelisiniz. Yoksa işiniz kış.

Yoksa cezanız recm, kılıçla kafanız koparılır, toplu katliamlar yaparlar ve akıl almadık cezalara çarptırırlar.

Kur'an "canı veren Allah'tır, Allah alır" der.

Bunlar Allah adına camilerde, sokaklarda, okullarda, tezgahlar kurup para toplarlar, kendi kafalarına göre kadın taşlarlar, çocuklarla evlenirler, erkek çocukları kullanırlar, insanların kafalarını keserler.

Yani yeryüzünde Allah'lık ederler.

Mülk Allah'ındır derler,


Cumhurbaşkanını Allah ilan ederler, devletin tapusunu üstüne yaparlar. Resmini koyup önünde secde eder putperestler.

Dinimizi yaşayacağız, insan haklarına göre hakkımız, biz de devlete hizmet edeceğiz diye iktidar olurlar.

Bütün sapıklıkları din kılıfında işlerler, herkese sapık şatanist dini geleneklerini İslam adı altında dayatırlar, okullarda, görsel ve yazılı basında sadece onların sapıklıkları öğretilir, yazılır.

Diplomaları sahtedir, eğitimleri yoktur, üniversitelerde öğretim üyelerine de millete de olmadık tarih dersleri anlatırlar bütün dünyada alay konusu olurlar.

Kimsesizlerin kimsesi olacağız derler, kendilerinden olmayan fakir, kimsesizlerin yüzlerine bakmazlar.

Sahte Müslümanlar

Adlarının başına "Adalet" koyarlar, hiç bir yargı kararını tanımazlar, yargıyı, polisi, jandarmayı yasalarla, tayinlerle sindirirler, her türlü hırsızlığı, yolsuzluğu, cinsel sapıklıkları yaparlar.

Halın adamıyız derler, halkın içinde 3,500 korumayla gezerler, halk makam arabalarını tekmeler. Toplu işçi ölümleri onların zamanında yaşanır.

Müslümanız derler, Haçlı ordularının Müslüman ve Türk dünyasını yüz yıllığına yaptıkları işgal savaşında haçlıların yanında saf tutarlar, Müslüman ve Türk soykırımı yapan efendilerine, onların ırz düşmanı askerlerine duacı olurlar.

Terörü bitireceğiz, açılım derler, askeri kışlaya, polisi karakola hapsederler, sokaklarda ağır askeri silahlı terör timleri devriye gezer, vergi toplar, zabıta kurar, askeri polisi sokağa çıkartmaz, çıkanı öldürürler, terör hiç olmadığı kadar güçlenir, ilk defa ülke tarihinde hendekli sokak savaşlarını başlatırlar, ülke Suriye, Irak, Libya'ya döner.

Vatan, millet derler, vatanın bütün verimli yerlerini "karşılıklılık gözetmeksizin, Hristiyan batılı devletlere satarlar, devletin kurumlarını tasfiye ederler,

Kim eleştirse ya öldürürler ya tehdit ederler ya da hapse atarlar, veya çocuklarını, yakınlarını öldürürler.

Özgürlük diye bir şey bırakmazlar, her yüreğe korku,dehşet salarlar.

Say, say bitmez, saymaya sayfalar yetmez. Her yaptıkları devleti yıkmak, halkın kanını akıtmak, ekmeğini kesmektir.Her türlü insanlık suçuna imza attılar.

Ama onlara göre yaptıkları pek matahtır.

Ne diyelim, Allah ıslah etsin.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.