"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

26 Aralık 2015 Cumartesi

HÜKUMETTEN TEK İSTEĞİM.

Asker veya Polis güvenlik güçlerimiz, eskiden de bu günde verilen görevlerini tam yaptılar.

Ama siyasi ve askeri iktidarlar arkalarında tam duruş gösteremediler.

Bu çocuklar terör bitsin diye hayatlarını ortaya koymaktan çekinmiyorlar.

Yarın AB-ABD baskılarıyla başkanlık konusunda pazarlıkta anlaşılıp her şeye sünger çekilirse bu çocukların hakkını kimse ödeyemez.
İleride bu ülke için şehadet şerbeti içmek isteyen adam da bulmakta epey güçlük çekilir.

Hükumetten tek isteğim şu terör olayını ne yapı edin bitirin ve bu güne kadar akan kanlar, verilen canların ruhları ve aileleri huzur bulsun.
Devletin acz içinde olmadığı bir şekilde gösterilsin. Emperyalizmin her isteğine 13 yıl boyunca her şekilde hizmet edildi.

Kürtlere, Kürtçülere ABD-AB'nin istedikleri her şey verildi buna rağmen tatmin olmadıkları gibi ayrılıkçılıkta diretmeye başladılar ve durmadan kan akıtıyorlar.


Fransa'da bir bomba patladı, bütün Avrupa ülkeleri sınırlarını kapattı, Fransa altı aylığına olağanüstü hal ilan etti, bütün özgürlükleri kısıtladı.

Bu durumda bizi eleştirecek halleri de kalmadı.

Bunun karşılığı da toprak bütünlüğümüzün tanınması ve terörün son bulması olsun.

Şu yetim kalan yavrucukların gözyaşları için yapın bunu.

Askerlik ve polisliği "işin fıtratında var, o mesleğe girmeseydi" şeklinde yorumlamak" yapılacak en aşağılayıcı, en düşmanca, en yoldan çıkmış yorumdur.İnsan bir yudum ekmeği nerede olsa bulur.

Milyonlarca kağıt toplayan, hamallık eden, temizlik yapan insan var.

Bu biraz da vatan millet işidir.


Bu topraklarda binlerce yıldır eriyip giden nice imparatorluklar, imparatorların adları bile bilinmiyor, Siz de öyle olacaksınız. Hiç olmazsa iyi bir iş yapın da adınız anılsın. Yeterince dile düştünüz zaten.İnanın bu milletin yarısı hala sizden umutlu, terörü bitireceğinize inanıyor, vatan millet için sizi desteklediklerini söyleyen garibanları bari mahcup etmeyin.

Biz mahcup olmaya razıyız.

Biz özür dileyelim.

Yeter ki siz, 13 yıldır iktidar koltuğundan kopmamak için her şeyi yapanlar olarak devletin birliğini, bütünlüğünü huzurunu sağlayın.

Sosyal barışı kurtarın, devleti kurtarın, şehitler olmasın, evlatlar yetim kalmasın, ülkeye barış gelsin.


Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.