"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

18 Eylül 2015 Cuma

MERKEL, MÜSLÜMANLAR MEKKE'YE DEĞİL BİZE GELDİLER" DEMİŞ


Facebooktaki arkadaşlar, muhalefet olsun diye "haksız mı?" diye sormuşlar.

Muhalefet gereği yaptıklarından dolayı fazla eleştirmiyorum, ama önemli bir gerçeği gözden kaçırdıklarını belirteyim.

Muhalefet başımızdaki hükumete yapılırken, onu iktidar eden batılı devletleri görmezden gelinmemelidir.

"Haksız mı?" dorusuna gelince bence haksızdır.

Gerçekleri çarpıtmıştır.

İnsanların devletlerini 22 haçlı ülkesi bir olup, topraklarını işgal ettiniz, sahte Müslüman örgütlerinizle yerlerinden ettiniz, doğal kaynaklarına yüz yıllığına el koydunuz. 

Devletlerini yıktınız, devletlerinin verdiği hizmetlerden mahrum ettiniz, aç ve sefil bıraktınız. 

Onlar da haklı olarak, gaspçı, hırsız siz olduğunuz için mallarını takip ederek size geldiler.
 
Zira öteki Müslüman ülkelerinde onlardan farkı kalmadı. Arabistan bile yakında çabalarınızla onlara benzeyecektir.

Mültecileri kabul etmekle "merhamet göstermiyorsunuz, her şeylerini ellerinden aldığınız insanların yaşamalarına kısmen olanak veriyorsunuz. 

Akdeniz'i en büyük Müslüman mezarlığı yaptınız.

Ha, bu eleştirileri sayın Merkel'e doğrudan değil, A.B'nin motor ülkesinin hükumeti olması nedeniyle yapıyorum.
Zira, en azından Libya işgali sırasında, "Biz iki dünya savaşı çıkarttık, bu defa kusur kalalım" diyerek ülkesini işgalden uzak tutmaya gayret ettiğini göstermiştir. Önceki yazılarımda bu konuda teşekkür etmiştim.

Bu da yaptığınız gaspların yanında sinema bileti parası bile sayılmaz.
Zavallıları, sınır kapılarında, yollarda türlü işkencelerden, Akdeniz<'de topluca boğulmaktan kurtarmak sizin görevinizdir.

Bu gün Türkiye'nin "Mültecileri isteyen Avrupalı ülkeye ücretsiz, uçakla gönderebiliriz" şeklinde yaptığı öneriye batılı "demokrat, insan haklarına saygılı, demokrasi ve adaletin beşiği(!)" batı medeniyeti kulak tıkamamalıdır.

Macaristan'ın et budu ne? Adamlar, bütün mültecilerin üstlerinde kalacağından korkuya kapıldılar ve zulümde kendilerinden geçtiler.
İnsanları bu hallere düşürmeye hiç bir
devlet ve milletin hakkı olamaz.

Allah'tan Sırplar merhametli çıktılar da bir kapı açtılar.

Her şeylerini ellerinden alınca, habitatları yıkılıp yakılınca, size gelmelerinden doğal ne olabilir?

Batılı devletlerin içinde en insancıl davranan İzlanda çıktı. 

Sorgulamadan son sınırına kadar mülteci kabul etti, hala da ediyor ve İsrail'in mallarını "kafatasçı siyaseti yüzünden ülkesine sokmama kararı aldı. (Press Tv haberi dün)


Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.