"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

29 Haziran 2015 Pazartesi

EMİNE ERDOĞAN’IN MÜCEVHERİNİ PAKİSTAN İADE EDİYOR

Haber aynen şöyle;
“İnternational The News com internet haber sitesinde, 26 Haziran 2015 tarihli İslamabad kaynaklı habere göre, Pakistan eski başbakanı Yusuf Gilani, Türkiye’nin First Lady’sinin elmas kolyesini iade ediyor.

Emine Erdoğan'ın  kolyesi

Kolye, kabine toplantısından sonra, Bay Gilani’nin memurları ile NADRA yetkililerince ve Dış İşleri bürosunca kabul edildi.

FIA, Pazar günü yayınladığı bildiride Türk baş hanımefendisinin kolyesini iade edeceğini açıkladı.
Bir soruşturma yetkilisi Gilani’yi uyararak, “eğer kolye üç gün içinde iade edilmezse kendisine karşı dava açılacağına dair uyarıda bulundu.
Kolye, 2010 yılında Bayan Erdoğan tarafından, Pakistan sel felaketzedelerine bağışlanmıştı.”

Bu kolyenin hediye edildiğinden bizim de basının da haberi var mı bilmiyorum. Her gün gini internette olmama rağmen bu haberi kaçırmış olmamız imkansız.

Demek ki, bu konuların aleyhlerine kullanılmasını önlemek, aşırı zenginleşmenin kayanağını açıklayamamak korkularıyla olsa gerek bu haber yerli basına yansımadı.
Ama yabancı basın ise biliyor ve yazıyor.
ABD İHA saldırılarında ölen
Müslüman Pakistanlılar

Peki, Pakistan’ın bu kolyeyi neden kabul etti ve neden iade ediyor?
Haram olduğundan mı?
Tayyip Erdoğan’ın geleceğini gördüklerinden, ileride yolsuzluk soruşturmalarından dolayı istenebileceğinden dolayı mı?

Yoksa, Suriye’de Japon gazetecilerin kurtarılması öncesinde Bilal oğlanı Japonya başbakanına gönderdiği gibi, kolyenin ardından iş bağalamak için Bilal oğlanı gönderip mide bulandırdığı için midir?

Yoksa, Pakistan’ın siyaset değiştirerek Şangay beşlisi ile birlikte hareket etmesi yüzünden İHA uçaklarıyla ABD tarafından bombalanmasına ses çıkartılmadığından mı?
Artık bir açıklama yapılırsa seviniriz her halde.

Son kanaatim, son beş yıldır Pakistan Şangay beşlisi-NATO arasında gidip geliyor ve GTaliban, El Kaide ve Amerikan İHA'larınca bombalanıyor. Türkiye'nin desteğinin bunca zamandır olmaması, Pakistan'ı haklı olarak küstürdü. İade, "Müslüman'ın Müslüman'ı yalnız bırakmasıdır" ve Müsşüman bilinen Türkiye'nin "Haçlılarla birlik olmasıdır."
Pakistanlılar, "İHA SALDIRILARINI DURDURUN
ÇOCUKLARI ÖLÜYOR" pankartı açmışlar.
Bir ABD İHA'sı Pakistan'a füze yağdırırken

Takdir okuyanlarındır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.