"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Mayıs 2015 Cuma

İNGİLTERE GENEL SEÇİMLERİNDE MUHAFAZAKARLAR GALİP.Muhafazakar David Cameron

Ortodoks Hristiyan Süryani
devşirmesi R.T.Erdoğan ile.
İkisi de Muhafazakar.
Seçimlerden David Cameron'un muhafazakar partisinin 332, İşçi partisinin de 232 milletvekili sandalye çıkaratacakları kesinleşti. Kraliçe Elizabet ile Buckingham'da görüştükten sonra hükumet görüşmeleri başladı.

İşçi partisi başkanı Ed Miliband,istifa edeceğini yerine Harriet Harman'n görevi alacağını açıkladı.
Bizdeki gibi muhalefet partisi başkanlığı memuriyetine soyunma merakının İngiltere'de uygulanmadığına, 228 sandalye çıkarmasına rağmen görevi terk eden parti başkanlarına tanık olmamız, yarı İngiliz-ABD sömürgesi olmamıza rağmen oldukça ilgi çekici bir zıtlıktır.

Ed Miliband. Yarım yüzyıldır
hükumet olamamış partileri-
mizin başından ayrılmayan 
mallara örnek olacak adam.
Müslüman görünümlü, kripto Ortodoks Hristiyan, Yahudi devşirme siyasilerimizin, kendilerini son 200 yıldır başımıza musallat eden efendilerinden ibret almamaları amaçlarının hizmet etmek değil, halkımıza hezimet yaşatmak olduğunu düşündürmektedir.

Bu sonuçlara rağmen İngiltere'de "iki partili" bir koalisyon hükumetinin kurulması da seçenekler arasındadır.

ABD'de demokrat partinin çıkardığı başkan Obama'nın sematoda çoğunluğu muhafazakarlar kaptırması ile İngiltere'de muhafazakar partinin seçimlerden galip çıkması dünyanın kaderini belirleyen iki büyük devletin dünyamıza vereceği şekli de tahmin etmemizi kolaylaştırmıştır.

Demokratların, yumuşak emperyalist siyasetlerle egemenlik kurmala gayretlerinin işleri uzatarak sıkıntılara neden olduğu, safahata alıştırılmış İngiliz ve ABD halklarının bozulan rahatlarının Muahafazkarlarla sağlanacağına karar verdikleri görülmektedir.

Tarih boyunca, sömürge devletlerde ve etki alanlarındaki ülkelerde işgalci, yağmacı, köktendinci, gerici ihanet örgütlenmeleri destekleyerek çıkarlarını koruyan muhafazakarların muhalefet 104 sandalye fark atması, 2015'ten itibaren yeryüzünde sert, işgalci, çok kan döken politikalara tanık olacağımızın işaretidir.

Alaeddin Yavuz/
Alaeddin Yavuz wordpress
keykubat
/adilyargic
/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.