"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Mart 2014 Pazar

BİZİ SATAN DİNCİ RUHBANLAR VE FEODAL AĞALARDIR


İstanbul'da başlayan ve İstanbul'da biten polislik yaşamımda yabancı devlet misafirlerinin ağırlanmalarından yabancı devletlerden gelen yazışmaların tercümelerine kadar değişik görevlerde bulundum.

Bu görevlerimde devletin her kademesinde "devlet memuru sıfatıyla" dini, etnik kökeni yüzünden bu milleti satan, kötüleyen, düşmanlık edeninden yabancı devletlerde memuriyet kapmış hainlerine kadar hain türünü gördüm ve hepsiyle boğuştum. Bu yüzden bol bol yer değiştirdim.

Ama bunların içinde bu kadar hainden "benden daha vatansever" diyebileceğim insanları da tanıdım.

Bu tecrübelerim ışığında derim ki;

Bu halk, bütün etnik ve dini farklılıklarına rağmen birleşmeyi bilen bir halktır.

Bu gün de yeteri kadarı birleşmiştir.

Sokaklarda "TÜRK'üm" diye bağıranların daha çoğu Türk'lüğü kimlik olarak benimsemiş vatanseverlerdir.

Bizi piç, emperyalizme köle eden, işbirlikçi, dinci ve ırkçı feodallerdir.

Ben Ermeni'sinden Levanten'ine ülkemin her insanında hainini de benden daha çok vatanseverini de tanıma şansına sahip oldum.

 Bakın mücadele edilmesi gereken ihanete ve işbirlikçiliğe iten kültürdür.

AZINLIKLARIMIZ DA KENDİ İÇLERİNDE EN AZ BİZİM KADAR BOĞUŞUYORLAR.BİRLİKTE YAŞAMAK İÇİN BİZİMLE AYNI DEĞERLERE SAHİP ANTİEMPERYALİST DİNİ VE ETNİK AZINLIKLARI GÖRMEZDEN GELMEMELİYİZ.

BUNU YAPARSAK İHANETLER DAHA DA DÜŞER.

EN AZINDAN YANIMIZDAKİ AZINLIKLARI DIŞLAMAMIŞ, KÜSTÜRMEMİŞ OLURUZ.

BUNDA DA GENE ÇOK DİKKATLİ OLUNMALDIR.

Bizi bozan bu şerefsizleri iktidardan indirirsek bu toprakların hain yetiştirmediğine tanık oluruz.

Alaeddin YAVUZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.