"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

16 Şubat 2014 Pazar

ZİNCİRLERİNDEN KURTULMAKTAN KORKAN KÖLELER

16 Şubat 2014, 02:09
Köleci toplumlar okuryazarlığı engelleyip, yasaklamışlar, düzene karşı gelenleri işkencelerle zorla toplanıp getirilmiş halkın önünde en zalim, kanlı, işkencelerle öldürerek cehaleti yeryüzünde egemen kılmışlardır.

Köleci, feodal,sömürücü iktidarların uydurmaları olan dinler, asırlardır devlet eliyle, kılıçla, sopayla dayatılan köleci dinlere, başka bir şey öğretilmesinin engellenmesi nedeniyle mevcut cehaletinin bataklığından türemiş sarmaşıkların paketlediği olmayan aklıyla insanlar özgürlük, eşitlik getiren demokratik rejimlere düşman edilmektedirler.

Köleci dinleri yaşam biçimi olan "köle ticareti" ülkemizde Atatürk'ün demokratik cumhuriyeti ile kaldırılmıştır. Diğer Müslüman ülkelerde ve Asya ülkelerinde kölecilik halen yaygındır.19. yy. ürünü olan kapitalizm 20. yy. da insanı köleci çağlardan daha ucuza köleleştiren bir hale dönüşmüştür. Bu zalimlikleri de kökleri antik çağlara uzanan dinleri kendi mantığıyla yeniden düzenleyip, dayattığı dinlerleri kendi tayin ettiği din ve devlet adamlarıyla beyinlere şırınga ederek gerçekleştirmiştir.

Oysa bu şırınga edilen kültüre kitlelerin gösterdiği bağlılık olayı; "köleliği yaşam biçimi olarak benimsemiş, azat kabul etmez kölelerin zincirlerinden kurtulurlarsa aç, barınaksız kalmakla,hiç bir delili olmamasına rağmen dayatılan cehaletle inandırılıp bağlısı edildikleri dinlerin ebedi mutluluk vaadi olan, ölüm sonrası sonsuz yaşamın nimetlerinden mahrum olmakla korkutulmalarıdır."

Böylece köleleri " özgürlüklerini ret eden, ondan korkan, sahibi olmadan yaşayamacağına tereddütsüz inanan, zincirlerini korumak için savaşan" aptallar topluluklarına çevirmişlerdir.

Kapitalizm ve onun ürünü olan devşirilmiş dinleri tek bir cümle ile ifade edersek;

"Kapitalizm ve dinleri, zincirleri için savaşan köleler üretirler."" diyebiliriz.
Özgürlük için direnenlere saldırmakla,karın tokluğuna,zincirleri için savaşan bir polis memuru.
Takdir okuyanlarındır.

Alaeddin Yavuz

keykubat /adilyargic/ adilyargicc

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.