"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

14 Ocak 2013 Pazartesi

SOSYALİST FRANSADAN FAŞİST SALDIRI


SOSYALİST FRANSA'DAN FAŞİST SALDIRI2012 yılında yapılan Fransız genel seçimlerinde Macar Yahudi’si Nikolas Sarkozi’yi alt ederek iktidara gelen Fransız Sosyalist partisi Sarkozy’i aratmıyor.

Fransa'nın Faşist Hollande'si
Afrika, Irak, Libya, Sudan ve öteki hedef ülkelerin işgallerinde ABD’nin Cumhuriyetçi başkanı G.W.Bush ile göbekleri bir kesilmişçesine hareket eden Sarkozy, Avrupa’da en fazla sosyalist kesimi barındıran Fransa halkı tarafından sonunda istirahate alındı. Ama Fransa’nın Masonik solcusu Hollande’nin de Sarkozy’den farkı olmadığı ortaya çıktı.

Suriye’de Fransa’nın elleriyle seçip iktidar ettiği Hafız Esad ailesinin yenidünya düzeni şartları gereğince iktidardan edilmesi projesinde, gerek Sarkozy gerekse Hollande’nin tehditleri arasında bir fark yok.

Rusya BDT’nin engellemesi olmasaydı Fransa aynen Irak, Afganistan, Libya operasyonlarında olduğu gibi Suriye’ye de tereddütsüz girmişti. Giremediğinden de girmeye hazır olduğunu, Türkiye’yi kışkırtarak 2008’deki Gürcistan konumuna düşürecek tahriklerini tekrarlayarak defalarca işgalcilik arzusunu ortaya koymuştur.

Son üç gündür süren Fransız İşgal saldırılarına destek NATO çetesinin kafalarından gelmeye devam ediyor. İngiltere bu gün iki personel nakliye uçağı ile darbeci bir yüzbaşının idaresinde sözde sivil hükümetle yönetilen bu denize kıyısı olmayan batı Afrika ülkesine karşı yapılan işgale Almanya da akşam saatlerinde destek verdiğini açıkladı.

Amerika’dan bahsetmeye gerek yok çünkü her şey onun başının altından çıkmaktadır.

Bu durumda Çin ve Rusya koalisyonunun ya ortamı germemek ya da ilgi alanları dışında olduğundan olaya müdahale etmediklerini görüyoruz.

Ilımlı İslâm, Arap Baharı, B.O.P projelerinde kendilerine ortak seçtikleri İslamlaştırılmış Süryanilik ya da yeni Mason İslâmcıları olan AKP hükümetine 10 yıldır sonuna kadar destek olurken pek te İslâm yandaşı görünen NATO işgal çetesinin Mali’deki İslâmcıları neden sevmediklerini ben üşenmedim biraz araştırıverdim.

Kuzeyinde Cezayir, güneyinde Burkina Faso ile Fildişi sahili, batısında Senegal ve Moritanya ülkelerinin arasında denize kıyısı olmayan, yaklaşık 12.000.000 nüfuslu, 1.240.000km2lik bir ülkedir. Halkının geçimi tarım ve balıkçılık olup, doğal kaynakları arasında öne çıkan ürünleri altın, uranyum madeni ve tuzdur. 19. Yüzyılda Fransa idaresine giren Mali İmparatorluğunun yıkılışının ardından II. Dünya savaşından yeryüzünün yeni kralı olarak çıkan Amerikan imparatorluğunun “Cumhuriyetler Çağı” projesi gereğince 1959’da, sözde bağımsızlaştırılmış haliyle Mali Cumhuriyeti adını almıştır.

Aynen, Atatürk sonrası bizim yaşadığımız gibi sık, işbirlikçi askeri darbelerle halkı sindirilmiş olan Mali çok partili hayata 1991 askeri darbesinden sonra geçmiş.

2011 yılında NATO çetelerinin Libya’yı işgali sırasında askeri eğitimini almış ve ölmeden önce Muammer Kaddafi’nin verdiği yüksek saldırı yeteneğine sahip askeri her türlü silah, mühimmat ve lojistik desteklerle antiemperyalist savaşa girişen Ensar El Dine (Dinin Yardımcıları) adlı İslâmcı örgütün militanları savaşçılıklarıyla nam salmış “Çöl Şeytanları” olarak ta bilinen Yörük çöl Arapları olan Tuvarek’lerden ve onlara katılan yerli Mali halkından oluşmaktadır.

Örgütün önderliğini Ayet Ag Gali (Iyad ag-Ghali)adlı bir gazi Tuvarek savaşçısıdır ve amacı işgalci emperyalistleri ve işbirlikçilerini kovmaktır. Bu kapsamda antiemperyalist bir İslâm-i şeriat düzeni hedefleyen örgüt kısa zamanda kendisine çok sayıda taraftar ve savaşçı kazanarak ülkenin kuzeyini ele geçirmiş aralıksız saldırılarla işbirlikçi Mali hükümetini geri püskürtmüştür.

Tuvarek Ensar El Dine Örgütü Savaşçıları
Bu gerilemeden hükumeti sorumlu tutan bazı NATO çetesinin işbirlikçi yandaşları önce orduyu içten karıştırmışlar ve geçen yıl yani yaklaşık bir ay önce 2012 Aralığında mevcut hükümeti istifaya zorlayarak devirmişlerdir. NATO destekli darbede önderliği yapan işbirlikçi subay Amadou Sanogo adlı bir yüzbaşıdır. Halen cunta idaresinde, Yüzbaşı Sanogo’nun idaresindeki sözde sivil hükümet tarafından yönetilmektedir. Ülkede en yakın seçimler muhtemelen 2013 Nisan’ında olacağı bildirilmektedir.

Hükümeti ele geçiren işbirlikçi Yüzbaşı Sanogo ve öteki batı Afrika ülkelerinin birlikte oluşturdukları ECOWAS adlı 3.300 kişilik askeri birlikleriyle antiemperyalist Ensar El Dine militanlarına karşı batılı devletlerden temin ettiği lojistik, mühimmat ve asker desteğine rağmen kesin başarı sağlayamamıştır.

Afrika’nın Birliği için mücadele verdiği bilinen İslâm-i Mağrip’teki El Kaide’in de onlara destek verdiği her iki örgütün de batılı rehinelere sahip olduğu bildirilmekteyse de ben El Kaide adını taşıyan her hareketten kıl kapılmasını tavsiye ederim.

Mali'nin devrik, tutuklu başbakanı Cheick Modibo Diarra
Yoksa batılı devletlerin müdahalesi üzerine komşu devletlerden de militan desteği alan Ensar el Dine’nin (Dinin Yardımcıları yardıma muhtaç kamasın isterim) satışa gelmesi söz konusu olabilir.

Komşu batı Afrika ülkelerine de yerleştirilmiş bulunan bu ECOWAS birliklerinin desteğiyle dahi başarı elde edemeyince cuntacı Yüzbaşı Amadou Sanogo, sahibi olan Fransa’dan askeri destek talebinde bulunmuştur.

Böyle işlere can attığı açıkça belli olan sözde sosyalist Hollande anında müdahalesini yapmıştır ve ardından aldığı destekleri de yukarıda yazmıştık.

Uluslararası tepkilerden çekinen Fransa minareye kılıf uydurmakta gecikmemiş ve işgalci değil, “demokrasinin bekçisi” olduklarını kanıtlamak için sadece terörist (!) grupların güneye inmelerini engellemek, ülkenin başkenti Bamako’yu korumakta olduklarını öteki işlerin de Mali ordusunun işi olduğunu yumurtlayıvermiştir.

Biz de inandık. (!)

Avrupa’nın sosyalistlerinin de faşistlerinden geri kalmadıklarını gördük. Yerli ve dış basında geçtiğine göre, Fransa’da Hollande hükümetini sadece ırkçı Le Pen ve bir kısım yandaş medya desteklemiştir. Diğerleri ise “Bu ne?” dercesine eleştirmektedirler.

Bizlerin bile ülkeyi bölecek projeleri uygulamaya sokacağı için AKP’nin PKK görüşmelerine karşı çıkarken, Fransa’da görüşmelerde yer alacağı belirlendiği anlaşılan üç PKK militanının öldürülmesi işinde, acaba Fransa’nın emperyalist hedefleri var mıdır?

En az yüz yıldır, Yaşar Kemal gibi yazdıkları yazılarını ve hatta uyku saatlerini bile Fransa’dan düzenlemeleriyle destekledikleri, zirve yaptırdıkları Kürt-Ermeni terörünün kendilerinin izinleri olmadan çözüleceği korkusuyla Fransa mı yapmıştır demeden edemiyor insan. Bir de Hollande’nin bunlarla düzenli görüştüğü itirafı yüzünden Süryani El Tayyip’in azarlamasını da hesaba kattığımızda Fransa sadece Mali’de değil bizim ülkemizde bile “(Fransasız)Kambersiz düğün olmaz” mı demektedir?
Bence Fransa Amerika2'sız gaz bile çıkartamaz!

Fransa’nın sosyalistliği de, demokratlığı da bu kadardır, bütün iyi değerleri kendileri için isteyen faşist zihniyete sahiptirler. Günümüz Hollande sosyalistleri, Türkiye’nin bile kurtuluş savaşı ve ardından sağladıkları siyasi, demokrasinin yapılanması konusundaki desteklerine bakıldığında eski Fransız sosyalistlerini ne yazık ki aratmaktadırlar.
Mali olayı bize NATO çetecilerinin SEVMEDİKLERİ İSLÂM olabileceğini de göstermiştir. AKP İslâm'ı Amerikan İslâmı, Süryani-Mason dinidir. Gerçek İslâm "antiemperyalist, toprağına sahip çıkan İslâm'dır. İnanmayan öteki yazılarımı okusun:))

Alaeddin Yavuz

Yararlanılan haber kaynağı; http://www.ft.com/cms/s/0/529269e6-5d70-11e2-a54d-00144feab49a.html#axzz2HyFcrurx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.