"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

4 Aralık 2011 Pazar

KEMAL KILIÇDAROĞLUNUN BUYUK HATASI

KEMAL KILIÇDAROĞLUNUN BÜYÜK HATASI

Bu gün televizyon kanallarında gezerken bir baktım ki  ne göreyim?
Melih Gökçek!

Kim bu melih Gökçek?
Ankara AKP Belediye başkanı.

Hani, bir ara internet medyasında “zenci bir erkekle porno videosunun başbakanın elinde bulunduğu, onun da elinde başbakanın videosu olduğu iddiaları olan adam.

O iddiaları yazan site şimdi şifreli oldu herkesi kabul etmez oldu. Onu da bir televizyon kanalında gördük aslı Amerikalı soyadı Yaren’e uyarlama birisi. Devlet çarkımızın içinde görev yapmış sonra kaymış nice işbirlikçilerin içinden birisi.

Ama Melih bey hakkında böyle bir iddiayı öne sürmüştü ve biz de öğrenmiştik.

İşte işbirlikçi AKP’nin o Melih Gökçeği, yandaş medyanın birisine geçmiş, “Benim rakibim Ankara’dan Mustafa Sarıgül olsun! CHP’nin başında Mustafa SARIGÜL olsun! Diye tutturmuş.

Size nasıl geldi bilmem ama bana bu iş pis kokulu geldi!

Neden mi?
Kemal ağa dün çıkan bazı gazetelerde soyunun Horasan Türk’ü olduğunu ama Tunceli’ye Konya’dan gelip yerleşmiş, … Hayrani soyundan olduğunu iddia etmişti.
Yahu, Kemal sen nasıl böyle bir hataya düşersin?

Sen bilmez misin ki en son Türk, Osmanlı’da Çandarlı Halil paşaydı onu da bu devşirmeler nasıl yemişti.
Sen, “Dersim soykırım özür” ile devlet adına özür dileyen Süryani Tayyip’i görürken nasıl da “TÜK’ÜM” dersin?
Adamı böyle yerler bu memlekette.
Adamlar ne güzel 2003’ten beri Dersim halkını “Dönme Ermeni” diye tanıtıyorlardı. Sen nasıl çıkar da “Dersimliyim ama TÜRK’üm dersin?

Adamı böyle idam sehpasına koyar bu emperyalizm.
Evet ey vatandaşlar, alışın, bundan sonra CHP, Erzurum Ermeni’si Mustafa SARIGÜL’den sorulur!
İnanmadınız mı?

Açıklayın o zaman AKP neden Sarıgül’ü destekliyor?

Saygılar!

Keykubat.

Not; Dersim/Tunceli tartışmasını internet ortamına ilk taşıyan benim. İnanmayan “Dersim Yemini ve Ata’nın Ölümü” ve “Dersim Yemini veBirandlar” başlıklı yazılarımı okuyabilirler. Ben bile onları bulurken zorlanıyorum malum Google şirketinin sahibi birkaç ay önce cumhurbaşkanımızla görüştüğünden beri kendi 1500 kadar olan kendi yazılarımı Google’da bulmakta zorlanıyorum da!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.