"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Şubat 2011 Salı

NİHAT HATİPOĞLU'NDAN KANDİL YALANLARI

NİHAT HATİPOĞLUNDAN KANDİL YALANLARI.

Bu gece malum Hz.Muhammed'in doğum gününe atfen kutlanan mevlid kandili ülkemizde kutlandı.Bir ara kızım baba işim var deyip bilgisayarın başından kaldırdığında gittim haberleri seyrettim,vakit geçti.Kanalları gezerken Star Tv'de hükümetin din tüccarı,toprak ağası,iki saatlik vaaza 20 milyar TL alan,Nihat Hatipoğlu efendi meşhur vaazlarına devam ediyordu.Bir de baktım ne göreyim.
Benim 16 Aralık 2008'de ""Secde Şekilleri" başlığıyla Blogcu.com sitemde yayınladığım yazıma koyduğum ve bir İngiliz gazetesinin internet sitesinden aldığım,Saddam Hüseyin'in askerini görünce korkudan secdeye yatmış bir Amerikan işbirlikçisi Kürtün resmini Medine'deki "Mescid-i Nebevi'de" yani Hazreti Muhammed'in kabrinin olduğu büyük camide "namaz kılarken ölmüş Müslüman" diye yayınlamıyor mu?

 Çıldırdım verdim küfürü.Çünkü,AKP'nin adamları "Blogcu.com'u" satın aldıktan sonra benim yazılarımın, resimlerimin çoğu "sayfa kısaltması-daraltılması" yüzünden kayboldu,resimlerim gitti.İki,üç aya kadar kendi bloguma engelleme yüzünden giremedim.
Bu yüzden yazının aslı bende olduğundan bilgisayarımdan bütün yazıları "blogspot.com'a taşımaya başladım. O da bu yazımı yayınlamamdan 14 gün sonra 30 Aralık 2008'de olmuş."Devlet memuru önünde secde " başlığıyla vermişim resmi.
Ben secde resimleri ararken bu resmi bulunca şaşırmıştım.Haberi de o yüzden aklımda kalmış.Yoksa her resmin konusunu aklımda tutmam olanaksız.


Şimdi bu resmin maceralarına bakalım.Benim blogumdan resmi çalan İslami siteler bu resmi hemen mühürlemişler.
Allah yolunda olmanın birinci kuralı bunlara göre "hırsızlık".
Resim şahsıma ait olmadığı,Avrupa basınından aldığım için ben bile üstüne blogumun adını geçmedim.Kendi resimlerime bile yapmıyorum.
Ama bunlarda utanma arlanma yok!.
Halkı kandırmak için her türlü yalan serbest!
Bizim Allah'çı birisi de "Risale Forum" adlı hileci,yalancı Nurcular bu hırsızlama işini benim "Blogcu.com" adresindeki "Secde şekilleri" başlıklı sayfamdan yayınımdan "sekiz" gün sonra  çalarak 24.12.2008-Saat 18.42 itibarı ile yapmışlar.

Tabi benim "blogcu.com'daki" sayfaları da daraltarak hırsızlıklarını örtmüşler.Teşkilat bu teşkilat.Blogcu.com ellerinde ne de olsa.
Girin bakın sayfa ne hale gelmiş. Düzen de tutmaz artık.Adam tarihleri bile Kürtçe yazıyor.
Hile,hurda,yalan,dolan,aldatmaca,kandırmaca,uyutmaca,haçlı işbirlikçisi teşkilat.
Said Nursi için yazdığım "Deliüzzaman mı Bediüzzaman mı" başlıklı yazımdan sonra adamın hayatını bile değiştirdiler.Öğrenmek için tıkla
İşte resimler;
Bakın Saddam Irak askeri üniforması ile.Aşağıdaki üniformaya bakın
Blogumdan çalınarak "Nurcularca sahiplenilen" resim.Mekan camii içidir.
Bu Risale Forum sitesinin sahiplendiği resim.Asker üniformasına bakın.Kemer askılarına kadar Irak üniforması.

Resim yazısı ekle
Irak askerlerinin üniforması ile secde resmindeki asker üniformasına bakın
Medine-i Nebevi Camii içi


1912 Uşi Antlaşması için Libya'da bulunan Sultan V.Mehmet Reşat'ın önünde secde eden Libyalılar.İslam'da "insana secde yok" diyenler görsün.Solda Roma tanrıçası Venüs,Arap kadınını NURrlandırıyor..Resim Ermeni NUR Mason Locasından alınmıştır.

MİLLETE AHLAK DERSİ VEREN KULAMPARALARDIR BUNLAR

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.