"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

18 Mart 2009 Çarşamba

IMF KREDISINE VATAN SATMAYANLAR

E postama gelen bir mesajı gönderenin linki ile yayınlıyorum.Vatansever herkesi duygularından dolayı kutluyorum./KeykubatIMF kredisi için Vatanı satmayız!


Sri Lanka Cumhurbaşkanı Mahinda Rajapaksa, Uluslararası Para Fonu IMF’nin kredi için öne sürdüğü hiçbir şartı kabul etmeyeceklerini söyledi.

Rajapaksa, “Maddi yardım karşılığında vatanımızı ne satarız ne de rehin veririz.” dedi. IMF kamu harcamalarının kısılmasını istiyor.

Sri Lanka hükümeti, ekonomik darboğazı aşabilmek için IMF’yle 1,9 milyar dolarlık kredi görüşmeleri yürütüyor. IMF, genel olarak acil kredilerde bazı koşullar öne sürüyor.

Bunlar arasında kamu harcamalarının kısılması ve faiz oranlarının yükseltilmesi de var. Ancak Sri Lanka hükümeti, bu tür önlemler almaya zorlanamayacağını söylüyor.

Sri Lanka’da devlet denetimindeki Daily News gazetesinin haberine göre, Cumhurbaşkanı Mahinda Rajapaksa, “Hiçbir şarta boyun eğmeyeceğiz. Ülkemizi sömürge haline getirmeyeceğiz.” dedi.

Son aylarda Sri Lanka’nın çay ve tekstil ürünleri ihracatında önemli oranda düşüş yaşandı. Bu da ülkenin döviz rezervlerini azalttı.

Hükümetin ayrıca, Tamil Kaplanları’yla son dönemlerde girilen çatışmalardan sonra ülkenin kuzey ve doğusundaki yeniden inşa çalışmaları için paraya ihtiyacı var.

Sri Lanka Merkez Bankası, IMF’yle varılacak bir anlaşmanın başka kuruluşlardan kredi almanın da yolunu açacağını ve adaya yabancı yatırımcıları çekebileceğini düşünüyor.

Merkez Bankası, IMF’yle sürdürülen görüşmelerin bu ay sonuna kadar bitmesini hedefliyor.

BBC

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.