"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

13 Aralık 2008 Cumartesi

TRAFİK CEZALARI HÜKÜMETİN TUZAĞI

TRAFİK CEZANIZI HÜKÜMET PEŞİNEN KESTİ.

Oto yolların yıllarca düzenlenmemesinden tutun da devletin iç borçlarının faizlerinin ödenmesine kadar trafik cezalarının kullanıldığını eminim çoğunuz bilmiyordunuz.

Düzenlenmemiş karayolunda gerek yoldan gerek sürücü hatalarından veya yolların verdiği zorluktan araçta teknik arızaların oluşmasından kaynaklansın muhakkak hata yapacağınız karayollarında seyahat etmeniz,aracınız ve canlarınızı kaybetmeniz,bu sayede kolayca suç bulacak olan polise yani devlete bir yığın ceza ödemeniz milli menfaat icabıdır.

Karayolu taşımacılığı ve bozuk karayolları sermayesiz getirileri sayesinde siyasi iktidarların vazgeçemediği sağmal bir inektir.Bu yüzden yıllarca karayolları daima ihmal edildi durdu.

Her bayramda büyüklerini,yakınlarını ziyarete giden insanlarımızın can ve mal kayıpları da devleti bir çok sıkıntıdan kurtarmaktadır.

Mesela,nüfus planlamasından tutun da ölen emeklilere maaş,emekliliği yaklaşanlara emekli ikramiyesi ödememek,yakınlarına ilelebet maaş ve sağlık giderleri,okul,cezaevi, istihdam konularında hükümetler ölenler kadar insanın sorunlarından kurtulmaktadırlar.

Bu Turgut Özal döneminden beri uygulanan bir sistem.Dikkat ederseniz otomobil kampanyaları hükümetlerin destekleri ile yürütülürler.

Vatandaş kampanyanın cazibesine kapılıp otomobil edinmek için bankalara,tefecilere, veya para bulabileceği kişilere sarılır ve sayısız taksitlerine sınırsız faizler öderken,hiç fark etmezsiniz ama aynı anda trafik cezaları,araç vergileri arttırılır,trafik polislerinin “pusu” sayılabilecek trafik denetimleri hızlanıverir.

Bir de trafik polislerinin merhametsizliğe varan kusur yaratma yolu ile ceza kesmeleri de artınca kim kaç kez çıldırmışsınızdır.

Eminim çoğunuzun bir çok deneyimleri vardır.Bu yüzden konuyu örneklemeyeceğim. İşte bu olayın ardında hükümet emirleri vardır.Siz istediğiniz kadar kusur yok deyin,sizi denetleyen polisin elinde 2-2.5. saatlik uygulama içinde bitirmesi gereken her biri 100 makbuzluk ceza koçanı vardır.Bu şekilde,12 saatlik görevleri içinde en az üç-dört uygulama yaparlar.

O sürede o koçan bitmezse 1986-2000 yılları arasındaki bana anlatılan uygulama polis memuru araç geçmeyen bir noktaya sürülür 15 dakikada bir kontrol edilerek cezalandırılmakla korkutulurdu.

Şimdi siz kaza yaparsınız,yada şikayete sebep olacak kadar trafik suçu işlersiniz veya şikayet olmaz da polis kendisi şahit olduğu olaya haklı olarak ceza keser.
Kastım bu değil.

Hükümetin de kastı bu değildir.
Hükümetin aşağıdaki haberden kastı sizi tuzaklara düşürerek polise kestirecekleri ceza en az o kadar tahmin edilmiştir.

Yani oyunuzla seçtiğiniz hükümet sizlere hizmet edebilmek için sizlere 2009'da düşeceğiniz trafik tuzaklarını 2008'de daha şimdiden kurdu bile.

Adı Adalet veya Adalet ve Kalkınma Partisi veya her ne olursa olsun herkes kendi adaletini sağlamaya bakıyor.
Birileri bu dümeni kurmuş gelen niye sürdürmesin?

Hazır kaynak,kum gibi kaynıyor. :))

İşte size bu konuda bir haberi ekledim.Bazı şeyleri aymadıysanız ayın.Öyle arabanıza binin.

Devletin kuruluşu böyledir.II.Dünya Savaşı öncesi Fransız idare sistemi ile bu kadar gideriz işte.

Polis hükümetin emrindedir.Bu yüzden iktidara göre hareket eder.

Yoksa iş yok görüyorsunuz memleketin halini. :))

Hükümetlerin bile gözünü ayırmadığı cebiniz var.Hadi zenginsiniz gene hadi,hadi... :))

2009 TRAFİK CEZANIZI HÜKÜMET PEŞİNEN KESTİ

Keykubat


İşte haberi;

Maliye Bakanlığı, 2009 bütçesini kurtarma görevini polise verdi. Bakanlık önümüzdeki yıl, yol denetimde 700 milyon YTL’lik trafik cezası geliri bekliyor

2009 yılında ekonomik küçülme riskine rağmen yüzde 29 daha fazla vergi toplamayı hedefleyen hükümetin gözü trafik polislerinde! Trafik polisleri hükümetin koyduğu 700 milyon liralık trafik cezası gelirini gerçekleştirebilmek için yoğun mesai yapacak!

EDS’de daha aktif kullanım

AYRICA sadece trafik polisleri ile fahri müfettişler değil, Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü personeli ile il belediye görevlileri de trafik cezası düzenleyebilecek. Kırmızı ışık ve emniyet şeridi ihlallerini tespit etmek amacıyla büyük şehirlerde kullanılan kameralı EDS daha aktif bir şekilde kullanılacak.

Cezalar cep yakacak

Önümüzdeki yıldan itibaren artacak olan trafik cezaları ise şöyle olacak:

* Alkollü araç kullanmak 500 YTL

* Trafikte kemer takmamak 125 YTL

* Alkollü araç kullanmak 750 YTL

* Sürücü belgesini yanında taşımamak 125 YTL

* Hız sınırını yüzde aşmak 125-250 YTL

Serhat AKKAN / ANKARA 12.12.2008

http://www.tercuman.com.tr/v1/haber.asp?id=92191&baslik=Polise,%20%91700%20milyon%20ceza%20kesin%92%20talimat%FD&katid=6