"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

16 Aralık 2008 Salı

AKP İLE DEVLET BİTİYOR

AKP İLE DEVLET BİTİYOR


Gelişen Olaylar Beni ve Benim Gibi Düşünenleri Haklı Çıkarmaktadır.

http://keykubat.blogcu.com/adim-adim-hacli-seferleri_4421596.html

Yukarıda linkini verdiğin sayfamda 23 Ekim 2007'de yazdığım yazımda ,Kürdistan (Kuzey Irak da dahil), Ermenistan ve Gürcistan hattında yeni bir yapılanma ile Haçlı Güçlerinin buraya yerleşeceklerini ve Türk Milletini bu defa “doğudan batıya doğru sürerek” bitirmek istediklerini yazmıştım.

Bazılarına çok ilginç gelmesine rağmen,bu doğrultuda bazı kanallarda dizi bile çekildi. (Narkoterör) Tezimin doğruluğunu gelişen olaylar da bir bir kanıtladı.

Bütün yazılarımı asırlardır süren “Haçlı Savaşları” ilkesi üzerine yapılandırdım.Bu da boşuna değildi.Çünkü Haçlı Seferleri asla bitmemiş ve ara vermemişti.

Türk Milleti halen “Tacı Haine Giydirdiğini ve bu yüzden Kanının Dinmediğini” görememektedir.

Tac giydirdiğimiz hainler devletin bölünme planlarına bizi alıştırmışlardır.Şimdi sıra “bölme işlemine” gelmiştir.

Hiçbir yasa ve hukuk sistemi olmayan terör örgütünü dizginlemek için kurulmuş olan “anti terör” örgütünü Amerika ve Avrupa Birliği koalisyonunun emri ile AKP hükümeti tutuklayı cezaevine koymuş ve yargı karşısına çıkarmıştır.

Tamamen başıboş kalan terör örgütünü de ona pay vermek istemeyen Irak Kürt liderleri ile de sinsi pazarlıklara girerek,bir zamanlar “kırmızı çizgimiz” olan Kuzey Irak’ta yeni devlet yapılanmasına karşı siyaset uygulama projesini de çoktan tarih yapmıştır.

Ermenistan,Gürcistan ve Kuzey Irak Kürt Devletleri ABD-Avrupa Birliği ve Rusya tarafından sinsi bir proje ile desteklenmektedir.

Başbakanımız,Rum,Ermeni,Kürt İşbirliğinin menfaatleri yönünde çalışmakta ve Türkiye Cumhuriyetinin sonunu hazırlamaktadır.Bu arada Gürcistan’a da verdiği desteklerle Gürcülerin atası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Hükümet,bu projeleri uygulayabilmek için iktidarda kalmak uğruna ülkeye sosyalizmi bile getirmekten çekinmeyeceğini göstermektedir.

Tarihi boyunca hizmet görmeyen vatandaşımız hizmetlere ve kömür çuvalları,iane poşetlerine bakarak hükümeti oylamayı sürdürürken devletin ayağının altından kaydığını,kısa süre içinde de soykırıma uğrayacağını ne yazık ki görememektedir.

İsmet Paşanın vasiyeti yüzünden olsa gerek CHP’yi tam etnik bir “Alevi Türk-Kürt ve Dönmeler” partisi haline getirenler,1950 seçimlerinden beri iktidar olmak için seçimlere hiç asılmamışlardır.

CHP bu yüzden yüce Atatürk’ün mirasını tırtıklamaktan başka bir iş yapmamıştır.Rahmetli Bülent Ecevit’in 1970-80 arası çabaları bu uyku projesine ara verdiyse de 12 Eylül rejimi buna da bir son vermiştir.

Amerika-Avrupa koalisyonun destekleri ile 85 yılda yurt dışında eğitilip beslenilip getirilen Said-i Kürdi tarikatçıları,1950-60 Menderes,1964-2002 Erbakan,2002’den bu yana da Gürcü R.Tayyip Erdoğan eli ile başarıya ulaşmıştır.

CHP buna R.T.Erdoğan’ın meclise sokulması olayında ve sonrasında dahi daima çanak tutmuştur.

Bu gün,ülkenin tüm kaynaklarını ve madenlerini emperyalist ülkelere satan AKP, Cumhuriyetçi ABD Başkanı G.W.Bush’un yerini Demokrat Obama’ya bırakması yüzünden biraz gözden çıkarılmış görüntü vermektedir.

ABD’li Demokratların Türkiye eli olan CHP’de yarım kalan “Ilımlı İslam Projesine” türbanlı, çarşaflı tayfayı katarak belediye seçimlerine girmeye hazırlanmaktadır.

CHP içinde bu dinci grupların eğitilip demokrat edilmesi gibi bir beklentiyi ben önceki yazılarımda dile getirmiştim ve bundan da umudum olmadığını,CHP’nin yarım kalan projeyi sürdüreceği anlamında yorumlamıştım.

Aşağıdaki haberler de bu yönde gelişmeler olduğunu göstermektedir.Türkiye bölünecektir ve çakallar ile sırtlanlar parça koparma derdine düşmüşlerdir.Belki koparırlar ama, avı sırtlanlara ve çakallara avlatmayı tercih etmiş olan aslanlar ve kaplanlar da o parçaları ellerinden almak için hazır beklemektedirler.

Bu çabaları onlara hiçbir şey kazandırmayacaktır.
Keykubat

Yazık memleket elden gidiyor.İşte ilgili haberler ve linkleri;

Gürcistan Doğu Karadeniz Bölgesini İstiyor.


“Karadeniz sahilinin Gürcistan’a ait olduğunu” iddia eden bu talep, sözde iki Gürcü profesör tarafından yayınlanan mektuplarla, 20 Aralık 1945’te bir Tiflis gazetesinde ve Sovyet basınında da yer almıştı. Ancak, hukuki hiçbir dayanağı olmayan ve kafaları bulandırmak için 63 yıl önce dile getirilen bu iddianın, “Acara” gazetesinde tekrar yayınlanması, komşumuz Gürcistan’ın samimiyetinin bir kez daha sorgulanmasını gerektirmiştir. Zira, Gürcistan’da yayınlanan pek çok neşriyatta, Kars, Erzurum ve Ardahan’ın da dahil olduğu Türkiye’nin kuzeydoğu illerini de içine alan coğrafi bölge, “Tao-Klarjeti” olarak adlandırılmaktadır.

Gürcistan’da milliyetçi Gürcü parti ve teşkilatları ve bilim adamlarınca düzenlenen toplantı, seminer, sempozyum gibi etkinliklerde de, Trabzon ilinin Batı Gürcistan adıyla Gürcistan la birleştirilmesi gerektiğine yönelik görüşlerin dillendirilmesi dikkatlerden kaçmamaktadır.
http://www.turkatak.gen.tr/index.php?option=content&task=view&id=3429&Itemid=2
Ermenilerden özür kampanyası başlıyor

Yıl başında öncülüğünü Ali Bayramoğlu, Baskın Oran, Ahmet İnsel ve Cengiz Aktar'ın yaptığı bir kampanya başlatılıyor. Kampanyanın adı "Özür Diliyorum." İnternet ortamında başlatılacak kampanya Ermenilerin "Büyük Felaket" adını verdiği 1915 tehciri için özür dileyen herkese açık.
"1915'de Osmanlı Ermenileri'nin maruz kaldığı Büyük Felaket'e duyarsız kalınmasını, bunun inkâr edilmesini vicdanım kabul etmiyor. Bu adaletsizliği reddediyor, kendi payıma Ermeni kardeşlerimin duygu ve acılarını paylaşıyor, onlardan özür diliyorum"
Ermenilerin "Büyük Felaket" adını verdiği 1915 Ermeni techiri ile ilgili başlatılan imza "Özür Diliyorum" kampanyasının metni bu iki cümleden oluşuyor.
http://www.ekolay.net/haber/haber.asp?Page=1&pid=3&haberid=580038

AKP ERİVAN'A DTP KUZEY IRAK'A GİDİYOR

ANKARA- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Erivan’daki futbol maçını izleyerek başlattığı Ermenistan açılımı devam ediyor. TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı AKP milletvekili Zafer Üskül Erivan’a gitme kararı alırken, DTP Eş Başkanı Ahmet Türk de Kuzey Irak’a gidiyor. Türk Kuzey Irak’ta Barzani ve Talabani ile görüşecek.
http://www.gazeteport.com.tr/NEWS/GP_338783
DTP heyeti Gül’den önce Irak’a gitti

Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün gelecek hafta Irak'ı ziyaret edeceğini açıklamasının ardından, Dün DTP'li bir heyet Erbil'de bölgesel Kürt yönetiminin Başkanı Mesut Barzani ile görüştü.
http://www.bugun.com.tr/haber_detay.asp?haberID=48251

GÜL KUZEY IRAK'A GİDECEK
İntihar saldırısı ile sarsılan Irak'a 20 Aralık'ta bir gezi düzenleyecek olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Talabani ile birlikte Kerkük, Erbil ve Musul'a gitmesi bekliyor. Gül ve Talabani, bölgedeki Türkmen, Sünni ve Kürt gruplarla biraraya gelecek.

Bayramın son günü Kerkük'ü kana bulayan intihar saldırısı sonrası başsağlığı için Talabani'yi arayan Cumhurbaşkanı Gül, "tarihi" kararı bu görüşmede verdi. Talabani dün bir araya geldiği Kerküklü Türkmenler'e, "Sayın Gül'le görüştüm, 20 Aralık'ta birlikte Kerkük'e gelmeyi planlıyoruz" dedi.
http://www.ozturkler.com/abdullah-gul-kuzey-irak-kerkuk-ziyaret.html,0bb64