"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

4 Ekim 2008 Cumartesi

ŞEHİTLERE TİMSAH GÖZYAŞLARI

RUM-KÜRT İŞBİRLİĞİNDEN TİMSAH GÖZYAŞLARI

İngiliz-ABD "Sadakat Nişanları" olanlar ,
devleti yıkmak için çıkarılan isyanların faillerinin
nesilleri olanlar akan kana çözüm olabilir mi?

DEVLET MAAŞLI ÖRGÜT TEMSİLCİLERİ ÜZÜLMÜŞ (!)

Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkanı Ahmet Türk, Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki çatışma olayından üzüntü duyduklarını söyledi.

GÜL,AVRUPA ZİYARETİNİ İPTAL ETMİŞ

1925’de Şapka Kanunu bahanesi ile isyan başlatan Elazığ Palu’lu Şeyh Sait İsyan sonrası,”İsyanı teşvik ve tahrik” etmekten suçlu bulunur ve Isparta’ya zorunlu ikamete tabii tutularak sürülür. Rize-Güneysu halkı da aynı bahane ile “Büyük Gürcistan “ ya da Pontus Rum Devleti kurmak için isyana katılırlar.

Atatürk’ün ölümünden sonra,1946’da İngiltere’nin ve ABD’nin baskısı üzerine çıkarılan Serbest Fırka yasası uyarınca 1950 seçimlerinden galip çıkan Adnan Menderes de Ege’li bir Türk toprak ağası olmasına rağmen,lise mezunu bile olmadığından cehaletinden olsa gerek,

“Ey Kürt,uyan seher vaktidir.....Şanlı Kürt Devletini kurma vaktidir” diyen,bu amaçla Abdülhamit’in tahttan indirilmesine sebep olan gerici 31 Mart isyanının da elebaşlarından olan okur,yazma bilmez İngiliz ve Avrupa destekli isyancı bir delinin tarikatına girerler.

Sürgün sırasında Isparta'da cahil Türkler arasında pirim yaptığını gören kurnaz Sait "değiştiğini" söyleyerek avanak Türkleri de kendine hayran bırakmayı başarmış,böylece "Kürdistan" hedefine yürürken,Kürtçülük Siyaset için kurduğu Nurculuk Hareketini”çok iyi bir kamuflaj elbisesi haline getirmiştir.

İsyancı Rumlar da bu elbiseye girerek ülkemizi bu günkü karmaşa ortamına el birliği ile taşımışlardır.

Devlet başkanlarımızın ya Kürt ya Rum olmalarının ardındaki gerçek ABD ve AB'nin bunları seçip,ülkeyi parçalama siyasetinde kullanmalarından başka nedir?

1921 yılında iki Gürcü profesör,Giresun’a kadar olan Karadeniz bölgesini Atatürk’ten istemiştir.Tabii ki hava almıştır.Ama hırsları halen sürmektedir.

25.000 Gürcü,1950’lerde Kıbrıs’ta sadece “RUM” oldukları için yerleşip toprak istemişler ve iskan edilmişlerdir.

“Alt kimlik,Üst Kimlik “ saçmalıkları ile sıfır terörü azdırıp bu güne getirenler yaptıkları ile inandırıcı olamıyorlar.

“Türk Soykırımı” planını uygulamaya devam ediyorlar.

İktidara geldiklerinde “Terör uğruna ölene ŞEHİT DEMEYİZ ama "KELLE" deriz, diyenler sizce terörü durdurur mu azdırır mı?

Bu güne kadar sadece “AZDIRDIRLAR.

Gene de ayıp olmasın gene de yazalım.Beyefendileri,Hakkari ili Şemdinli ilçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğü'nü hedef alan ve çok sayıda askerimizin şehit olmasına yol açan hain terör saldırısı nedeniyle, 6 Ekim tarihinde katılmayı planladıkları Fransa gezilerini,Boşbakan efendimiz haşa Padişahımız Gürcü Tayyip efendileri de dış ziyaretlerinden acilen dönüyorlarmış.

Sanki bir halt edecekler de?

Engel olan mı var?

Asker zaten cephede,sizi görmek mümkün değil.

Bunca yıl azdırdılar,şimdi nasıl akan kanları durduracaklar?

Durdursunlar da,bitirsinler de görelim.

Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.