"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

8 Eylül 2008 Pazartesi

ERMENİSTAN ZİYARETİ VE GELİŞMELER

ABDULBUSH'UN ERMENİSTAN ZİYARETİ ve SON OLAYLAR
06.9.2008 günü Ermenistan'a yaptığı ziyaret aşağıda yer alan gizli anlaşmanın maddelerinde vardı.
Ülkemiz Rum-Kürt elbirliği ile elden gidiyor.Sizler hala başı örtüsü,din min gibi konularla oyalanın durun.
100 yıl önce İngilizler tarafından düzenlenmiş Nurculuğu da hala Müslümanlık sanırsınız. Böyle devam edin bak Rum Abdulbush neler imzalamış ve neler yapıyor?
Nurculukla zaten %80 Hıristiyan olduğunuzu bile anlamadınız.Çünkü kendi dininizi sizden daha cahil olan hacı hoca,muskacı gibi din bezirganlarından öğrendiniz.Oysa onlar bildiğiniz gibi ölüm,düğün gibi olayların iştahlı bekleyicileridir.Karınları hiç doymaz.
Bilirsiniz ama kafanız görmediği için anlamazsınız başınıza geçen çorabı.

Son Ergenekon yaygarasına da terör örgütü ve onun meclisteki malum parti ile AKP içindeki İslamcı Kürdistan yandaşı M.Dengir Fırat ve arkadaşlarından başka kim mutlu olmuştur?
Evladınızın askerden gelen cenazesi de sadece biraz çaresizlikten ve biraz da alışkanlıktan "vatan sağolsun" la biter.Biraz bakkal çakkal,biraz da hocalar nimetlenir,sonra unutulur gider.

Malum terör örgütünü kurdu diye evlerinden gece yarısı pijamaları ile alıp hapislere attıkları yaşlı generaller ile siyasi parti mensubu ve diğer gazeteciler diyelim ki kurmuş olsunlar.
O dönemlerde iktidarda ABD emri ile ihtilal yapıp herkesi içeri tıkan,siyasi partileri kapatanların bilgileri yokmuydu sizce?
Onlar o zamanlar sadece fazla etkisi olmayan sıradan makam memuriyetleri işgal eden kişilerdi.Tayyip veya Gül de onların rütbesinde subay olsaydı ,bu günün Ergenekoncuları olmayacaklar mıydı sanki?

Rusya Gürcistan'ın Güney Osetyayı vurmasının ardından Gürcü Abdulbush Saakaşvili'yi (Bush'un kölesi Saakaşvili) çarpınca ABD 'nin Bush ve çetesi acilen yeni projeler geliştirdi. İtalya hiç hesapta yokken Cezayir'e 4 milyar ABD doları gibi bir soykırım tazminatı teklif ediverdi ve yanılmıyorsam bu para Kaddafi'ye Rice'ın ziyaretinden önce teslim edildi.
Uçaklardan atılan bombalarla daha dün gibi kafasına çadır geçiren ABD'yi birden garip Kaddafi affediverdi mi ne?

Fransa'nın soykırım kabahati büyük olup yalnız Tunus-Ruanda ile sınırlı olmadığından o yan çizdiyse de onu arkasında da ABD-İngiliz hakimiyetini Avrupa'dan atmak isteyen Fransız-Alman-Rus yapılanmasının da izlerini aramak gerekir.
Fransa'nın ilgisizliğini kafaya takmayan Bush'un ev hizmetçisi gündüz feneri Cadaloz Rıce, ABD'ye gıcık bu Kuzey Afrika ülkelerinden Pakistanlara kadar geniş bir ziyaret gerçekleştirmektedir.

Bu istikamette bizim Abdulbush Gül Ermenistan'a gitmeden önce "kızıp gücenmesin,biz gönderdik ha" demek için gündüz feneri cadaloz Rıce Azerbaycan'a bile gitti.
Pakistan,Avrasyacı siyaset izleme yanlısı Cumhurbaşkanı Müşerref'in sepetlenmesinin ardından bitmek bilmeyen bir anarşiye bulanmış,göz gözü görmezken birden huzur içinde seçimlerden,mağdure ve maktul bayan Butto'nun eşi zaferle çıkıverdi.

Yani,beş on yıl içinde terör ve kaos ile sapıttırılıp,bir kaç yıl içinde ABD-AB koalisyonuna teslim olması beklenenen bazı ülkeler Rusya sayesinde huzura kavuşuverdiler.
Rusya'nın kopardığı bu patırtının ardında oluşan sisli ve puslu havadan bizim Abdulbush hökümatının bir kazanç elde etmesi olanaksızdır.
Ülkenin geleceği ile ilgili soru soran gazeteciye "Türkiye'yi çok parlak günler bekliyor" diyen sayın Abdulbush'umuz acaba aşağıdaki resimdeki kendi parlak günlerini mi kastetmektedir?

Karadenizde kazara bir asker silah patlatsa neredeyse III.Dünya savaşı patlayacak.Her Amerikan gemisinin altında bir Rus gemisi dolanmakta ve gözlemektedir.
Bu nasıl bir parlak gelecektir acaba ya Rabbim?
Yoksa bombaların, şarapnellerin parlaklığı mıdır?
Bu şartlarda bizim Abdulbush hökümatı devletin ABD-AB'ye teslimini de tamamlamış durumdadır, sadece "teslim merasimi" yapılmamıştır.Yakında onu da yapacaklardı ya bu Rusya işleri karıştırdı mı ne?

Yukarıdaki bilgilerin ışığında yakın geçmişte yazıldığı ve imzalandığı iddia edilen ve maddeleri bir bir gerçekleşen aşağıdaki anlaşma metnini okuduktan sonra zahmet olmazsa bir düşünün.
Belki birşeyleri anlarsınız.

Keykubat

İlk defa 1843 yılında, İngiliz Kraliçesi Victorıa'nın üç günlüğüne gelip,Dolmabahçe sarayında 40 gün kaldığı zamanda,pehlivan Osmanlı İmparatoru Sultan Abdülaziz'e önerilen bu Kutsal Haç nişanını ne o ne de sonrakiler hiç biri takmadı.Ama Rum diyarı Pontus Devleti kurmak için 1925 Rize - Güneysu isyanından sonra diğer bir Rum diyarı olan Kayseriye göçen ve bence "dönme Müslüman olan veya görünen bu zat'ın ,"İnigilize sadakat içinde olanlara verilen " bu bağlılık nişanını takması ile kimlere hizmet ettiği,kimlerin memuru olduğu ortaya çıkmamışmıdır?
Sizce ,ne "Türk'üm" diyemiyen Tayyip ne de bu (İkisi de aynı ) bu ülke için çalışırlar mı?


GİZLİ ANLAŞMANIN İÇERİĞİ

Abdullah Gül'ün ABD ile yaptığı 2 sayfa 9 maddelik gizli anlaşmanın
içeriğini 13 Temmuz 2003 günü kamuoyuna açıklamıştık. Arada geçen 5
yıl içinde bu içerik olgularla doğrulanmıştır.

1. Türk askeri Irak'ın kuzeyinden çekilecek: TÜRK ASKERİ ÇEKİLDİ.

2. PKK'ya karşı sınır ötesi harekâtlara son verilecek: SON VERİLDİ.

3. PKK'ya askerî harekât için ABD'den izin: SON HAREKAT "ONAY"
ALINARAK YAPILDI.

4. Türkiye'ye ambargo ve askerî yaptırım tehdidi: Eğer Türk Silahlı
Kuvvetleri, PKK/KADEK'e karşı ABD askeri makamlarına bilgi vermeden ve
izin almadan harekât yapacak olursa, ABD hükümeti, Kürt halkına karşı
şiddet kullanıldığı ve soykırım uygulandığı çerçevesi içinde uyarıda
bulunma hakkını kullanabilecek. Bu durumda ABD gerekli gördüğü ambargo
ve silahlı müdahale gibi siyasal ve askerî yaptırımları saklı tutacak.

5. ABD'nin İran ve Ortadoğu harekâtlarına aktif destek ve katılım:
ABDULLAH GÜL İRAN'A KARŞI "ABD İLE BİRLİKTE HAREKET ETTİKLERİNİ" VE
"OLUMSUZ BİR TABLO ÇIKARSA İRAN'A KAPILARIN KAPATILACAĞINI" BİRÇOK KEZ
BELİRTTİ (Radikal, 14 Mart 2006).

6. Türk ordusunun asker ve silah gücünde indirim: İNDİRİM AKP İKTİDARI
TARAFINDAN SÜREKLİ GÜNDEME GETİRİLİYOR.

7. Irak'ın kuzeyinde kurulan kukla devlet Türkiye tarafından resmen
tanınacak: TANIMA YOLUNDA ADIMLAR ATILIYOR.

8. PKK/KADEK elemanlarına geniş kapsamlı af: AF GİRİŞİMİ GÜNDEMDE.
9. PKK/KADEK yasallaştırılacak: PKK MECLİSE SOKULDU VE
YASALLAŞTIRILMASI SÜRECİ HIZLANDIRILDI.

10. Kamu yönetimi reformuyla belediyelere özerklik: YASA TBMM'YE
GETİRİLDİ. GÜNEYDOĞU BELEDİYELERİ FİİLEN ÖZERKLEŞTİRİLDİ.
11. Aşamalı olarak federasyona geçiş: FEDERASYON PLANI UYGULANIYOR.
ANAYASA GİRİŞİMİ BU YÖNDE.
12. Kıbrıs'ta Denktaş devredışı bırakılacak ve Annan Planı küçük
değişikliklerle uygulanacak: DENKTAŞ KKTC CUMHURBAŞKANLIĞI'NDAN
UZAKLAŞTIRILDI. ANNAN PLANI DESTEKLENDİ.
13. Ege'de Yunanistan'ın taleplerine esnek tutum.
14. Ermenistan'a yönelik kısıtlamaların kaldırılması: AKP DİLE
GETİRİYOR.
İKTİDAR KOLTUKLARINI İŞGAL EDENLERİN
ABD İLE SÖZLEŞMELERİ BÜYÜK TEHDİT

Abdullah Gül, 2 Nisan 2003 günü Powell ile yaptığı "2 sayfa 9 maddelik
gizli anlaşma"nın içeriğini açıklamak zorundadır, bu anlaşmanın
hesabını vermelidir.

ABD ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları çiğnenerek yapılan BOP
kapsamındaki görev tanımları, Türkiye'nin geleceği açısından büyük bir
tehdittir.

Türkiye, Tayyip Erdoğan - Abdullah Gül yönetiminden kurtulmak
zorundadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.