"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ağustos 2008 Cuma

“TUNCELİDEN” YENİ BİR SOYKIRIM İDDİASI

YENİ BİR SOYKIRIM İDDİASI “TUNCELİDEN”


Tunceli'den bir kış manzarası.Bu şehir devamlı kış yaratacak işler peşinde koşmakla tarihe geçmiştir zaten.

Ülkemizin çıban başları bir türlü bitmek bilmiyor.Yıllardır temcit pilavı gibi ısıtılıp kotarılıp önümüze getirilen,birebir sorumluları hayatta iken 1919 yılında Malta adasında aylarca sorgulandıkları,İstanbul işgal edilmiş,tüm Osmanlı kayıtları ve Padişahı dahil elleri altında iken bu soykırım suçlamasını kendi kendilerine ispat edemediler.

1961 yılından sonra Johnson Mektubu olayının ardından tekrar gündeme getirilen Ermeni soykırımı her yıl devletten Amerika’nın “vergi tahsil” aracı haline gelmiştir.

Şimdi yetmez gibi bir de bu konu “AB” ve ABD destekçilerinin elleri ile yenisi eklenerek sürdürülmek istenmektedir.

İşte size önce devlet içinde çöreklenmiş,sonra da 1961 sonrası Almanya’ya işçi olarak gönderilmiş bu insanların ülkemiz aleyhine faaliyetleri.

Almanya’dan yayın yapan Seyfi CENGİZ adlı ve kendisinin Dersim tarihçisi ve önderi olduğunu söyleyen bu kişinin sitesinden alınmış bir metni sunuyorum.Linki de aşağıdadır.

Devletin ordu dahil her kesiminde memuriyet yapa,ayırt edilmeyen ama kendilerini ayırt edenleri de bu sayede görünüz. Bu siteyi inceleyerek bunların düşmanlığı yanında “Yunan Düşmanlığı” da neymiş diyeceksiniz.

İşte her türlü anarşi,terör ve isyanın ardında kimler var,sizlere,”Sosyalistim,solcuyum,Türkiye bölünemez “ ayakları ile yaklaşanların gerçek kimlikleri de aşağıdadır.Belki yazlık komşunuz belki de arkadaşınız da bunların içindedir.İsim listesi için aşağıdaki linke giriniz.

Ayıranları ayırmak borç değil midir?

“http://f28.parsimony.net/forum68141/messages/5583.htm”

Keykubat

İşte devletimizden davacı olanların (8) Sekiz dilden hazırladıkları kendi yazıları;

TURKEY IS GUILTY OF THE 1938 DERSIM GENOCIDE

View the total signatures below
Read and sign the petition


DERSİM 38`DEN DOLAYI TC DEVLETİNDEN DAVACIYIZ
Türk milliyetçileri yukarıdan aşağıya bir Türk ulusu yaratmak için Osmanlı imparatorluğunun Türk ve Müslüman olmayan halklarına karşı kanlı bir kampanya yürüttüler.
İşbaşındaki İttihatçı hükümet Ermenileri ortadan kaldırmak için Birinci Dünya Savaşı�nı bir fırsat ve bahane olarak kullandı. Bu sırada yüz binlerce Ermeni, Rum ve Süryani katledildi, yüz binlercesi de sürgün.
Birinci Savaş sonrasında Osmanlı devletinin çöküşünden doğan boşluğu Türk milliyetçilerinin bir diğer kanadı olan Kemalistler doldurdu. TC devletini onlar kurdu.
1937-38 yıllarında, yani dünyanın dikkatinin İkinci Dünya Savaşı�na odaklandığı bir tarihte, Türk hükümeti ikinci bir soykırım tertipledi. Türk milliyetçilerinin bu seferki kurbanı Kızılbaş olarak da bilinen Dersimliler oldu. Bu kırımda yaklaşık 40 ila 70 bin civarında Dersimli öldürüldü, binlercesi de sürgün edildi.
1938 kırımı ve sürgünü, kazai veya tekil bir olay değil, ayrıntılarına varana kadar önceden planlanmış bilinçli bir girişimdi. Hem Türkler’den farklı ve ayrı bir halk olan Dersim’lilere yönelik etnik bir temizlik, hem de Osmanlılar dönemi Kızılbaş kırımlarının bir devamıydı.
1938�de yaşanan feci olaylar bazısı hâlâ hayatta olan görgü tanıkları tarafından sonraki kuşaklara aktarıldılar. Toplu kırımların yapıldığı mevkiler halk tarafından bilinmektedir.
Biz aşağıda imzası bulunanlar yakınlarımıza ve halkımıza yapılan bu katliam nedeniyle T.C devletinden davacıyız. Bizzat kendimiz de hafızamızdan ve hayatımızdan silemediğimiz bu vahşetin izlerini taşıyoruz. 38 soykırımının mahkemeye taşınmasını istiyor, bu doğrultudaki girişimleri destekliyoruz.

İMZALAR
1. Seyfi Cengiz, Köln-Germany
2. Özcan Yıldız, Stockholm-Sweden
3. Ali Ekber Yûksel, France
4. Atilla Kaynak, Paderborn-Germany
5. Bedri Çelikdemir, London-England
6. Daniel Çelikdemir, London
7. Kamer Taşbilek, London
8. Ali Taşbilek
9. C. Çalgın
10. H. Çalgın
11. Cenk Çalgın
12. T. Çalgın
13. B. Çalgın
14. S. Çalgın
15. Haydar Çelik
16. Veysel Kamas
17. Ali Şahin, Frankfurt-Germany
18. Songül Şahin, Frankfurt
19. Dilan Şahin-Frankfurt
20. Delal Şahin, Frankfurt
21. Ali Haydar Şenli
22. Orhan Aykuş
23. Mustafa Kale
24. Nebahat Eren
25. İbrahim Karataş
26. Nuray Dursun
27. Ibrahim Mamak
28. İsmail Şahin, Sweden
29. Gülperi Ötekıvılcım, Sweden
30. İsmail Kılıç, Köln-Germany
31. Nurten Yurtsever, Duisburg-Germany
32. Kemal Uzun
33. Cemile Kızılavuz, Paderborn-Germany
34. Cemal Cicek
35. Zeki A.

.....

3831. Metin Kahraman, Germany
3832. Mehmet Polat, Holland
3833. Kazım Soy, Holland
3834. Mustafa Gelemez, Holland

Not:
Dersim 38 Girişiminin imza kampanyası Koordinasyon Komitesi`nin insiyatifi altında devam etmektedir.
İmzacı arkadaşlara gerçek adlarını (ad ve soyad) kullanmalarını, bulundukları şehir ve ülke adı ile E-Mail adreslerini mutlaka yazmalarını hatırlatmak zorundayız. Çalışmalarımız hakkında kendilerini sürekli bilgilendirmek, gerektiginde görüşlerini almak, görev ve sorumluluk almak isteyenler olursa kendilerine ulaşabilmek için imzacı arkadaşların E-Mail adreslerini bilmemiz gerekir.
İsim listesi tekrar tekrar ve titizlikle gözden geçirilmektedir. Doğru verilmemiş adlar tespit edildiklerinde mümkünse düzeltilecek, değilse silineceklerdir. Listede yanlışlıkları farkedenler olursa, bunu Koordinasyon Email�ine iletmelerini bekliyoruz.
Bu liste son olarak 2008 yılı başında gözden geçirilmiş, farkedilen hatalar düzeltilmiştir.
Yazımda tek bir stil benimsenmiştir. Ülke adları İngilizce, kent adları ise ait oldukları ülkelerin dillerinde verilmiştir.
Listede itealik yazılan adlar ya eksik ya da gerçek mi mahlas mı oldukları kuşkulu görülenlerdir. Bu isimlere (140, 155, 616, 1708, 3072, 3266 nolu) verdikleri email adreslerinden bugüne kadar ulaşılamamıştır. Kendilerinden bilgi alınamadığı taktirde adları listeden kaldırılacaktır.


18.6.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.