"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

15 Ağustos 2008 Cuma

TOPLUMA HEDEF GÖSTERMEK

Durmadan yazıp duruyoruz.Ne okuyanımız var ne yazanımız.Bence bu çabaya çok az okuyan var.
Peki insanlara kıran mı girdi de bu böyle yoksa çok yazan çizen olduğundan mı?

Bence Çok yazan çizen var.Üstelik de insanlar yazılı şeylere güvenlerini 12 Eylül 1980 askeri darbesiyle kaybetti.Her şeyi iyi bilir dedikleri insanların perişan hayatları onları korkuttu.Kitap okuyanlar hep ezildi,hapsedildi,asıldı,işe giremediler vs vs.
Millete bu asker amcalar neyi gösterdiler?


Git evine otur,camiye git,imama uy namazını kıl doğru yoldasın.Camiine de daha tahsilli imamlar da göndereceğim.Diğerleri yalancı ve vatan hainidir.
Hedefin Allah'ın cennetine kavuşmak olsun,Orada huriler,gılmanlar,vildanlar,parlak civanlar,sarhoş etmeyen içikiler,mercan koltuklu,sırça köşklerde sonsuza kadar oturmak varken solcu olup devletin kodamanları ile aç karınlı züğürt yapılan iyiliği bile anlamayan kalabalıklar için kendini feda etmeye değmez.Hatta onları da hiç bilme dendi mi? Dendi.

İmamhatipler çoğaldı,dinle ilgili tüm kurumlara paralara boğuldu.Tabii ki paşalar da.Ama kendi emniyetlerine bazı yasalar da yaptılar.
12 Eylülde "solcu ve ülkücü" harcanmasının Fatih'in Edirne'ye getirttiği hurufileri kıyması ile benzerlik var bana göre.
Hurufiler o devirde "Din ile matematiği birleştirerek beyne özgürlük kazandıran " bir yol bulmuşlardı.
Bu yüzden henüz Sünni Arap kültürÜnün etkin olamadığı İran'daki Türk devletlerinde ve Anadolu'da 1300'lere kadar iyi kötü bilim adamları yetişti.
Fatih'in bu olayından sonra "Akıl" yerini "ahlak"a bıraktı ve İslam medeniyeti bir daha bir tek adam yetiştiremedi.
Örnek istiyorsanız üstünüzdeki bulunan şeylerden başlayın saymaya bakalım.Kaç tane İslam icadı ile size ulaşmış bir şey bulacaksınız?
Üstünüzden öteye açılırsanız çuvallarsınız.
Fatih ve ardıllarının halka verdiği "Cennet " hedefi Hıristiyan dünyasınca asırlardır verilmekteydi zaten.

Bu arada da 1444 II.Kosova savaşı sonrası kurulmuş ilk Avrupa Birliği olan "Kutsal Roma Germen İmparatorluğu" da aynı silahı o dönemlerde "bilinçsiz " olarak bu hedefi terk etmeye başlamıştı.
Çünkü,Avrupa topraklarının bereketli kısımları Şeytan dedikleri Muhammedilerin ellerine geçmiş, ticaret yolları elden gitmiş,Bizans'ın refahı kalmamıştı.
Osmanlı sınırları ile soğuk kuzey va batı denizlerinin rüzgarlı bataklık toprakları arasında sıkşınca Batı dünyası yeni yollar aramaya başladı.

"Ekmek getirin,ekmek getiren kraldır,bir yol bulun milleti doyurun" sesleri arasında başlayan keşifler Portekizlilerin Moritanya,Gine kıyılarını fethi ile umutlandı 1492 'de Amerika gibi dünyanın en bakir iki büyük kıtasına ardından diğer fetihler eklenince işler değişti.
Dünyanın neresinde zeki adam var,kimsenin bilmediği alet var hepsi buralara taşındı.
Kaçınılmaz son geldi.
Onlar açlıktan hedeflerini değiştirdiler ve dünyaya hakim oldular.
Ama bizim halkın hedefi hala "bu dünya" değil.Kimle konuşsan ağzından,borsa,ticaret,bilim ve teknik alanındaki keşifler ile ilgili bir şey duyamazsın.
Selam" desen kafir misin diye üşenmeden saatlerce "Selamünaleyküm" demenin faziletlerini anlatırlar.
Yani millet hala "Cenneti" istiyor.

Terör de var.Şehitlik de ona göre geliyor.
Daha ne kaldı ki geriye.
Adam istediğini aldı zaten.
Vahdettin "Millet koyun ben bir çobanım ne yapayım" demiş diye adama kızarlar.
Tarih boyunca "oku,araştır,insanlığa icatlarınla,yarattıklarınla hizmette bulun.Hem zengin hem ünlü ol.Hem de çaresiz hastalar çare bulursa sevabı ile cehennemden de kurtulursun gibi yine dini masum hedefler bile gösterilmemiştir.

Okuyan toplumu yönetmek kolaymıydı?Allah insanların okumasını isteseydi onları okur yazar yaratmaz mıydı sanki?
Herkes şu an memnun görünüyor.
Hakikatten bunca yıldır bu kadar çabaya rağmen millette aynı hamam aynı tas.Değişen bir şey yok.
Kahrolsun zalim dünya,yaşasın Cennet!

Bekleyin huriler,vildanlar, gılmanlar ,civanlar,70 kat ipekten kemikleri görünen şeffaf seksi şeyler her neyseniz ve nasılsanız yani geliyorum!!!
Sarhoş etmeyen o içkileri de tüketmeyin orda ben yokken.
Bir kaç salak Arabın yüzünden Muhammed A.S yasakladı diye,Tayyip burada zam yaptı.Bir şişe rakıyı ayda bir içemiyoruz.Biracı olduk.O da 15 günde bir.
Bekleyin geliyorum!!!!

(*) Bu tanımlar ile ilgili Kur'an ayetlerini ve Tefsirlerini diğer yazılarımda bulabilirsiniz.Tanımları Kur'an ayetleri ve İbrahim Hakkı Hazretlerine aittir.

Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.