"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Son Siyasi Gelişmeler ve Halkın Yalnızlığı

Son Siyasi Gelişmeler ve Halkın Yalnızlığı!


Ülkemiz üzerinde oynanan ABD-AB kaynaklı oyunlara halkın tepkisi tüm dünyada yankılanıyor.Bazıları bunu çarpıtıyor,tıpkı iktidar yanlısı basının yaptığı gibi.Bir de CHP gibi partiler olayı tamamen kendilerine mal ediyorlar.Buraya gelen halkın "Birleşin mesajları " tam olarak algılanmış değil.

15.gün önce PKK bayrağı altında şarkı söyleyen Zülfü Livaneli "Halkın kabul ettiği biriymişçesine" halkın tepkisine rağmen zorla öne sürülüyor.

Eskiden teröristelere "insan hakları maskesi ile destek veren SHP lideri M.KARAYALÇIN' da bayağı önemi varmış gibi "sol" adına bazı "işbirlikçi kanallarda" konuştu durdu.

Bu tamamen halkın hiçe sayılmasıdır.İçinde terör örgütü taraftarlarını barındıran CHP, AKP, DYP,ANAP sandıkta hak ettikleri tepkiyi alacaklardır.Bu gruptan hangisi olursa olsun hiç biri ABD-AB uygulamalarına karşı bir tepki belirtmediler.Deniz Baykal Kanaltürk'te yaptığı konuşmada "Dünya gerçeklerini bildiğini ve ABD-AB'siz bir siyaset olamayacağını söylüyor.O zaman AKP'ile farkın nedir.Sen de aynı siyaseti yapacak olduktan sonra bunca zahmete ne gerek var ki.Temmuz seçimi hiç bir partinin de ülkenin de işine yarayan bir tarih değil.Niye ortalık karıştı ki.Sadece "Laiklik" için değil herhalde.

DYP, terör örgütünü şehre davet ediyor.Onlar zaten hergün yankesicilik vb asayiş olaylarının failleriler ve AB kanunlarının koruması altındalar.Bu çözüm değil.

Bu partiler iktidar olduklarında biz daha kötü şartlarla karşılaşacağız.AKP gelirse onlar da iyice kabadayılaşacak bu defa anarşi olaylarına kadar işler varacaktır.

Olay sadece AKP'ye Cumhurbaşkanı seçtirmemekse,sandıktan AKP'nin adayı çıkarsa ne olacaktır?

Muhalefet görünüşe göre sadece "kaos "yaratmıştır.İktidara gelebilecek ne popülaritesi ne de alternatif planları vardır.

Halkın C.Başkanı seçmesine de güvensizlik göstermesi iktidar partisinin işine yaramıştır.

Diyelimki sandıktan muhalefet çıktı."Ne ABD ne AB tam bağımsız Türkiye" sloganının unutulduğunu gören halk daha yoğun olarak mitingler yapacak ve ülke çok şey kaybedecektir.

Sadece Sayın Tuncay Özkan'ın "Oyunuzla CHP'yi destekleyin" dileği ile sorunlar çözülmüyor.Syn Tayyip Erdoğan gibi Deniz BAYKAL'ında oğlu ABD'dedir.Ona da yarın G.W.BUSH "oğlun eve ekmek götürüyor mu" diye sorabilir, belki de sormuştur.

Bir zamanlar "cebinde ABD pasaportu" taşıdıkları iddiası ile siyasetten dışlanan Tansu Çiller'den bunların ne farkı varki?

Halk, ABD-AB aşağılamalarına son verecek bir partiyi oylamadıkça düzen aynen devam edecektir.Bunca yürüyüş, çaba sıfıra eşitlenecektir. O kadar.

Ey Türk milleti, biraz aklın varsa bu ABD-AB uşaklarına sakın uyma yoksa AKP'yi bile ararsın.Asıl bölücülük bunların içinde.Eski "leninist,Stalinist,Troçkist SSCB'ci komünistler" bu günün saygıdeğer ABD-AB işbirlikçileri "Atatürk'ün arkasında taaa 12 Eylülden beri" arazi oluyorlar.Amaç "Tarikatçı'lar yemesin, biz yiyelim" Tunceli kökenli" Doğu PERİNÇEK bile bunlardan daha vatansever, daha onurlu siyaset yapmaktadır.O hiç olmazsa "AVRASYA" cıdır,ve Mao'cudur.Atatürk ve Devrimlerine daha sadıktır.

Keykubat
14-5.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.